Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

O wszystkim i o niczym #2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nigdy nie "umrą" :) :

- Koss Porta Pro

- BD DT 990/880/770 ?

AKG seria K55X jednak chyba "padła"... 

Z dokanałówek to chyba Creative EP 630 próbują nieśmiertelności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Czy nigdy nie "umrą" :) :

AKG seria K55X jednak chyba "padła"... 

Z dokanałówek to chyba Creative EP 630 próbują nieśmiertelności. 

 

W moim sercu K55X nigdy nie umrą ❤️ K550 (mk1) były moimi pierwszymi poważnymi słuchawkami. De facto właśnie mam je na głowie i wciąż czasem na nią wracają, chociaż nie są moim pierwszym wyborem.

 

Ale fakt, seria obiektywnie padła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że takie filmiki jak wyżej w ogóle są potrzebne nie świadczy najlepiej o społeczeństwie. Ale w sumie nie ma co się dziwić, skoro po wielu latach zdjęli z anteny 1 z 10, ponieważ cyt. "nie trafiał do przeciętnego odbiorcy" 🤦‍♂️

 

Cieszę się, że mój jakże oryginalny temat cieszy się dużą i rosnącą popularnością. Dziękuję, dziękuję. Przy okazji pozdrawiam koleżanką z jutjuba 🙋‍♀️ i szwagra. 🤦‍♂️ Ulubionym forumowiczom życzę kolorowych, erotycznych i dobranoc. Dziękuję za uwagę.

Czytał Tomasz Knapik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Z dokanałówek to chyba Creative EP 630 próbują nieśmiertelności. 

Creative EP 630

Podły odtwarzacz mp3 na karty MMC

Karta MMC 128MB (mega bajtów)

 

To był mój zestaw muzyczny we wojsku :D

 

Creative EP 630 to były wtedy JEDYNE dokanałówki na półce w MM.

 

34BKPanc Żagań "Las"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem w gimnazjum. Za odtwarzacz MP3 Creative MuVo V100 1GB zapłaciłem jakieś 200zł. Ale słuchawki były w zestawie. Pamiętam, że mimo aktualizacji oprogramowania nie ogarnąłem wyświetlania tekstu utworu. Sprzedałem z lekko uszkodzonym wyświetlaczem za 80zł.

Później kupiłem Nokię 5530 XM. 4 głośniki w rogach smartphona. 300zł przy umowie na abonament z obniżoną ceną to było jak za darmo na tamte czasy. Bez umowy kosztował ~500-700.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chodziło mi o informację tam zawarte na temat słuchawek nie kupno. Nie przeglądałem dokładnie tej strony ale jak się natknąłem to coś tam musi być albo indiański djinn co przepowiada dziwne niestworzone opowieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bractwo mówi/pisze, że pieniądze nie grają. Ale zachwyty na Micie wzbudziły doki raczej droższe niż tańsze. Czyli jakiś tam ta kasa gra. Zdaje się, ilość przetworników też bo żadne z popularnych dokanałówek pojedyńczym dynamikiem nie były.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Bractwo mówi/pisze, że pieniądze nie grają. Ale zachwyty na Micie wzbudziły doki raczej droższe niż tańsze. Czyli jakiś tam ta kasa gra. Zdaje się, ilość przetworników też bo żadne z popularnych dokanałówek pojedyńczym dynamikiem nie były.

Bez przesady.. Grały fajnie, ale chyba jednak na żadne nie wydałbym takiej kasy. Jak za 1.5-2k można spokojnie pójść na ustepstwa. Kwestia tego na co sobie kto może pozwolić i jak bardzo toczy go robak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, waski napisał:

Naszą Klasę zamykają!

Jak żyć?! 

Mniej żryć jak radził Premier Czusk :). A tak poza tym to NK spełniłą swoje zadanie. I była jeszcze w miarę normalna. Potem wszedł FB, zatruł świadomość o poszło - Instagram, Twitter, Snaochat,TikTok... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności