Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

czym napędzić do 1000 zł DT990 PRO


Rekomendowane odpowiedzi

Zawołam/podsumuje z kronikarskiego obowiązku :) Na testach były

- hifiman sundara 

- k712 pro 

- hd650

 

wszystko ogrywałem około tygodnia, moze dluzej z topping e30 i l30 stack. Po wielu godzinach wybrałem, zostałem przy 650- najmilej mi sie słucha muzyki. Jako, że słucham serio "wszystkiego" one najlepiej wypadały ze wszystkim. Nie maja super sceny do jazzu, ok ale przy woklach fajnie graja. MEtalowe łupienie tez jest takie napowietrzone czego brakowało w k712.  K712 byly fajne, ale za duzo jednak syczenia i za mało tego powietrza, dołu, mięsa. Scena w k712 moim zdaniem jest za duza, serio. To mi meczylo glowe jak sie wszystko dzialo tak w kolo. Fajne to przy jakims jazzie itd, ale przy klasyce juz brakowalo tego powietrza, mięsa.  Sundara tez w miare ciekawa (chyba ciekawsza niz 712 pro) ale jakosciowo wydawala sie kiepska, tez slyszalem sporo o awariach wiec odpuscilem. 

 

@MrBrainwash dzieki za pomoc!

Edytowane przez jankomuzykant30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2021 o 14:25, jankomuzykant30 napisał:

Ja w każdym razie nie widzę powodu by brać DT990, gdy można mieć już DT1990

Ja osobiście nie widziałem potrzeby odwrotnej i odmówiłem zamówione DT1990.

 

W dniu 8.05.2021 o 22:36, jankomuzykant30 napisał:

 pytanie czy serio roznica ifi zen dac vs toppingi jest warta 700 zł doplaty? Te k712 sa 64 omowe wiec chyba nie powinno byc problemu z napedzeniem tego z ifi?

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, jankomuzykant30 napisał:

Zawołam/podsumuje z kronikarskiego obowiązku :) Na testach były

- hifiman sundara 

- k712 pro 

- hd650

 

wszystko ogrywałem około tygodnia, moze dluzej z topping e30 i l30 stack. Po wielu godzinach wybrałem, zostałem przy 650- najmilej mi sie słucha muzyki. Jako, że słucham serio "wszystkiego" one najlepiej wypadały ze wszystkim. Nie maja super sceny do jazzu, ok ale przy woklach fajnie graja. MEtalowe łupienie tez jest takie napowietrzone czego brakowało w k712.  K712 byly fajne, ale za duzo jednak syczenia i za mało tego powietrza, dołu, mięsa. Scena w k712 moim zdaniem jest za duza, serio. To mi meczylo glowe jak sie wszystko dzialo tak w kolo. Fajne to przy jakims jazzie itd, ale przy klasyce juz brakowalo tego powietrza, mięsa.  Sundara tez w miare ciekawa (chyba ciekawsza niz 712 pro) ale jakosciowo wydawala sie kiepska, tez slyszalem sporo o awariach wiec odpuscilem. 

 

@MrBrainwash dzieki za pomoc!

 

Spoko, fajnie sprawę załatwiłeś. Możliwe, że dokonałbym takiego samego wyboru.

 

Tylko, żeby Audionanik tutaj nie zajrzał bo dostanie szału. :ph34r: :lol:

 

@Rafacio rozumiem, chciałbym mieć tak jak Ty, ale moje uszy zadecydowały inaczej. Dla mnie DT1990 są bardziej strawne, lepiej wyważone, gładsze  i mają ciekawszą akustykę z trikiem, który mój mózg kupuje, przestrzeń dzięki niemu nabiera głębi, a holografia dostaje fajną precyzyjną głębie, takie wyrafinowane 3d. DT990 grały mi dużą ale stosunkowo płaską sceną, nadmiar powietrza osuszał przekaz i był tak nienaturalnie przehypowany. Sytuacja by się pewnie poprawiła znacznie jakby pady się wyrobiły, ale wtedy nie zwróciłem na to uwagi. Też do tego dochodzi fakt że są trudniejsze w napędzaniu, nie dają wrażenia premium produktu tak jak wyższy model i nie mają odpinanego kabla. Do 990tek mam dalej sentyment, ale trochę nie mam pretekstu by do nich wracać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca twierdzę, że DT990ed są lepsze, natomiast moim zdaniem jak już je ktoś ma to nie ma sensu wymieniać na DT1990. Ja ten sens ostatecznie przestałem widzieć, ale wtedy już miałem kupione HFi15. To zmieniło wszystko w moim słuchawkowym audio. Na dodatek ja zacząłem brać pod uwagę to czy chcę mieć mega silne magnesy przy głowie czy nie chcę. Nie chcę. I dlatego dołożyłem drugie tyle do ed11. Do tego dostałem głośnik z biocelulozy.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafacio postanowiłem zatrzymać Sundary choć posiadając HE-4xx nie ma sensu się na nie przesiadać . Zaletą audio jest to, że wybory nie muszą mieć sensu. xD 

Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności