Skocz do zawartości
  • 0

słuchawki nauszne (mogą być zamknięte) do rocka za około 500pln


slawek07

Pytanie

Witam, jakie słuchawki nauszne kupić do rocka za około max 500 pln?

 

Kolega ma 50 lat i chce sobie słuchać spokojnie rocka w domu z tv i kom. TV ma niestety tylko optyk chinche i BT. Kolega lubi bas ale jeśli miałoby to być jednocześnie kosztem mocnego podkreślenia góry pasma/ dużego sypania detalem/ kłucia w uszy to poszedłbym na jakiś kompromis. Widzialem recenzje akg k361 ale tam mówią że ten BT to tak średnio jakościowo wychodzi.

Czy bardziej by się opłacało jakiś tani odbiornik BT, albo bardzo tani mini wzmacniaczyk do TV i jakieś inne słuchawki np coś na kablu? Coś nie mogę ogarnąć jak działają i czy są dostępne w PL takie odbiorniki BT z jackiem.

Proszę o radę odnośnie słuchawek i ewentualnej 'elektroniki'.

Dziękuję za wszelką pomoc,
Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Może Pioneer SE-MS7BT. Mogą pracować po BT i na kablu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
30 minut temu, Jaro54 napisał:

Pioneer SE-MS7BT

dla siebie bym je kupil ale jak kolega słucha u mnie w domu wzmacniacza i podstawek dynaudio to mówi że nie słyszy basu , może mam dziure w pasmie w sensie rezonanse pomieszczenia i są jakieś dołki a może mój wzmak lubi się rozkręcici i dopiero wtedy gra, ale no trzeba trochę wiecej basu tak żeby kolega nie powiedział że nia ma wogóle 😛

2 godziny temu, Saiya-jin napisał:

Nie wiem co tam ostatnio powychodziło, ale do tego pułapu kiedyś bardzo fajnie sprawdzały się Superlux HD-330, mimo dużo niższej ceny.

mów że to będą prawdopodobnie ostatnie w jego życiu i chce na prawde maks możliwości za te 5 stów... ;) 

a tak wogóle dziękuje najmocniej za zaangażowanie i chęć pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To jakieś chińskie np Boltune BT-H 011 na Amazonie. Basu nie zabraknie. Tronsmart Apollo Q10 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 7.05.2021 o 05:22, Jaro54 napisał:

Tronsmart Apollo Q10 

dzięki, test tych słuchawek doprowadził mnie do sennheiserów, poczytam troche o nich wydają się dość ciekawą propozcją, proponowałem koledze chinskie ale powiedział że chce markowe więc nie będę się z kolegą kłócił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności