Jump to content

[ROZWIĄZANY] Kosz antywibracyjny do Maono AU-PM461TR

Recommended Posts

Szanowni Użytkownicy,

Problem mój polega na krótkim korpusie mikrofonu i pokrętle na środku owego korpusu, co czyni znalezienie odpowiedniego kosza antywstrząsowego problematycznym. Czy ktoś ze współforumowiczów jest również właścicielem takiego mikrofonu i znalazł sposób na rozwiązanie mojego problemu lub może mi w tym pomóc?

Edited by Haluriel00

Korpus wygląda w taki sposób. 

7209106_0_i1064.jpg

Jeden człowiek z YouTube zrobił to w taki sposób, ale sam mówi, że trzyma się to „na słowo honoru”.

image.png.c2def818381ddadce8194ffc066672aa.png

Rozwiązałem problem. Rozwiązaniem okazał się taki kosz.

W przerwę pomiędzy plastikami bez problemu zmieściło się pokrętło, a nawet można nim bez problemu operować.

Dziękuję wam za dobre chęci tudzież nieprzeszkadzanie w szukaniu rozwiązania :]

Pozdrawiam każdego czytającego te słowa

H1dd1b40ecfd94549b437a9001a86be49e.jpg

• Haluriel00 changed the title to [ROZWIĄZANY] Kosz antywibracyjny do Maono AU-PM461TR

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By BitWolf
      Mikrofon dynamiczny USB od Shure'a któremu nikomu nie trzeba przedstawiać. Jego główną zaletą jest posiadanie wbudowanego EQ dzięki czemu z aplikacją Motiv można wrzucić sobie EQ jak i kompresor które będą działały w czasie rzeczywistym przez co nie trzeba instalować dodatkowych programów i bawić się z opóźnieniem dźwięku, a do tego gdzie mikrofonu nie podłączysz to będzie brzmiał dokładnie tak samo niezależnie od urządzenia i niezależnie od tego czy wspiera Motiva czy nie, wszystko jest zapisane w mikrofonie.

Świetny do niezaadaptowanych pomieszczeń w których mocno roznosi się echo + posiada bardzo podcastową barwę tonalną bez jakichkolwiek efektów dorzucanych później w innych programach, dodatkowo w wyjściu słuchawkowym oczywiście możemy mikrofonu nasłuchiwać przy pomocy Monitoringu.

Sprzedaję tylko i wyłącznie dlatego że średnio zmieniam mikrofony co kilka miesięcy tak po prostu by zmienić, pobawić się czymś nowym. 
      Sam mikrofon jak raz na ramię został założony tak tam został więc stan praktycznie idealny. Opakowanie, cała jego zawartość,
      pełna dokumentacja i paragon, wszystko także na miejscu, gwarancja do 16.11.2022

Dorzucam jeszcze wideorecenzję mikrofonu którą sam zrobiłem i prezentowany tam mikrofon to ten który sprzedaję:
      www.youtube.com/watch?v=h36VtWxkoDM

Cena jaka mnie interere to 750 zł SPRZEDANED
      Możliwa wysyłka (10 zł) a także odbiór osobisty i przetestowanie na Woli, niedaleko Metra Księcia Janusza.

• By CrazyMug
      Witam,
      poszukuje mikrofonu studyjnego którego głównym użytkiem będzie rozmowa oraz chciałbym wydobywać z niego głębokie dźwięki ponieważ chciał bym się nauczyć beatbox, nie mam zielonego pojęcia na co zwrócić szczególną uwage i jaki rodzaj mikrofonu użyć, czy powinien być dynamiczny czy raczej pojemnościowy. Za wszystkie odpowiedzi dziękuje, jestem lilakiem wiec tez bym prosił o jakieś mniej więcej przedstawienie dlaczego ten model a nie inny :D 
      Pozdrawiam
    • By Nakas14
      Cześć

Posiadam wspomniane słuchawki i kilka niewyjaśnionych z nimi problemów, a wszystko za sprawą prawdopodobnie mikrofonu. Słuchawki są po naprawie (jack), ale poniższe problemy były także przed nią. Słuchawki nie współpracują z żadnym telefonem (nie wykrywa ich), a z moim Xduoo D3 nano działają dobrze tylko dlatego, że przycisk play/pause jest stale wciśnięty przez kawałek plastiku. Inaczej nie słychać części tonów. Do tego z niezrozumiałych przyczyn, nie działają z rozdzielaczem mini jack - ostatnio, gdy starałem się z dziewczyną obejrzeć tak film w czasie podróży, u niej było wszystko ok, u mnie pozornie też, ale kompletnie nie było słychać dialogów. Uprzedzając pytania, sprawdzaliśmy na obydwu jackach. Wie ktoś w jaki sposób mogę usunąć ten mikrofon, w inny sposób niż go całkowicie odcinając i lutując przewody ze sobą? Opcja płatnej naprawy także wchodzi w grę, jeśli ktoś byłby chętny się podjąć. Mogę wysłać pocztą lub lokalnie (Kraków). 

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy