Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jaki odtwarzacz przenośny mp3/mp4


Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś telefon plus, jeśli jakość z wyjścia słuchawkowego telefonu zawodzi dołożyć btr 5. Grajki są do dupy. Wykastrowany andek. Najczęściej stary. Poczytaj o hajendowym astell kern to zobaczysz w co chcesz się wpakować. W sumie telefon już pewnie masz to dołożyć taki btr5 lub coś podobnego i po sprawie.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

Hiby R2 ma EQ MSEB 

Dzięki za info. Tylko jakoś słabo z dostępnością. Jakie prawidłowo zadać pytanie żeby się już nie grzebać w tych specyfikacjach technicznych tylko od razu znaleźć eq z regulacją ręczną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Name napisał:

Jakie prawidłowo zadać pytanie żeby się już nie grzebać w tych specyfikacjach technicznych tylko od razu znaleźć eq z regulacją ręczną?

A to jakiś problem w sprzętach? Bo nawet mój Fiio x3II ma taki equalizer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Rafacio napisał:

Jakiś telefon plus, jeśli jakość z wyjścia słuchawkowego telefonu zawodzi dołożyć btr 5. Grajki są do dupy. Wykastrowany andek. Najczęściej stary. Poczytaj o hajendowym astell kern to zobaczysz w co chcesz się wpakować. W sumie telefon już pewnie masz to dołożyć taki btr5 lub coś podobnego i po sprawie.

Dzięki za info. Nie chce telefonu. Nie zależy mi na BT. Po prostu chcę posłuchać muzyki na własnych ustawieniach dźwięku to tyle i aż chyba TYLE:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czym różni się taki grajek od telefonu, poza tym, że nie można z niego zadzwonić czy skorzystać z netu? Żeby technicznie mieć taki wzmacniacz w grajku jakim jest btr5 to musisz wydać sporo na tego grajka, a i tak będzie ułomny w stosunku do możliwości telefonu z taki wzmacniaczem. spoko. Dałem poradę, nie wnikam co z nią zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rafacio napisał:

A to jakiś problem w sprzętach? Bo nawet mój Fiio x3II ma taki equalizer.

Dzięki.

Wyobraź sobie, że problem bo wprost o tym ciężko info znaleźć. A jak już to przeważnie jest opis gotowych już ustawień eq.

2 minuty temu, Rafacio napisał:

Ale czym różni się taki grajek od telefonu, poza tym, że nie można z niego zadzwonić czy skorzystać z netu? Żeby technicznie mieć taki wzmacniacz w grajku jakim jest btr5 to musisz wydać sporo na tego grajka, a i tak będzie ułomny w stosunku do możliwości telefonu z taki wzmacniaczem. spoko. Dałem poradę, nie wnikam co z nią zrobisz.

Nie mam takich dużych kieszeni:) A do krawca iść-znowu koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale telefon i tak będziesz nosił, a rajek jest znacznie większy od takiego btr5, który na dodatek ma klips do przypięcia go. Dobra milczę, bo widzę, że uparłeś się na grajka, mimo że pod każdym względem to gorsze rozwiązanie.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rafacio napisał:

Ale telefon i tak będziesz nosił, a rajek jest znacznie większy od takiego btr5, który na dodatek ma klips do przypięcia go. Dobra. milczę.

Ok. trochę biegam telefon z reguły jest ciężki. Kieszonka w spodniach do biegania jest tylko na klucze. Jakąś nerką nie chcę się opinać(otarcia,pot...) wiem ,że smartfon z andkiem to dobry wybór ale sam rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Rafacio napisał:

Piszę ostatni raz. Do biegania kup sobie fiio m5, a do normalnego użytku to co wcześniej napisałem. Koniec z mojej strony.

Dzięki. Może jeszcze ktoś się odezwie bo nie wierzę,że jest jedna firma która sprzęt z takim equalizerem robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marek_m napisał:

 

Fiio M5 również.

 

Opis z M5 "Wybierz swoje brzmienie
 
Z siedmioma ustawieniami korektora w M5 (rock, classical, jazz, pop, dance, vocal, metal), Twoja muzyka będzie brzmieć zgodnie z Twoimi preferencjami." Zamówiłem. Taki mi wystarczy dam z nim radę, dzięki. FiiO M3K black odtwarzacz Hi-Res AK4376A 32BIT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności