Skocz do zawartości

Cowon D2 Firmware 3.50b - Prezent Na Dzien Dziecka ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzis wyszlo i oto co wnosi a wnosi nie wiele:

- wsparcie dla FLASH

- wieksze fonty w przegladarce tekstow

- fixowany blad selekcji muzyki ;)

I klasycznie:

- ustabilizowane inne funkcje

 

Download:

http://download.cowon.com/data/C08/D2_3.50b.zip

 

Opinie:

Ad FLASH: klikaja gry z Clixa bo Cowon nie zapodal zandych, sterowanie jest utrudnione bo brakuje gizukow ktore clix posiada, slabo chodza duze gry (>1 MB), problemy ze sterowaniem na wiekszosci gier - jest virtual motion do wyboru bad klasyczne dotykowe zabawianie sie z playerem

Ad fonty: sa teraz opcje x1.0/1.5/2.0 ale nie wiem co to mialo wniesc bo totalnie niszczy przyjelnosc czytania - czesciej trzeba przerzucac psuje formatowanie etc. wystarczylo zwiekszyc standardowo czytelnosc czccionki zebysmy paczowac nie musieli bo przy powiekszeniu czcionki po prostu miejsca brakuje

Ad stablilizowane funkcje: chyba poprawili w koncu ID3 ale to nie potwierdzone. Na 90% FLAC 1.1.4 dalej nie klika. Z ogg w ogole nic nie wiadomo.

 

Slabo to wyglada - mogli tego nie wydawac popracowac - naprawic FLACa i OGG i dopiero to pokazac no ale dzis dzien dziecka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jest gadżetem od dnia w którym się pojawił, bo do muzyki możesz równie dobrze użyć T60. I nie będziesz miał tam właśnie gazeciarskich bajerów.

 

 

 

A co do f/w. To Od pcozatku mówiłem, że nie widze flasha na D2 :) Owszem widze jawe :)))) i to nawet bardzo :) szczególnie jak by wykozystali gry które np. są przodukowane przez Nav N Go :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jest gadżetem od dnia w którym się pojawił, bo do muzyki możesz równie dobrze użyć T60. I nie będziesz miał tam właśnie gazeciarskich bajerów.

 

 

 

A co do f/w. To Od pcozatku mówiłem, że nie widze flasha na D2 :) Owszem widze jawe :) ))) i to nawet bardzo :) szczególnie jak by wykozystali gry które np. są przodukowane przez Nav N Go :D:D:D

 

Zgadzam sie ale nie do konca bo np Q5 - otwarzacz to czy gadzet oto pytanie moje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D2 kupilem dla baterii tzn dla pojemnosci i zeby sprobowac sil z odtwarzaczem, ktory ma wbudowana baterie (jako, ze nadal uwazam tego typu odtwarzacze za jednorazowe). ale zanim kupilem D2 zastanawialem sie nad T60. predzej czy pozniej go kupie bo mozliwosc posiadania zapasowych baterii to dla mnie ogromny komfort bo jestem uzalezniony od odtwarzcacza, uzywam nalogowo i intensywnie w ciagu dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności