Skocz do zawartości

Crossroads Mylarone X3


wojt_bb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja swych słucham na 20/25 ma Iriverku i troche głośniej na Sansie (też 40 stopniowa skala, liczyłem :P ). A z tym zródłem to może być prawda. Ciut cienko grają ale uważam że to z braku mocy na cichszym volume. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skalowo niema co oceniac, irivery maja dosc rowne skalowanie glosnosci , 1/2 to 1/2 itp. w meizu idzie powoli na poczatku , a ostatnia 10 to juz duze skoki ... powiem jedno, flace to dobra rzecz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no flaki tez sa smaczne ;p najlepiej wolowe ;] %% co byscie brali ? yuin pk2 , Denon AH-C350 czy moze : http://www.allegro.pl/item224208832_audio_..._audiofila.html ?? te ostatnie to jakas susza bedzie prawdopodobnie ... http://www.allegro.pl/item223371087_audio_..._220_od_ss.html to by bylo piekne, ale niestety to faki ... nie flaki ino faki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lubie nienormalne ;] czy crosski sa normalne ? nie senki cx300 sa normalne ale ich niechce ... niewiem albo poczekac i jezdzic 200km od siebie w niedizele by stac pod kosciolem we wroclawiu i rozdawac ulotki ( 4h = 35zł ) i czekac na cx400 , czy brac teraz te yuin'y ... tych audio technic juz niechce, poczytalem o nich i na sybir sie niewybieram jednak.

 

 

z ta glosnoscia sprobuj na sile ;] 2min i bedziesz oswojony ...

 

to meizu sie zadlugo laduje... no ale jak trza to trza, widac flaki sa energio zerne ... ale co 1000kbps to nie 128 ... btw. wkoncu perfekcyjne ustawienie m6 + x3 ... wydaje mi sie ze robie clasiki z nich ;] -1 -1 -1 -2 -1 +1 +4 +6 +8 +7 ... efekty off, do metallicy i rc i wszystkiego oprocz penduluma na moim flashu pasuje. ale jak d&b odpalam to wzmocnienie niskich na 4 albo 5 i jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku wyczytałem że: Ep630<cx300<x3 ok,

ale to nie daje pełnego obrazu,

jeżeli ktoś miał styczność z wszystkimi wymienionymi słuchawkami, to niech spróbuje określić, jak sie mają cx-y i epki to x3,

jeżeli x3 grają na 100%... to cx300 70%, a ep630 40% ? bo nadal nie wiem czy dobrze zrobie kupując x3, czy będzie duża różnica w porówaniu do Ep630....

 

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się tak nie da... ja słuchałem CX300 i EP-630, Crossów w życiu na oczy nie widziałem :P EP-630 i CX300 w pierwszym rzucie grają bardzo podobnie, ja akurat słuchałem najpierw CX300 i mi się spodobały i jako że nie było dużej różnicy kupiłem EP-630... i jednak jest różnica nie porównywałem ich bezpośrednio ale jakoś tak inaczej grały... gorzej. X3 zagrają na pewno lepiej niż CX300. Crossy mają bardzo dobry stosunek jakości co do ceny, walczą ceną ;)

 

Ciężko to wyrazić w % ale według mnie EP-630 to 70% a CX300 100% (i każdy może mieć inne własne zdanie) jak ma się do tego X3 nie mam pojęcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X3 są bardzo wyrównane w paśmie, może nieco dolną średnicę mają podbitą, ale są łatwiejsze do okiełznania przez equalizer niż CX300. EP-630 to "półśrodek". Te słuchawki mają ewidentne braki (górny sopran, dolna średnica, szczegółowość), których się nie przeskoczy. Popularne są ze względu na bas, który w CX300 też jest podbity, ale szybszy, dynamiczniejszy. Jak chcesz podbitego basu i charakterystyki dźwięku nieco w stylu fun, to bierz CX300, jak mają być uniwersalne i nieagresywne w brzmieniu, to X3. Ponadto CX300 prezentują najlepszą jakość wykonania z tych trzech modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzenie, że epki mają ewidentne braki jest eufemizmem, jedynym plusem tych słuchawek jest ich cena. Wiem o czym mówię, leżą gdzieś obok...

Swoją drogą, ciekawią mnie opinie o X3 mówiące, że słabo grają przy niskiej głośności, co nienajlepiej świadczy o słuchawkach. Trzeba będzie sprawdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EP-630 to "półśrodek". Te słuchawki mają ewidentne braki (górny sopran, dolna średnica, szczegółowość), których się nie przeskoczy.

 

Mi właśnie chodzi o coś takiego, co będzie grało dużo lepiej góra, niż Ep-630...

Epki bardzo zniekształcają wysokie tony... mam nadzieje że X3 grają dużo lepiej pod tym względem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi model odtwarzacza tej osoby, która tak twierdzi.

nawet to nie jest do konca miarodajne - najlepszym przykladem jestem ja i Brestinder (meizu+x3), ja słucham na 15-20/40, góra 25, a Brestinder mówi, że słuchać da sie dopiero na 30, bo wcześniej dźwięk jest 'martwy' ;) i próbował się na 40/40, ja nawet do 35 nie dociągne, więc cięzko wyciągnąc wnioski, trzeba samemu spróbować :)

 

mam nadzieje że X3 grają dużo lepiej pod tym względem...

oj tak... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet to nie jest do konca miarodajne - najlepszym przykladem jestem ja i Brestinder (meizu+x3), ja słucham na 15-20/40, góra 25, a Brestinder mówi, że słuchać da sie dopiero na 30, bo wcześniej dźwięk jest 'martwy' ;) i próbował się na 40/40, ja nawet do 35 nie dociągne, więc cięzko wyciągnąc wnioski, trzeba samemu spróbować :)

oj tak... :D

 

a Brestinder nie myje uszu i dlatego musi tak glosno sluchac................................ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wlasnie cicho kazde sluchawki "graja" - rowniez 'pchelki' ;). dopiero przy optymalnej glosnosci (dla kazdego inna) slychac wszelkie niedociagniecia i inne (dla mnie jest to np na moim discmanie i pxach gdzies nieco powyzej polowy skali (11-16/25 w zaleznosci od glosnosci nagrania - najczesciej jednak ta dolna granica). za glosno z kolei tez nie moze byc, bo z kolei ucho przechodzi w "tryb obronny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności