Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Meze 99 Neo vs DT1350?


Logotype

Pytanie

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dziwne porównanie, ponieważ Meze to dość duże słuchawki wokółuszne, a DT1350 to typowe kompaktowe (częściowo składane) słuchawki nauszne. To są typy konstrukcji przeznaczone do zupełnie innych zastosowań. Beyery będą lepsze (niezależnie od dźwięku) jeśli dużo przemieszczasz i potrzebujesz je chować i wyjmować. W zestawie do nich jest świetne etui (o rozmiarze mniej więcej grubej książki B5), w którym można je przechowywać. Z kolei Meze do takich zastosować się nie nadają. Jeśli jednak chcesz sobie tylko spacerować ze słuchawkami bez potrzeby przechowywania ich to możesz pomyśleć i o Meze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spacerowanie bez przechowywania.

 

Obydwie są konstrukcjami zamkniętymi (wygluszajacymi dzwiek z zewnątrz) i tak samo obydwie będą dobrze napędzone przez smartphone. To są dla mnie kluczowe aspekty i z mojej perspektywy są to bardzo podobne konstrukcje.

Edytowane przez Logotype
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Znaczy wiesz, z Twojej perspektywy to mogą być podobne konstrukcja, jednak to nie zmienia prostego faktu, że nimi nie są :) Nie jestem złośliwy, po prostu polecam trochę bardziej zagłębić się w te różnice, ponieważ mają one bardzo duże znaczenie dla komfortu użytkowania słuchawek oraz tego jak "czujemy" je na głowie. 

 

Meze nie słuchałem (no dobra, słuchałem raz przez 5 minut i mi się nie podobały, ale można uznać że to się nie liczy), ale opinie na ich temat są skrajne, wiele osób uważa, że to kiepskie lub przeciętne słuchawki. DT1350 miałem ze dwa razy, swego czasu chętnie ich używałem i bardzo dobrze je wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jedne i drugie są kompletnie do dupy. Meze to muł nad muły, z rozlazłym basem, a Beyery to w ogóle ciężko mi nazwać. Do tego DT1350 mają taki myk, że żeby jednak jako tako grały to trzeba je na uszach założyć co do kilku milimetrów.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Meze mam od kilku lat i ostatnie co o nich mogę powiedzieć, to to że są do dupy. Mają swoje wady, ale mają tez swój urok i w odpowiednim połączeniu potrafią dać wiele frajdy. Pady oczywiście do wymiany, kabel też, można poeksperymentować. A najlepiej mi grają z iPodem Nano 2 :) DT1350 nie słuchałem, ale wydaje mi się że to trochę inna bajka użytkowo i dźwiękowo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności