Skocz do zawartości

Meze 99 Classics


MichalZZZ
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez MichalZZZ,

Rekomendowane odpowiedzi

  • Rozwiązanie

Witam serdecznie, sprzedam Meze 99 Classics (wersja z dodatkami w kolorze srebrnym, bo istnieje też z pozłacanymi) Jestem ich pierwszym wlascicielem. Kupowane 5-6mc temu. Słuchawki leżą zamkniete w pudle już praktycznie w ogóle nieużywane. Mam inne słuchawki, których częściej słucham. Stan słuchawek idealny. Ogólnie od nowości byly tez rzadko używane i jezeli napisze, ze przez ten okres nie przegraly 50h to sie na pewno nie pomyle. W zestawie oczywiscie wszystko co oferuje producent. Wiecej zdjec na życzenie jak najbardziej możliwe. Cena 900 zł. Wysyłka (wliczona w cene) kurierem. W razie dodatkowych pytan zapraszam do kontaktu na pw.

 

Pozdrawiam,

Michał.

20210427_131147.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up.

 

Ps. preferuje sprzedaż, ale jest też możliwość wymiany na jakiś fajny kabelek słuchawkowy nie dłuższy niż 1,5metra (wtyki mini XLR 4 pin). Przy czym zaznacze, że wolałbym abym to ja był dopłacającym do interesu. Tańsze kable + dopłata drugiej strony mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności