Jump to content

Nowe pokolenie Audio(naników)

Recommended Posts

@audionanik Wszystkiego najlepszego..gratulacje, i chroń córkę przed audiofilami, najlepiej od razu do nich strzelaj, bez litości... dziś Twoje zdrowie opijam... przyda Ci się.

• Like 1

No właśnie; ciekawe, że u kobiet audiofilizm występuje niezmiernie rzadko. Żona ma absoluta, a poziom który ją całkowicie zadowala w audio, to już hd650:wacko:.

• Like 1
7 minut temu, audionanik napisał:

No właśnie; ciekawe, że u kobiet audiofilizm występuje niezmiernie rzadko. Żona ma absoluta, a poziom który ją całkowicie zadowala w audio, to już hd650:wacko:.

Ale Twoja żona ma chyba sporo do czynienia z muzyką na żywo jeśli się nie myle?

Gratulacje dla @audionanika! Ta zeszłoroczna kwarantanna musiała się tak skończyć. Po kilku dniach słychać było obłęd w słuchawce telefonu, ale po kilkunastu jakby wszystkie problemy życia doczesnego zniknęły. 

• Like 1

WOW, ale szybko zleciało :) Gratulacje :) 

A paradoksalnie otwarte słuchawki przy dziecku są ok, słychać kiedy woła i już tylko do wewnętrznej decyzji pozostaje czy ruszyć się, czy czekać aż małżonka zareaguje. Z drugiej strony małe dziecko tak głośno woła, że przez zamknięte też będzie słychać :) 

• Like 1
21 godzin temu, audionanik napisał:

Dzięki, wszystkim za gratulacje. Podobno po czwartym dziecku człowiek łagodnieje; także co złego to nie ja.

Oczywiście żartowałem. 

W sensie po przyjściu na świat czy po wychowaniu? Proszę, powiedz że to pierwsze.

A ja nie.

21 godzin temu, ZebLong napisał:

Audionanikowi urodziła się śliczna córcia więc pozwólcie, że pogratuluję poprzez nasze forum Koledze

pics or it didnt happen :P

Edited by jacmiszcz92
  • Haha 2

@audionanikMoże jeszcze nie Anthony Quinn, ale trzeba próbować dalej. Gratulacje! Wszystkiego co najlepsze.:)

Edited by bendezar
  • Like 1

To właśnie mało, winien mieć co najmniej 8mke :DCzasu w ciul bo na zdalnym, 500+ i zaraz będzie i 1000+ bo lewusy własnie przyklepali dobrej zmianie 3 kadencje ;)

• Haha 1
28 minut temu, deftones9 napisał:

To właśnie mało, winien mieć co najmniej 8mke :DCzasu w ciul bo na zdalnym, 500+ i zaraz będzie i 1000+ bo lewusy własnie przyklepali dobrej zmianie 3 kadencje ;)

Oho, zaczyna się:D. Nie wiem kto jest na tyle upośledzony, żeby 500 złotych było go w stanie zainspirować do posiadania dziecka. Deftones zmień towarzystwo:D.

39 minut temu, Najner napisał:

Graty! Czwórka dzieci w takich czasach - szacun za odwagę.

Trójkę, najstarszy mieszka od dawna ze swoją kobitką.

• Like 3
38 minut temu, audionanik napisał:

Oho, zaczyna się:D. Nie wiem kto jest na tyle upośledzony, żeby 500 złotych było go w stanie zainspirować do posiadania dziecka. Deftones zmień towarzystwo:D.

Myślałem, że jak nie dam emoty to i tak sie skapniesz, że to nie było na poważnie :D Jednak musze dawać stosowne emoty do każdego zdania :D Zdrowia jeszcze raz dla maluszka ;)

10 godzin temu, audionanik napisał:

i JESZCZE PODRZUCI DZIADKOWI I BABCI WNUCZĘ JAK BĘDZIE BY CHOWAŁO SIE RZEM Z CIOCIĄ :)

• Haha 1

Dołączam się do gratulacji, podziwiam i zazdroszczę. U mnie parka i żałuję bardzo, że nie zdecydowałem się w swoim czasie chociaż na jeszcze jedno.

W dniu 26.04.2021 o 18:55, audionanik napisał:

bo danonofoszteksy trudno nazwać zamkniętymi

Ale jak to??? Dlaczego??? To moje TH610 to nie zamknięte? 😮😱

• Like 2
19 minut temu, deadman42 napisał:

Ale jak to??? Dlaczego??? To moje TH610 to nie zamknięte? 😮😱

Ciekną jak ta lala.

• Haha 1

Patrząc po tytule wątku, to aż ze strachem wlazłem zobaczyć co tak cieknie. Zaraz człowieka dziwne myśli nachodzą. 

Ale na szczęście nic poważnego. To tylko jakieś zafajdane słuchawki :D Uff. 

Edited by SlawekR
  • Haha 4
W dniu 2.05.2021 o 01:05, SlawekR napisał:

To tylko jakieś zafajdane słuchawki :D Uff. 

No, no tylko nie "jakieś". Żyły wyprute, miesiąc o wodzie i chlebie a tu teraz "zafajdane" i do tego "ciekną"😒.

Foch jak ta lala😫😜