Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nowe pokolenie Audio(naników)


ZebLong

Rekomendowane odpowiedzi

@audionanik Wszystkiego najlepszego..gratulacje, i chroń córkę przed audiofilami, najlepiej od razu do nich strzelaj, bez litości... dziś Twoje zdrowie opijam... przyda Ci się.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW, ale szybko zleciało :) Gratulacje :) 

A paradoksalnie otwarte słuchawki przy dziecku są ok, słychać kiedy woła i już tylko do wewnętrznej decyzji pozostaje czy ruszyć się, czy czekać aż małżonka zareaguje. Z drugiej strony małe dziecko tak głośno woła, że przez zamknięte też będzie słychać :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, audionanik napisał:

Dzięki, wszystkim za gratulacje. Podobno po czwartym dziecku człowiek łagodnieje; także co złego to nie ja.

 

Oczywiście żartowałem. 

W sensie po przyjściu na świat czy po wychowaniu? Proszę, powiedz że to pierwsze.

A ja nie.

 

21 godzin temu, ZebLong napisał:

Audionanikowi urodziła się śliczna córcia więc pozwólcie, że pogratuluję poprzez nasze forum Koledze

pics or it didnt happen :P

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@audionanikMoże jeszcze nie Anthony Quinn, ale trzeba próbować dalej. Gratulacje! Wszystkiego co najlepsze.:)

Edytowane przez bendezar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie mało, winien mieć co najmniej 8mke :DCzasu w ciul bo na zdalnym, 500+ i zaraz będzie i 1000+ bo lewusy własnie przyklepali dobrej zmianie 3 kadencje ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, deftones9 napisał:

To właśnie mało, winien mieć co najmniej 8mke :DCzasu w ciul bo na zdalnym, 500+ i zaraz będzie i 1000+ bo lewusy własnie przyklepali dobrej zmianie 3 kadencje ;)

Oho, zaczyna się:D. Nie wiem kto jest na tyle upośledzony, żeby 500 złotych było go w stanie zainspirować do posiadania dziecka. Deftones zmień towarzystwo:D.

 

39 minut temu, Najner napisał:

Graty! Czwórka dzieci w takich czasach - szacun za odwagę.

Trójkę, najstarszy mieszka od dawna ze swoją kobitką.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, audionanik napisał:

Oho, zaczyna się:D. Nie wiem kto jest na tyle upośledzony, żeby 500 złotych było go w stanie zainspirować do posiadania dziecka. Deftones zmień towarzystwo:D.

 

Trójkę, najstarszy mieszka od dawna ze swoją kobitką.

 

Myślałem, że jak nie dam emoty to i tak sie skapniesz, że to nie było na poważnie :D Jednak musze dawać stosowne emoty do każdego zdania :D Zdrowia jeszcze raz dla maluszka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, audionanik napisał:

Trójkę, najstarszy mieszka od dawna ze swoją kobitką.

i JESZCZE PODRZUCI DZIADKOWI I BABCI WNUCZĘ JAK BĘDZIE BY CHOWAŁO SIE RZEM Z CIOCIĄ :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do gratulacji, podziwiam i zazdroszczę. U mnie parka i żałuję bardzo, że nie zdecydowałem się w swoim czasie chociaż na jeszcze jedno.

W dniu 26.04.2021 o 18:55, audionanik napisał:

bo danonofoszteksy trudno nazwać zamkniętymi

Ale jak to??? Dlaczego??? To moje TH610 to nie zamknięte? 😮😱

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po tytule wątku, to aż ze strachem wlazłem zobaczyć co tak cieknie. Zaraz człowieka dziwne myśli nachodzą. 

Ale na szczęście nic poważnego. To tylko jakieś zafajdane słuchawki :D Uff. 

 

 

Edytowane przez SlawekR
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2021 o 01:05, SlawekR napisał:

To tylko jakieś zafajdane słuchawki :D Uff. 

No, no tylko nie "jakieś". Żyły wyprute, miesiąc o wodzie i chlebie a tu teraz "zafajdane" i do tego "ciekną"😒.

Foch jak ta lala😫😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności