Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shanling UA2


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w sumie mocno zaskoczony, że jeszcze nie powstał wątek dedykowany jednemu z najciekawszych urządzeń w swojej klasie, jakim jest Shanling UA2. Zapowiedziany już jakiś czas temu, obecnie zyskuje na popularności na zagranicznych rynkach, bo u nas jak widzę ma się dopiero pojawić w sprzedaży, a na stronie Audeos jest w pre-orderze. 

W każdym razie Shanling szarpnął się na dość niezwykły ruch i zaimplementował tam kość ESS9038Q2M, co czyni z UA2 pierwsze takie urządzenie na rynku, które jako DAC ma kość takiej klasy. Z ciekawostek można podać, że 9038Q2M jest chociażby w Bursonie C3X Performance, a podwójny 9038Q2M w Bursonie C3X Reference :D 

 

23cf0977226e79bef90ea234155dd2a2113.jpg

 

Z najważniejszych elementów specyfikacji mamy:
 

  • DAC: ESS SABRE ES9038Q2M
  • AMP: Ricore RT6863
  • wyjścia: 2,5 mm (bal.), 3,5 mm (SE)
  • moc wyjściowa dla 3,5mm: 125 mW @ 32 Ω (2 V @ 32 Ω)
  • Impedancja wyjściowa dla 3,5m: 0,8 Ω
  • moc wyjściowa dla 2,5: 195 mW @ 32 Ω (2,5 V @ 32 Ω)
  • impedancja wyjściowa dla 2,5mm: 1,6 Ω

 

Do tego ma współpracować z Nintedo Switch, posiadać dedykowaną apkę do zarządzania ustawieniami z poziomu smartfona, niską latencję gwarantującą brak opóźnień przy graniu lub oglądaniu filmów i współpracę zarówno z Androidem jak i iOS. 

 

Ja jestem mega zajarany tym donglem i jestem ciekaw, na ile dobra jest ta implementacja ES90382M. @Maysterkiedy będą dostępne na stanie?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, manuelvetro napisał:

Kurde, myślałem, że recenzja... :D  

Cena jest bdb.

Łykałbym w ciemno w preorderze, jakbym nie miał earmen sparrow...

A to Earmen stoi na przeszkodzie? :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Vaiet napisał:

A to Earmen stoi na przeszkodzie? :D

Bo po grzyba mi dwa takie dongle :D (a nawet 3 bo mam DC01 jeszcze, czekaj, czekaj, 4, bo Q5K...)

57 minut temu, wegiel21 napisał:

Jeszcze jak by to miało nie 2.5 a 4.4mm :)

Dla mnie akurat zaleta, bo mam takie kabelki z Satin Audio cztery :D 

Zaraz wyjdzie, że zamówię :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, emadine napisał:

Ciekawe jak bardzo będzie zżerał baterię w smartfonie... ?

Mam nadzieję się o tym przekonać. iBasso DC03 na ten przykład zwiększał zużycie baterii naprawdę nieznacznie, wręcz niewspółmiernie mało w stosunku do tego, jak wielki przyrost jakościowy pod kątem dźwięku oferuje względem np. pasywnego adaptera USB-C - 3,5mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem chwilę tego urządzenia (zamówione u majfrenów) . W swojej cenie świetny zakup. Gra bezpośrednio i po ciepłej stronie, a przy tym jest rozdzielczy. I czuć, że ma dużą moc jak na takie urządzenie. Jak ktoś szuka tego typu urządzenia w cenie do 400 zł to moim zdaniem będzie to bardzo dobra decyzja, a nawet z dużo droższymi sprzętami może spokojnie konkurować. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
19 godzin temu, Robert73 napisał:

Jak ustawić angielski język w Eddict Player ? Wersja na Android , mam tylko krzaczki , jest gdzieś to opisane , jakaś instrukcja ? 

Menu(w lewym górnym rogu,oznaczone poziomymi kreskami)- >settings(kółko zębate)- >pierwsza zakładka rozwija opcje wyboru języka. Polski nie działa. Po wyborze apka się zrestartuje.

Edytowane przez mantr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mantr napisał:

Menu(w lewym górnym rogu,oznaczone poziomymi kreskami)- >settings(kółko zębate)- >pierwsza zakładka rozwija opcje wyboru języka. Polski nie działa. Po wyborze apka się zrestartuje.

Działa , dzięki za pomoc , czas testować UA 2 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
3 godziny temu, Aventus napisał:

Tzn. jak to % lub mAh wychodzi w czasie godziny np?

Po balansie w godzine na LG V30 potrafił 12-14 % brać(UAPP) , jeśli dojdzie wi-fi z Tidalem( UAPP) to nawet 20% zjada , ale mój fon ma 3 lata i bateria już nieco słabsza , na nowych pewnie te kilka % będzie lepiej .

Edytowane przez Robert73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziwna rzecz UA2 chyba mi się  zepsuł , przestał reagować na regulacje głośności na tel. i na PC po single i po balansie , testowane na kilku urządzeniach i kilku playerach do muzy i dwóch kablach usb , jedzie do sklepu na sprawdzenie w ramach gwarancji.

Edytowane przez Robert73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.10.2021 o 18:33, Robert73 napisał:

Dziwna rzecz UA2 chyba mi się  zepsuł , przestał reagować na regulacje głośności na tel. i na PC po single i po balansie , testowane na kilku urządzeniach i kilku playerach do muzy i dwóch kablach usb , jedzie do sklepu na sprawdzenie w ramach gwarancji.

Daj znać co wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności