Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Problem z Tidalem na urządzeniach Astell Kerna.


pawel1380

Rekomendowane odpowiedzi



Moi drodzy. Czy znacie jakąś inną aplikacje niż akconnect, tak abym mógł sterować tidalem z poziomu telefonu (android) wtedy kiedy mam grajka wpiętego pod wzmacniacz?  


Mconnect. Dużo lepszy od AKConnect.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
11 godzin temu, Najner napisał:

Wiecie może czy jest możliwość instalacji YouTube Music na AK? Zainstalowałem kilka apek (tidal, soundcloud, spotify, bandcamp), ale YouTube Music coś nie umiem. Może bez Google Play Services się nie da?

Google play nie zainstalujesz i YT też nie. Tylko te aplikacje:

 

https://www.astellnkern.com/eng/content/support/faq/view.asp?li=1000606

AC503170-1D82-406E-A4CD-0DD14D3502BF.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 8.06.2021 o 09:09, audionanik napisał:

Na Cube astellowy tidal już śmiga po apdejcie.6C12496A-8659-4519-B5A9-91BC9EF01247.jpeg

Czy wersja 1.33 lub nowsza będzie dostępna na AK Alpha? 

Tidal 2.2 działa na alphie ale potrafi przełączyć utwór w połowie i opcja losowego odtwarzania nie działa. Mqa do 192khz tylko na wbudowanej.

Przez AK connect działa na 44.1 i tu nic się nie zacina.

 

Wersja zainstalowana przez xapk zamula i się potrafi wyłączyć. Po zgraniu listy na offline też się krzyczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Czy ktoś też to zauważył, że tidal gra nierównomierną sceną? Już tłumaczę, od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie, że słuchając, mam scenę bardziej rozciągnięta w lewą stronę. Im bardziej szczegółowe słuchawki tym silniejszy efekt. To nie jest kwestia balansu. Sprawdzałem zamieniając polaryzację i wtedy scenę ciągnie w prawo. Tym samym wyeliminowałem prostą odpowiedź, że mam coś nie tak z uchem.

 

Na plikach wszystko jest ok.

Edytowane przez Roo_Volt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Roo_Volt napisał:

Czy ktoś też to zauważył, że tidal gra nierównomierną sceną? Już tłumaczę, od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie, że słuchając, mam scenę bardziej rozciągnięta w lewą stronę. Im bardziej szczegółowe słuchawki tym silniejszy efekt. To nie jest kwestia balansu. Sprawdzałem zamieniając polaryzację i wtedy scenę ciągnie w prawo. Tym samym wyeliminowałem prostą odpowiedź, że mam coś nie tak z uchem.

 

Na plikach wszystko jest ok.

Sprawdzałeś na różnych ustawieniach Master, hifi, high? 

 

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hibitestowałem na właściwym gain dla moich słuchawek. Hedd potrzebują mocnego wzmocnienia, to samo na Ether flow. Nawet niby portale Audeze Sine, potrzebują więcej pary. Nie używam słuchawek dokanałowych.

 

Sprawdzałem tylko na najwyższych ustawieniach Tidal, bo niestety słyszę pogorszenie, kompresję przy niższych ustawieniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, euter napisał:

@Roo_Volt Temat przesunięcia sceny w Tidal był już kiedyś odmawiamy u nas. Sam używam Qobuz, więc nie potwierdzę, ale Koledzy o tym pisali - m.in. @MichalZZZ.

Dzięki, zaraz poszukam tego wątku. Chyba że mógłbyś podlinkować, jeśli wiesz gdzie to było poruszane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Roo_Volt napisał:

@hibitestowałem na właściwym gain dla moich słuchawek. Hedd potrzebują mocnego wzmocnienia, to samo na Ether flow. Nawet niby portale Audeze Sine, potrzebują więcej pary. Nie używam słuchawek dokanałowych.

 

Sprawdzałem tylko na najwyższych ustawieniach Tidal, bo niestety słyszę pogorszenie, kompresję przy niższych ustawieniach. 

Jeszcze masz Hi-fi, może master coś psuje/ 

Tidal głównie jedzie na remasterach niestety. Oryginalnych wydań trudno dojrzeć 😕 

 

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hibi dzięki, raczej poszukam rodziny na Qobuz. 

 

 

1 godzinę temu, euter napisał:

@Roo_Volt Temat przesunięcia sceny w Tidal był już kiedyś odmawiamy u nas. Sam używam Qobuz, więc nie potwierdzę, ale Koledzy o tym pisali - m.in. @MichalZZZ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności