Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Problem z Tidalem na urządzeniach Astell Kerna.


pawel1380

Rekomendowane odpowiedzi

AK380, AK320, A300, AK70 MKII, KANN, AK240, AK120II, AK100II, AK70 AK500N, AK T1- będą mogli używać Tidala przez AK Connect. To chyba dobrze- sam używam tej aplikacji i działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umożliwienie tym starym dapom współpracy z AK Connect spowoduje, że będą wciąż na czasie i zyskają funkcjonalność. Na Alphie używam tej aplikacji do słuchania muzyki z serwera NAS. Wygodniej jest mi obsługiwać z tabletu a Alpha leży sobie wygaszona.

 

 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lobuz1 napisał:

AK380, AK320, A300, AK70 MKII, KANN, AK240, AK120II, AK100II, AK70 AK500N, AK T1- będą mogli używać Tidala przez AK Connect. To chyba dobrze- sam używam tej aplikacji i działa bez zarzutu.

Zainstalowałem AK Connect na iphonie i logowanie do Tidala nie działa. Zmieniałem hasło i nadal nie mogę się zalogować. Ktoś ma podobnie? Sama apka jest od 3rd party i ostatnia aktualizacja miała miejsce 2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AK Connect ruszy w pełni w czerwcu. @kommel polecał inną apkę. Tylko mi uleciała z głowy. 

Edit - mconnect 

 

Edytowane przez Lord Rayden
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z nową aktualizacja naprawili wbudowanego Tidala w końcu można się zalogować 

Ale maksymalne próbkowanie mqa mastera  pisze mi 44.1 chyba że coś mam zle poustawiane... 

Ale maksymalne próbkowanie mqa mastera  pisze mi 44.1 chyba że coś mam zle poustawiane... 

Offline też nie widzę 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu latach używania AK320 odkryłem możliwość korzystania z AK Connect, jako odbiornika dla mediów rozsianych po domu. Np. posiadam Naim Atoma z 1TB dyskiem podłączonym po USB i boom - AK Connect go wykrywa i lecę po WIFI. Nawet hi res  FLACi. W życiu wcześniej tego nie odpalałem.

I jak już ktoś pisał na formum ten program do streamowania już w wersji Lite działa bardzo sprawnie. Również z Tidalem.

 

Na marginesie. To odcięcie od streamowania troszeczkę pozwoliło się zatrzymać i na spokojnie wrócić do swoich, dobrze znanych nagrań. Miły aspekt niemiłej sytuacji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Roo_Volt napisał:

Proste pytanie. Czy działa wam AK connect? Na moim sp2000 nie działa autoryzacja Tidal jak i nie widzi sp2000.

U mnie na spk2 app connect działa w taki sposób że mogę telefonem wlaczac muze która mam wgraną na spk2 i w zasadzie tyle. Gdy próbuję się logować do tidala z poziomu app connect czy to w telefonie czy w spk2 tu i tu autoryzacja nie działa... 

Teraz, Delt napisał:

U mnie na spk2 app connect działa w taki sposób że mogę telefonem wlaczac muze która mam wgraną na spk2 i w zasadzie tyle. Gdy próbuję się logować do tidala z poziomu app connect czy to w telefonie czy w spk2 tu i tu autoryzacja nie działa..

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roo_Volt napisał:

Mam tak samo. Cholera jasna, u mnie sp2k robi za streamery i szlag mnie trafia jak muszę wstawać z kanapy, żeby zmienić płytę. 

Jeśli chodzi o tidala to mam problemy z nim również z ibasso dx220 tam np nie odtwarza mi jakości hifi pisałem do ibasso i napisali mi że jest problem ze zgodnością i zasugerowali żeby starsza wersję zainstalować... Jeśli chodzi o AP connect to coś ktoś kiedyś pisał że mają poprawić w czerwcu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności