Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Problem z Tidalem na urządzeniach Astell Kerna.


pawel1380

Rekomendowane odpowiedzi

Oto jak firma Astell&Kern potraktowała finalnie użytkowników swoich produktów, nierzadko kosztujących naprawdę sporo pieniędzy....

Info ze strony producenta na FB:

"Astell&Kern has identified the issues users are having with the embedded Tidal app.  Tidal has changed the authentication method used when logging into third-party Tidal apps.   Astell&Kern is working as quickly as possible to make the required changes in the embedded app.
New firmware updates for the SP2000, SP1000, SP1000M, SE200, SE100, SR25 and KANN ALPHA will be released in May 2021, which will contain an updated embedded Tidal app to fix the authentication issues.
There is an issue with the new Tidal authentication policies on the following players – KANN CUBE, SA700, SR15, CT15 and CT10.  We are looking into ways to continue to support the Tidal app on these players.  More information will be available in May 2021.
Tidal is dropping support for older model Android devices.  Unfortunately this means Tidal can no longer be supported on the following players due to the new authentication requirements - AK380, AK320, AK300, KANN, AK70 MKII, AK70, AK240, AK120II, AK100II."

 

Dla mnie to jakiś żart i kpina.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie to na szybko przetłumaczyć w translatorze żeby było czytelniejsze dla wszystkich. Sprawą interesowałem się już od kilku dni, niestety dzisiaj Astell przekazał przykre informacje.

 

„Astell & Kern zidentyfikował problemy, które użytkownicy mają z wbudowaną aplikacją Tidal. Tidal zmienił metodę uwierzytelniania używaną podczas logowania do aplikacji Tidal innych firm. Astell & Kern pracuje tak szybko, jak to możliwe, aby wprowadzić wymagane zmiany we wbudowanej aplikacji.
Nowe aktualizacje oprogramowania układowego dla SP2000, SP1000, SP1000M, SE200, SE100, SR25 i KANN ALPHA zostaną wydane w maju 2021 r., Które będą zawierać zaktualizowaną wbudowaną aplikację Tidal, aby naprawić problemy z uwierzytelnianiem.
Wystąpił problem z nowymi zasadami uwierzytelniania Tidal w przypadku następujących odtwarzaczy - KANN CUBE, SA700, SR15, CT15 i CT10. Szukamy sposobów, aby nadal wspierać aplikację Tidal na tych graczach. Więcej informacji będzie dostępnych w maju 2021 r.
Tidal rezygnuje ze wsparcia starszych modeli urządzeń z Androidem. Niestety oznacza to, że Tidal nie może być już obsługiwany przez następujące odtwarzacze z powodu nowych wymagań uwierzytelniania - AK380, AK320, AK300, KANN, AK70 MKII, AK70, AK240, AK120II, AK100II. ”

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy że Astell mówi że to wina Tidala, a Tidal odpowiada że wina.... Astella.

Dla mnie wyeliminowali AK380 +AMP, jest  bezużyteczne.

Pamietajmy że wiele osób kupiło je np w 2017 roku za sporo pieniędzy licząc samego dapa, wzmacniacz, etui,  różnego rodzaju dodatki..

I po czterech latach..nie ma jednej z istotniejszych funkcji. Czy to aby nie jest niezgodność towaru z umową?

Nie chodzi mi tu o sprzedawcę a samego producenta..

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kommel napisał:

Ja niestety mam więcej powodów (astelli) do zmartwień. Nieziemsko mnie wkurzyli. DSC_0002.JPG

o masakra.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Facebooku równo po nich jadą. Tłumaczenie brzmi: Tidal zmienił minimalne wymagania sprzętowe i w większości przypadków sprzęty 4-letnie i starsze nie będą działać.

Z tym, że iPhone5 ma 9 lat i działa na nim Tidal. Coż za potęga z tego ak380, skoro nie spełnia nawet MINIMALNYCH wymagań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sytuacja tylko utwierdza mnie w moich działaniach - fizyczne posiadanie nagrań na dyskach.

Współczuję Wam. Krew by mnie zalała gdyby na mnie to trafiło... 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jacmiszcz92 napisał:

Android to syf niezależnie od urządzenia na jakim jest zainstalowany. Zaraz ktoś zrootuje i naprawi to co jest nie do naprawienia przez producenta. Nie ma jakiegoś alternatywnego firmware na te klocki?

nie ma..

13 minut temu, paratykus napisał:

Ta sytuacja tylko utwierdza mnie w moich działaniach - fizyczne posiadanie nagrań na dyskach.

Współczuję Wam. Krew by mnie zalała gdyby na mnie to trafiło... 

dla wielu użytkowników to niemożliwe.. słucham gigantycznej ilości nowych rzeczy.. nie mam czasu na szukanie, ściąganie tego i wgrywaniu do Astella.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. A co to się stało tak naprawdę? Nagle wymaga czytnika biometrycznego do autoryzacji czy co?

2. Takie zmiany nie są wprowadzanie z dnia na dzień. Czołowi producenci tego typu zabawek powinni mieć dostęp do wersji testowych kluczowych aplikacji, aby móc być w stanie testować nowe wersje i sprawdzać listę zmian.

3. Jak nie wiadomo o co chodzi to od razu wiadomo o co chodzi.

4. 2 lata wsparcia aktualizacjami firmware to i tak dużo jak na androida.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, paratykus napisał:

Ta sytuacja tylko utwierdza mnie w moich działaniach - fizyczne posiadanie nagrań na dyskach.

Współczuję Wam. Krew by mnie zalała gdyby na mnie to trafiło... 

To sobie wyobraź co będzie jak będą płatności tylko elektroniczne bez gotówki. 

Małymi kroczkami.. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hibi napisał:

To sobie wyobraź co będzie jak będą płatności tylko elektroniczne bez gotówki. 

Małymi kroczkami.. 

Na razie to olewam. Mam konta w kilku bankach i karty, które mi wciskają tnę w domu nożyczkami i wyrzucam.

Wystarczy, że wiedzą o mnie wiele na podstawie lokalizacji smartfona. Jeszcze miałbym  podawać na tacy co kupuję ?

Takiego wała 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, saudio napisał:

A Ty masz Astella?

Nie i nie zanosi się na to. 

 

13 godzin temu, jacmiszcz92 napisał:

Android to syf niezależnie od urządzenia na jakim jest zainstalowany. Zaraz ktoś zrootuje i naprawi to co jest nie do naprawienia przez producenta. Nie ma jakiegoś alternatywnego firmware na te klocki?

Tak mnie wystraszyłeś tym postem, że odpaliłem Tidala na telefonie Hułałeja sprawdzić, czy jeszcze działa. Kurła! Wszystko gites jak do tej pory. Więc jak nie Android, to co i po co? Bo ja za iOSa nie zamierzam dopłacać tylko dlatego, że to iOS i nic to nie daje w zamian poza nadgryzionym logiem. Zresztą z Androidem to ja miałem tylko problemy na telewizorze kupionym ponad 6 lat temu i tablecie, który wcisnęli mi za darmo mimo, że nie chciałem. Na telefonach ani jednego problemu. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności