Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

[Dokanałowe] Alternatywa dla Fiio FH5 do 1000 zł


AdoeM

Pytanie

Hej

Aktualnie uzywam Fiio FH5 i generalnie odpowiadaja mi jesli chodzi o sygnature dźwięku - moze scena jedynie by sie przydała troche szersza. Ale średnie i niskie są mega.

Jednak nie sa dobrze dopasowane do mojej małzowiny i cżesto mi sie samoistnie "wysuwaja" z ucha i trace seal więc bass znika.

Używam na standardowych tipsach(Vocal), mam jeszcze w zestawie SpinFity(145 chyba?) jednak jak na moje ucho są za duże.

 

Znacie moze jakies alternatywy brzmieniowe(w pułapie cenowym do 1000zł) w których problem z sealem mógłby nie występować?

Oraz miałyby scene lepsza na szerokosc? Fiio w zasadzie graja głównie na głębokość

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zanim zmienisz to proponuje kupić tipsy Ostry, u mnie dają bardzo dobry seal z wszystkimi słuchawkami z odpowiednią tulejką

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 minuty temu, Jaro54 napisał:

Zanim zmienisz to proponuje kupić tipsy Ostry, u mnie dają bardzo dobry seal z wszystkimi słuchawkami z odpowiednią tulejką

Które polecasz OS-100, OS-200 czy OS-300? Z tego co mówi aliexpress to każde oferują inne brzmienie

4 minuty temu, hubercik12311 napisał:

Paradoksalnie miałem ten sam problem i wybrałem FH3 + Spinfit CP145.
Jest bajecznie!

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka
 

Czyli mają troche dłuższa tulejke niz 5tki? :D

A jak dźwiękowo, odpowiadają ci? :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To trzeba samemu wybrać, lub jak zrobiłem - kupic komplet i mozesz bawić sie i szukać najlepszych dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Czyli mają troche dłuższa tulejke niz 5tki?
A jak dźwiękowo, odpowiadają ci?  
 
Mimo pokręconych uszu złapałem lepszy seal niż z FH5. A użytkując z UTWS3 jest bajka na spacerach. Nie do porównania.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecam pobawić się z tipsami.  Jeśli chodzi o alternatywy o podobnej sygnaturze ,to polecam poszukać dunu dk2001, albo starsze dk3001( bez pro w nazwie), z tym ,że te drugie też nie pasują do każdego ucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, AdoeM napisał:

Które polecasz OS-100, OS-200 czy OS-300? Z tego co mówi aliexpress to każde oferują inne brzmienie

Czyli mają troche dłuższa tulejke niz 5tki? :D

A jak dźwiękowo, odpowiadają ci? :) 

 

 

Czarne podbijają bas, czerwone neutralne, niebiskie górę. W razie czego czerwone i niebieskie mam w dużych ilościach od ręki. Nie mniej jednak to niestety nie ten poziom, nie ta klasa co spinfity.

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności