Jump to content

Czy Sony robi sobie jaja z klientów linii Walkman???

Recommended Posts

Kojarzycie czy operacja wgrania nowego firmware do Sony jest przywracalna, tzn. czy da się w miejsce nowego firmware wgrać później z powrotem stary firmware?

• Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam,    Mam niezłą zagwozdkę. Otóż jestem w posiadaniu odtwarzacza Sony NW-WM1A i dziś w moje ręce trafił 5x tańszy model NW-A55L. Po wgraniu moich plików zagrał on dość miernie w porównan

Wszystko pięknie, ładnie, ale jeśli Sony nie pozwala na zmianę softów w DAPach (a zakładam, że nie pozwala), a same softy są na bazie tych, które zostały stworzone przez Sony (też tak zakładam) to jes

Tak gwoli ścisłości to macie wątek z 2020, który "popełniliśmy" razem z Brunneriusem w kwestii serii A Sony :   Fanklub walkman Sony serii A [SONY UMI W MUZYKĘ] - strona 10 - Sony - Forum.MP

Posted Images

2 minuty temu, Dzingi napisał:

Kojarzycie czy operacja wgrania nowego firmware do Sony jest przywracalna, tzn. czy da się w miejsce nowego firmware wgrać później z powrotem stary firmware?

Tak, w komplecie z tym softem dostajesz też odpowiednie .exe o nazwie StockRecovery czy jakoś tak.

12 godzin temu, Play napisał:

Najtańszy grajek Sony z Androidem to a100? Na nim też się da zrobić taki myk z softem?

Nie. Zrób sobie przysługę i kup A45 albo A55, bo ominie Cię zabawa ;)

6 minut temu, Homzik napisał:

Tak, w komplecie z tym softem dostajesz też odpowiednie .exe o nazwie StockRecovery czy jakoś tak.

To nie przywraca dokładnie do fabrycznego oprogramowania. Przynajmniej w A45 nadal widać, że to jest oprogramowanie od MrWalkman.

Edited by Kuba_622

A czy ktoś się orientuje z grubsza jakie są różnice pomiędzy A55, a A105? Różnica w cenie niewielka (800 vs. 1100 zł).

2 godziny temu, fallow napisał:

Tak tutaj w audio na wyższych poziomach cenowych odbywa się kupowanie filozofii, ideologii. 

W późnym średniowieczu największym i najbardziej dochodowym interesem w Europie był handel relikwiami. Sprzęty audio przynajmniej grają ;)

@DzingiA105 ma Androida i z tego co pisali tu koledzy, to nawet blokady głośności nie można w nim ściągnąć, nie mówiąc o zainstalowaniu innego softu.

• Thanks 1

A105 to andek. Telefon bez funkcji telefonu. 2x krócej działa akumulator, brak możliwości zmiany softu, nie wiem jak to gra, nie będę zgadywał. Reasumując same minusy, poza możliwością wgrania sobie innych playerów z marketu. Jaki to da skutek? Nie wiadomo. Natomiast A55L z LDAC to jest na 100% to samo, co topowe modele, oprócz obudowy i softu. Na head-fi już dawno do tego starsi i mądrzejsi doszli, rozpruwając te plejery, a potem pod naporem PRu Sony skasowano wątek.

• Thanks 1
4 minuty temu, Whooy napisał:

Na head-fi już dawno do tego starsi i mądrzejsi doszli, rozpruwając te plejery, a potem pod naporem PRu Sony skasowano wątek.

To w końcu Ty to odkryłeś podczas odsłuchu, czy starsi i mądrzejsi na Head-Fi? Bo pachnie ściemą whooy ;)

Jak to mówią pics or it didn't happen :)

Dałem jednej loli, też lubi muzykę. A złote gniazda jack pięknie się prezentują :) 

• Haha 1

Na iPhone to musiałaby sobie zapracować, nie wiem czym, skoro i bez niego jest moją niewolnicą :)

Posted (edited)

Mnie bardziej od dy...ania klientów przez hajendowców martwi to, że ten Tidal to nie gra. No sorry, ale nie brzmi mi to tak jak z HDD pliki z CD (nie jakieś z netu).

Edited by Whooy

Masz rację Szeryfie. Azjatki mają bardzo lajtowe podejście do facetów (szacunek, taki a priori, determinowany kulturowo), nawet do białych rycerzy z tego forum, więc uszy do góry! 

Natomiast polskie Karyny to grubszy kaliber, iPhone to na dzień dobry w przypadku takiego rycerzyka.

49 minut temu, Dzingi napisał:

A czy ktoś się orientuje z grubsza jakie są różnice pomiędzy A55, a A105? Różnica w cenie niewielka (800 vs. 1100 zł).

Na A55 były promocje. Ja chyba zapłaciłem 670 zet ?

2 minuty temu, manuelvetro napisał:

To tu przenieśli ten ukryty o wszystkim i o niczym :D

Dobra kończymy, bo będzie draka ;0

@Whooymógłbyś sprawdzić, czy w trybie USB dac też te "czary" działają? ;) mam już A55 w koszyku, ale korzystam głównie z USB dac, więc muszę się upewnić ;)

Kurde, pół roku temu pisałem jak fajne zmiany daje ten soft od MrWalkman, to jedna osoba się tym zainteresowała. Natomiast wystarczy porobić z siebie idiotę, potrollowac i zaraz pół forum się na te walkmany rzuci... Ja to jednak nie rozumiem jak działa marketing :D

• Haha 1

Tak gwoli ścisłości to macie wątek z 2020, który "popełniliśmy" razem z Brunneriusem w kwestii serii A Sony :

Fanklub walkman Sony serii A [SONY UMI W MUZYKĘ] - strona 10 - Sony - Forum.MP3store.pl

O sofcie też tam jest.

• Like 2
  • Thanks 1
7 minut temu, Najner napisał:

@Whooymógłbyś sprawdzić, czy w trybie USB dac też te "czary" działają? ;) mam już A55 w koszyku, ale korzystam głównie z USB dac, więc muszę się upewnić ;)

Szczerze mówiąc nie wiem jak to zrobić.

Temat już był u nas przerabiany. Jak widać wyżej. 

I tak lubię odtwarzacze Sony. Nawet jak idą na łatwiznę i kombinują.:)