Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Czy Sony robi sobie jaja z klientów linii Walkman???


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Dzingi napisał:

Kojarzycie czy operacja wgrania nowego firmware do Sony jest przywracalna, tzn. czy da się w miejsce nowego firmware wgrać później z powrotem stary firmware?

Tak, w komplecie z tym softem dostajesz też odpowiednie .exe o nazwie StockRecovery czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 godzin temu, Play napisał:

Najtańszy grajek Sony z Androidem to a100? Na nim też się da zrobić taki myk z softem?

 

Nie. Zrób sobie przysługę i kup A45 albo A55, bo ominie Cię zabawa ;)

6 minut temu, Homzik napisał:

Tak, w komplecie z tym softem dostajesz też odpowiednie .exe o nazwie StockRecovery czy jakoś tak.

 

To nie przywraca dokładnie do fabrycznego oprogramowania. Przynajmniej w A45 nadal widać, że to jest oprogramowanie od MrWalkman.

Edytowane przez Kuba_622
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fallow napisał:

Tak tutaj w audio na wyższych poziomach cenowych odbywa się kupowanie filozofii, ideologii. 

 

 

 

W późnym średniowieczu największym i najbardziej dochodowym interesem w Europie był handel relikwiami. Sprzęty audio przynajmniej grają ;)

@DzingiA105 ma Androida i z tego co pisali tu koledzy, to nawet blokady głośności nie można w nim ściągnąć, nie mówiąc o zainstalowaniu innego softu.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A105 to andek. Telefon bez funkcji telefonu. 2x krócej działa akumulator, brak możliwości zmiany softu, nie wiem jak to gra, nie będę zgadywał. Reasumując same minusy, poza możliwością wgrania sobie innych playerów z marketu. Jaki to da skutek? Nie wiadomo. Natomiast A55L z LDAC to jest na 100% to samo, co topowe modele, oprócz obudowy i softu. Na head-fi już dawno do tego starsi i mądrzejsi doszli, rozpruwając te plejery, a potem pod naporem PRu Sony skasowano wątek.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Whooy napisał:

Na head-fi już dawno do tego starsi i mądrzejsi doszli, rozpruwając te plejery, a potem pod naporem PRu Sony skasowano wątek.

 

To w końcu Ty to odkryłeś podczas odsłuchu, czy starsi i mądrzejsi na Head-Fi? Bo pachnie ściemą whooy ;)

Jak to mówią pics or it didn't happen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Dzingi napisał:

A czy ktoś się orientuje z grubsza jakie są różnice pomiędzy A55, a A105? Różnica w cenie niewielka (800 vs. 1100 zł).

Na A55 były promocje. Ja chyba zapłaciłem 670 zet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, pół roku temu pisałem jak fajne zmiany daje ten soft od MrWalkman, to jedna osoba się tym zainteresowała. Natomiast wystarczy porobić z siebie idiotę, potrollowac i zaraz pół forum się na te walkmany rzuci... Ja to jednak nie rozumiem jak działa marketing :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli ścisłości to macie wątek z 2020, który "popełniliśmy" razem z Brunneriusem w kwestii serii A Sony :

 

Fanklub walkman Sony serii A [SONY UMI W MUZYKĘ] - strona 10 - Sony - Forum.MP3store.pl

 

O sofcie też tam jest.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Najner napisał:

@Whooymógłbyś sprawdzić, czy w trybie USB dac też te "czary" działają? ;) mam już A55 w koszyku, ale korzystam głównie z USB dac, więc muszę się upewnić ;)

 

Szczerze mówiąc nie wiem jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Najner napisał:

Próbował ktoś inny w takim razie czy po USB dac zmiany wprowadzone przez soft mają miejsce? 

W A55 jest WM Port i trzeba by specjalnego przewodu bo normalnie nie ma czegoś takeigo jak USB DAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Play napisał:

Jest jedna rzecz, której mi w nim brakuje - streaming

 

Możesz z telefonu sobie puszczać muzykę i Sony robi jako DAC. Choć jak streaming jest taki ważny, to rzeczywiście nie jest to optymalny wybór :)

 

 

14 minut temu, superbart napisał:

W A55 jest WM Port i trzeba by specjalnego przewodu bo normalnie nie ma czegoś takeigo jak USB DAC.

 

Jesteś pewien? Bo w A45 jest. Normalnie działa jako DAC USB, choć jego działanie nie zachwyca (duże opóźnienie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności