Skocz do zawartości

Jest Problem :(


yamo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam problem z ktorym niestety nie moge sobie poradzic. mianowicie chodzi o to: mam irivera H10 6Gb. kilka dni temu po podlaczeniu go do komputera wyskoczylo tradycyjnie okno przez co mam go otworzyc czyli WMP10 czy Winamp. lecz poza tym powinien pokazac sie w MOJ KOMPUTER nowy dysk, dotychczas tak bylo. niestety od tego czasu tak sie nie dzieje. probowalem go instalowac jeszce raz lecz to niestety niie daje skutku. W koncu zaczlem robic w nim update ale po jakims czasie niepotrzebnie go odpialem od kabla USB mimo ze bylo ostrzezenie. teraz kiedy go wlaczam na ekranie jest napis SYSTEM INITIALIZING, PLEASE WAIT... najlepsze jest ten ekran startowy jest caly czas do momentu kiedy iriver sam sie wylaczy. po podlaczeniu do komputera, komp go nie widzi. czyli krotko, nie wiem co mam robic, bo ani o sluchaniu ani o wrzucaniu muzyki nie ma mowy. moze ktos mi pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności