Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, manuelvetro napisał:

Obie pary w.w. tipsów dla x-one to imo mus.

Jak wyżej.

Ja lepszą szczelność mam na Symbio, ale słucham teraz na Spinfitach, bo są dla mnie wygodniejsze (nie są tak twarde), mogę słuchać godzinami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, paratykus napisał:

Jak wyżej.

Ja lepszą szczelność mam na Symbio, ale słucham teraz na Spinfitach, bo są dla mnie wygodniejsze (nie są tak twarde), mogę słuchać godzinami ...

Szczynściorz!

U mnie seal był, ale nie mogłem złapać komfortu :D  

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A, wykopię se złotą łopatę.

Jako, że jestem osobą dosyć trwałą w uczuciach to przemaglowałem Anewki jakieś minimum dwieście godzin po prostu słuchając...

Z czego większość na na Pionku XDP-100R ( tak, ten staroć ciągle działa i ma się dobrze).

No i tak ... nie mogłem się nasłuchać, bo separacja, holografia, przestrzeń, lekkość podawania i rozmach muzyki jeśli chodzi o dźwięki to jak na tę cenę jest super.

Wczoraj przepiąłem się na na Sony A-55 i doszedł do tego wszystkiego ocean basu ...

I ... albo dynamic się dotarł, albo "skąpodzielny" w bas Pionek przestroił mi "skąpoczule" uszy na jego brak, ale teraz na Sony to ja mam takie pokładu basu, że narody klękają...

Sobie tak myślę, że to są takie all-roundery, które nie spieszyły się na żaden pociąg, ani inny hype.

Aluminiowe, pokryte ceramiką, z chipami, które dostroją pod upodobania... Mam spokój na rok.

Czytam sobie Forum jak się wszyscy szarpią z potencjalnym króliczkiem, tak na luzie sobie czytam, bo mi w uszy zakorkowane Anewkami wpływa Muzyka.

Cóż tu więcej pisać ?

FLC8s poszły w odstawkę choć też je bardzo lubię, bo malutkie leciutkie i dają prawie taką samą frajdę jak X One, ale to  "prawie" robi istotną różnicę. 

Przynajmniej dla mnie.

Pozdrówki !

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności