Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po napisaniu tejże, nie tagowałem jej w Muzo jako recenzji, wprost pisałem nawet, że nie jest to recenzja, ino rzut ucha, albo kabaretowe wygłupy.

Niedługo miesiąc minie od jej napisania , sporo osób już ją czytało, wielu wkurzyła, bo nie ma w niej konkretów o dźwięku, tylko metafory. Na dodatek są to metafory sportowe.

Po miesiącu myślę, że jednak dobrze dobrane i między wierszami tych metafor naprawdę sporo można wyczytać.

Toteż wrzucam dzieło swoje tym razem, żeby honoru bronić ;) A że fikuśne? Może to i lepiej?

 

https://muzostajnia.wordpress.com/2021/03/16/anew-x-one-ksw-czy-ufc-cabaret-sportif/

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ktoś mię streścił powyższą mą recenzjone, @zOrgchyba, że to porównanie słuchawek.

Ciąg dalszy nastąpił: tym razem, już bez metafor, zwykłe pojedynki na piękno dźwięku:  https://muzostajnia.wordpress.com/2021/04/23/basoboje-polaris-x-one-senfer-mt300/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyszła paczka od zOrga, na razie nie podpinam pod grajka, muszę się odzwyczaić od basiska WF-1000xm3, których słuchałem na wyjeździe.Wczoraj wróciłem.

Tak więc pakuję w uszy FLC8s, a za chwil kilka X1 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2021 o 20:43, paratykus napisał:

Przyszła paczka od zOrga, na razie nie podpinam pod grajka, muszę się odzwyczaić od basiska WF-1000xm3, których słuchałem na wyjeździe.Wczoraj wróciłem.

Tak więc pakuję w uszy FLC8s, a za chwil kilka X1 ...

Posłuchał... wsiąkł... i ślad po nim zaginął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, manuelvetro napisał:

Posłuchał... wsiąkł... i ślad po nim zaginął...

Ciężko mi w tygodniu słuchać.

Jedno co już wiem to, że tipsy jakieś inne niż te dołączone muszę dobrać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, manuelvetro napisał:

@paratykus A te już masz spinfity  CP145 ? @Inszypolecał, mi siadły lepiej niż inne. Kupiłem zresztą większa ilość i do większości IEM mi pasują... 

No właśnie nie mam, nawet miałem pytać, które spinfity to teraz już wiem. Pisałeś gdzieś o jakichś drugich jeszcze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paratykusSpinfity biflangle , tylko jedne są w ofercie u Marka, ale nie są wygodne, dla mnie, niestety, tym bardziej, ze do AM05 przypasowały mi bardziej niż inne i wiercę sobie teraz dziury w mózgu... jeszcze te węgierskie pasują symbio W peel, ale grają inaczej, warto je zamówić, razem z CP145, są tanie, po dychu, a klasowe. No i masz czwarty filtr, bo brzmienie zmieniają :D 

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, manuelvetro napisał:

@paratykusJeszcze M miał, może nie zdążył wstawić do sklepu, pisz na maila albo na PW, 

Te m, to m-l, a te s to s-m

Napisałem PW, dzięki za pomoc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, manuelvetro napisał:

@paratykusJeszcze M miał, może nie zdążył wstawić do sklepu, pisz na maila albo na PW, 

Te m, to m-l, a te s to s-m

Powiedz mi jeszcze jak jest u Ciebie z izolacją w 1X, bo one mają krótsze tulejki i na firmowych tipsach mam kiepską izolację mimo, że potencjał doków słyszę - podoba mi się sygnatura, przestrzeń i to, że po chwili zapominam, że doków słucham ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paratykus Ja firmowych nie próbowałem nawet zakładać, znaczy założyłem i wyjąłem, bo nie miałem szans na jakikolwiek seal. U mnie na spinfitach i symbio w peel i na spinfitach biflangle i na gumkach od meeaudio była izolacja, bo był seal. Dobra znaczy. Chcesz jeszcze lepszej izoalacji idź w biflangle spinfity, ale uszy bolą. Mnie przynajmniej.

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2021 o 17:03, manuelvetro napisał:

@paratykus Ja firmowych nie próbowałem nawet zakładać, znaczy założyłem i wyjąłem, bo nie miałem szans na jakikolwiek seal. U mnie na spinfitach i symbio w peel i na spinfitach biflangle i na gumkach od meeaudio była izolacja, bo był seal. Dobra znaczy. Chcesz jeszcze lepszej izoalacji idź w biflangle spinfity, ale uszy bolą. Mnie przynajmniej.

Przyszły dziś Spinfit CP145. 

Ło "matko s curkom" - muszę się na nowo uczyć słuchać X1, bo próbowałem cały czas walczyć z firmowymi.

Dzięki za pomoc. 

Seal, wygoda i brzmienie ... :-) :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, paratykus napisał:

Przyszły dziś Spinfit CP145. 

Ło "matko s curkom" - muszę się na nowo uczyć słuchać X1, bo próbowałem cały czas walczyć z firmowymi.

Dzięki za pomoc. 

Seal, wygoda i brzmienie ... 🙂 🙂 🙂

Co Ty masz za układy z @bigmarasem, że w niedzielę masz dostawę ;) Przyjemności!

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, manuelvetro napisał:

Co Ty masz za układy z @bigmarasem, że w niedzielę masz dostawę ;) Przyjemności!

Nie mam pojęcia, trzeba Marka spytać😉

Zaś co do X1 to widziałem-słyszałem, że seala prawie nie ma, ale, że to aż taka zmiana będzie, nie spodziewałem się.

Zamykam słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, paratykus napisał:

Nie mam pojęcia, trzeba Marka spytać😉

Zaś co do X1 to widziałem-słyszałem, że seala prawie nie ma, ale, że to aż taka zmiana będzie, nie spodziewałem się.

Zamykam słuchać.

Przywykłeś do pchełek, pewnie dlatego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.05.2021 o 22:32, manuelvetro napisał:

Przywykłeś do pchełek, pewnie dlatego...

Wątek prawie zmarł 😉 więc odświeżę wpisując, że cały czas słuchałem na poleconych CP145, a przed chwilą założyłem Symbio W Peel  i one lepiej mi siedzą w uchu (całe 10 zet) 😊 Guma twardsza i w dotyku wypadają gorzej niż Spinfity, ale w moich uszach działają lepiej. Seal jak złoto !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, paratykus napisał:

Wątek prawie zmarł 😉 więc odświeżę wpisując, że cały czas słuchałem na poleconych CP145, a przed chwilą założyłem Symbio W Peel  i one lepiej mi siedzą w uchu (całe 10 zet) 😊 Guma twardsza i w dotyku wypadają gorzej niż Spinfity, ale w moich uszach działają lepiej. Seal jak złoto !

Dokładnie. Albo CP145 albo symbio W peel. Jedne albo drugie przypasują. AM05 były tez wybredne a i z jednymi i drugimi polubiły się. Zdawało mi się nawet, jak u Ciebie, że z symbio W peel bardziej, bo pewniej siedziały, ale teraz wszystkie moje IEM-y ubrane są już w CP145.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, manuelvetro napisał:

Dokładnie. Albo CP145 albo symbio W peel. Jedne albo drugie przypasują. AM05 były tez wybredne a i z jednymi i drugimi polubiły się. Zdawało mi się nawet, jak u Ciebie, że z symbio W peel bardziej, bo pewniej siedziały, ale teraz wszystkie moje IEM-y ubrane są już w CP145.

Ech, Ty to masz Bracie dryg do zakupów 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Będę musiał spróbować z tymi Spinfitami i Symbio, bo choć do tej pory stroniłem od tak drogich tipsów to po wejściu na wyższy poziom cenowy (czyt. zakup Anew X-One) wydatek dodatkowych kilkudziesięciu złotych na nakładki wydaje się być w pełni uzasadniony. :lol:

Prawdą jest, że dołączone do Anew tipsy to straszne badziewie i mocno odstają od reszty akcesoriów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności