Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Campfire Audio Andromeda 2020


manuelvetro

Rekomendowane odpowiedzi

@tommir popełnił ciekawą recenzję, w ramach współpracy między naszymi blogami mam przyjemność ją niniejszym zaprezentować:

 

Co jeszcze można zmienić w kilkuletnich słuchawkach i czy ma to sens, czy to tylko odcinanie kuponów?
Dziś tematem recenzji są bardzo dobrze znane słuchawki dokanałowe  CA Andromeda w najnowszej wersji 2020. 

 

https://muzostajnia.wordpress.com/2021/04/10/campfire-audio-andromeda-2020-wokol-sluchawek/

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za recenzję, zgadzam się w całej rozciągłości.

Wg mnie takie oto rewizje pojawiły się na rynku od 2016 r.:

 

-V1 2016 r - karbowane,

- V2 2017-2019 - gładkie, zmiana kształtu śrubek - wg mnie najlepiej brzmiąca, najbardziej pikantnie

- V3 2019 z ciemnym kablem, większym pudełkiem i etui

- V4 2020 - tutaj recenzowana, inna tulejka

- S - srebrna inaczej strojona niż powyższe

- CK White - wersja na Japonię i USA

- MW10 - na 10 lecie japońskiego sklepu Mix of Wave - podobno najlepsza wersja Andro jaka kiedykolwiek powstała, zachowująca charakter V2 z lekko ocieplonym midem - biały kruk

- Gold - lim 1000 szt.

Edytowane przez Palpatine
  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.04.2021 o 17:37, Palpatine napisał:

Dziękuje za recenzję, zgadzam się w całej rozciągłości.

Wg mnie takie oto rewizje pojawiły się na rynku od 2016 r.:

 

-V1 2016 r - karbowane,

- V2 2017-2019 - gładkie, zmiana kształtu śrubek - wg mnie najlepiej brzmiąca, najbardziej pikantnie

- V3 2019 z ciemnym kablem, większym pudełkiem i etui

- V4 2020 - tutaj recenzowana, inna tulejka

- S - srebrna inaczej strojona niż powyższe

- CK White - wersja na Japonię i USA

- MW10 - na 10 lecie japońskiego sklepu Mix of Wave - podobno najlepsza wersja Andro jaka kiedykolwiek powstała, zachowująca charakter V2 z lekko ocieplonym midem - biały kruk

- Gold - lim 1000 szt.

 

Niedługo ktoś napisze biografię, bo zaczyna być o czym pisać.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, westberg napisał:

 

Niedługo ktoś napisze biografię, bo zaczyna być o czym pisać.

 

na massdropie pojawiła się teraz wersja... Classic :)

 

https://drop.com/buy/campfire-audio-andromeda-classic-iem/details

 

899$ plus bonus 150$ w punktach lojalności

 

z tego co pamiętam to dla Japończyków CA wypuściło jeszcze ze dwie wersje kolorystyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Palpatine napisał:

@tommir napiszesz parę słów o Andro Gold vs Andro 2020?

Planuję jakieś większe porównanie, a na razie na szybko. AG to taki dziwny twór ;) Gra trochę jak Andro 2020 bo średnica jest bardziej wypchnięta niż w OG, trochę przypomina też OG z racji zbliżonego strojenia sopranów, choć z wykresu wynikałoby większe podobieństwo do 2020. Poza tym najbardziej kojarzą mi się z... Solarisami ;) Średnica w 2020 mimo, że delikatniejsza to jednak jest wyraźniej słyszalna, bardziej klarowna. W AG średnica jest gęsta i przez to trochę szczegółów może się zagubić. AG ma dwa dodatkowe przetworniki i to da się odczuć. Bas uderza zdecydowanie mocniej i dociąża też wspomnianą średnicę. Andro 2020 dzięki stosunkowo neutralnemu strojeniu są dość uniwersalne, natomiast AG mniej. Zauważalnie lepiej brzmią wg mnie w szeroko pojętej elektronice, a ich maniera przypomina mi LCD-4.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności