Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Bezprzewodowe słuchawki nauszne bez ceny maksymalnej


Metrowy

Pytanie

Hej,

z powodu lekkich zmian reorganizacyjnych w domu zmuszony jestem do zmiany również sprzętu muzycznego.

Na ten moment jestem posiadaczem słuchawek ATH R70x wraz z Aune X1s, taki zestaw jest dla mnie w pełni wystarczający i jestem zakochany w jego dźwięku. Drugim zestawem dla porównania, który bardzo lubię to Aune E1 + Dragonfly Black.

Szukam więc czegoś co brzmiało by podobnie do tych dwóch zestawów.

 

Słuchawek potrzebuję głównie do domu/biura i będę używał ich do słuchania muzyki oraz spotkań w pracy (potrzebuję więc coś z sensownym mikrofonem lub jakieś rozwiązanie żeby oddzielny mikrofon też był po BT). W związku z tym główne źródło dźwięku to PC (Macbook) oraz telefon (Pixel 4).

Na co dzień słucham różnej muzyki więc ciężko jest mi określić konkretny typ, ale raczej muzyka rozrywkowa, elektroniczna, generalnie żywa.

Jako że będzie to moja główna para słuchawek nie podaję maksymalnego budżetu, jestem gotowy wydać 2 tysiące, a nawet więcej jeśli słuchawki będą tego warte.

 

Z małego reaserchu wyłoniłem kilka modeli - B&O H9, B&W PX7 czy Sennheiser Momentum 3, jednak żadnego z nich jeszcze nie słuchałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Polecam Bowers&Wilkins P7 Wireless (już nieprodukowane, więc tylko używane wchodzą w grę) lub AirPods Max. Modele Sony, Bose i Sennheiser jakością dzwięku nie zachwycają, B&O nie słyszałem.
Są na olx powystawowe za 900zł z 2 letnia gwarancja chyba obecnie

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mikrofon jest normalnie w trybie bezprzewodowym. Po wpięciu kabla właśnie traci się mikrofon.

Z tego co pamiętam prowadziłem przez te słuchawki trochę rozmów i nie miałem narzekań żeby było mnie źle słychać, ale miałem je bardzo dawno więc nie ręczę za tą odpowiedź.

Słuchawki są spoko, gdyby nie to że jestem że swoich obecnych zadowolony to bym może je ponownie kupił.

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności