Jump to content

Lotoo PAW 6000 - Test - krótko i do rzeczy. Bez dziur.

Recommended Posts

• espe0 changed the title to Lotoo PAW 6000 - Test - krótko i do rzeczy.
6 minut temu, Spawn napisał:

Dzięki za fajowy opis 👌 Też musze w końcu spawdzić jakiegoś Lotoo bo jeszcze nie miałem przyjemności :)

Polecam. Przepraszam wszystkich za brak porównań - ale po prostu nie mam do czego go obiektywnie porównać :) Porównywanie do a105 byłoby nie na miejscu, a dźwięku flagowców z meetów na których byłem po prostu aż tak już nie pamiętam.

Kurde, widzę że towarzystwo się świetnie bawi na forum :) Liczę na to, że administracja/moderacja już niekoniecznie.

Zapewne "facetom" się recenzja się podoba, ciekawe jak odniosą się do niej kobiety, czytając o wsadzaniu w "dziury" i "otwory" (a no i że w drugi otwór też fajnie jest włożyć) i orgazmie. A, no i w ogóle w tym że nie ma nic złego w próbowaniu innej dziury :)

@espe0 Rozważyłbym na przyszłość rozszerzenie stosowanej metaforyki, myślę że słowa klucze dla Ciebie to - połyk (wrażeń dźwiękowych), wytrysk (szczegółowości), a może i paszcza (taka analogia do "dziury")?

Edited by Andrewek
  • Haha 4

Audiofil chętnie posługuje się metaforyką seksualną na etapie wkładania Jacka do dziurki, ale co ciekawe aplikacja słuchawek jest już obłożona tabu - widocznie bariera lęku jest zbyt silna i dlatego nie czytamy tyle o głębokiej penetracji kanału słuchowego przez - nie daj Boże! - etymotici i muzyczne orgazmy tym spowodowane ;)

Edited by euter
  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

No, poza tym to jest też kwestia jak się swój sprzęt audio traktuje. Ja np. nie "wpycham wtyku do dziury" tej lub drugiej (można gniazdo uszkodzić), wydaje mi się to brutalne i przedmiotowe. Tylko delikatnie i z szacunkiem przysuwam mój XLR do wzmacniacza i delikatnie i z czułością go wsuwam (mówię akurat o połączeniu Dharmy + Aune). Ba, jestem wręcz tak zżyty z moim sprzętem że w ogóle nie traktuję tego w kategorii pchania czegoś do otworu, patrzę na to przez pryzmat wspaniałych muzycznych doznań których dostarcza mi mój system odsłuchowy.

• Like 1
  • Confused 1

Ciekawe, czy im ktoś bardziej został skrzywdzony przez kobiety, tym silniej pcha wtyk do dziury w swoim zestawie audio? :D

A żeby nie robić dalej offtopu. Recenzja bardzo trafiona, a sam Lotoo 6000 to moim zdaniem najlepszy DAP bez udziwnień jaki mamy obecnie nas rynku. Niby średnia półka, ale pozwala już bardzo wyraźnie posmakować hi-endu :)

• Haha 1
  • espe0 changed the title to Lotoo PAW 6000 - Test - krótko i do rzeczy. Bez dziur.
12 godzin temu, Blizniak napisał:

Jakieś przykłady?

FIOO M15 i A+K Kann Alpha.

BTW zacznijcie testować z topowymi dużymi słuchawkami nausznymi, dopiero wtedy te DAPy pokazują na co je stać i ... że jednak troche inaczej każdy gra. Dla mnie osobiście słuchawki douszne to nieporozumienie i ... niszczenie słuchu, o czym przekonacie się za 20-30 lat.

Edited by pmcomp
  • Confused 1
44 minuty temu, pmcomp napisał:

Dla mnie osobiście słuchawki douszne to nieporozumienie i ... niszczenie słuchu, o czym przekonacie się za 20-30 lat.

A ja myślałem, że to decybele niszczą słuch, a nie źródło ich pochodzenia..

A DAP-y to chyba miały robić za przenośny grajek, tak jak i IEM-y, więc to raczej naturalne połączenie?

5 godzin temu, pmcomp napisał:

BTW zacznijcie testować z topowymi dużymi słuchawkami nausznymi, dopiero wtedy te DAPy pokazują na co je stać i ... że jednak troche inaczej każdy gra. Dla mnie osobiście słuchawki douszne to nieporozumienie i ... niszczenie słuchu, o czym przekonacie się za 20-30 lat.

Ta, z dużymi nausznymi słuchawkami to co najwyżej pokażą jak dostają kopa w 4 litery od źródeł stacjonarnych z analogicznego budżetu. Poza tym grajki są sprzętem przenośnym do podłączania przenośnych słuchawek. To, że większość ludzi cacka się z nimi, robi im ołtarzyki i nie wynosi ich z domu to inna sprawa.

A co do niszczenia słuchu to news rodem z faktu czy innego super expresu. Przeprowadziłeś badania naukowe na ten temat, że wysnuwasz takie tezy? Czy to jest "tak mie się wydaje"? Z chęcią się dowiem.

• Like 3
  • Thanks 2