Skocz do zawartości

Audiofil Szuka Żony - nowy program w TVP1 - PRIMA APRILIS


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Spawn zmienił(a) tytuł na Audiofil Szuka Żony - nowy program w TVP1 - PRIMA APRILIS
15 minut temu, Spawn napisał:

Rozumiem, że część osób może być rozczarowanych ale program Audiofil Szuka Żony to niestety jedynie żart prima aprilisowy. Przykro mi :)

Myślałeś że nabierzesz tych co w kable wierzą? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Undertaker napisał:

Dobrze że dodałeś stosowny dopisek do tematu, bo już słałem ogłoszenie. 

 

/Edit: zgłoszenie. Za dużo tego Komisu. Kurdę. :D

Gruba afera z tego wyszła bo TVP1 też się dało nabrać i na prowadzągo mnie chcą! Nie jestem jednak taki łatwy i odbiłem piłeczke że jak nie do "Tańca z transjentami" to wcale. Zastanawiają się....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Program dla/o audiofilach byłby niezły. Kolumnowych, słuchawkowych itp.

Chyba nie. Kiedy na juciubie oglądam audiofili to mam wrażenie, że są zdrowo stuknięci. I ja wiem co się stanie, co zostanie pokazane i powiedziane, bo jestem przygotowany. A co może pomyśleć widz nieprzygotowany? 

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program prowadziłby np. redaktor obeznany z techniką np. ten z Sondy 2. Mógłby zapraszać ludzi z pism Audio, portali Audio forów. Mógłby komentować rozsądnie ich wypowiedzi. Nie wypadło by źle przy dobrym przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Program prowadziłby np. redaktor obeznany z techniką np. ten z Sondy 2. Mógłby zapraszać ludzi z pism Audio, portali Audio forów. Mógłby komentować rozsądnie ich wypowiedzi. Nie wypadło by źle przy dobrym przygotowaniu.

Program szybko "zagospodarowaliby" dystrybutorzy kabli, podkładek, oczyszczaczy prądu za pierdylion złotych:); mówiąc dosadniej obsiedliby go jak muchy ****o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał mógłby być prowadzony przez osobę nie powiązaną ze środowiskiem audio, na żywo na YT. Użytkownicy dotują, ale jednocześnie mają wpływ na jego przebieg. Producentom sprzętu też by zależało. Oczywiście miałoby to sens jeśli osoby zaangażowane w prowadzenie kanału nie posiadają jednocześnie sklepu ze stojakami, magicznymi kablami itp. Niektórym ciężko zrozumieć, że nie mogą być sędzią we własnej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Program dla/o audiofilach byłby niezły. Kolumnowych, słuchawkowych itp.

 

Cholera, podpadam pod obydwie kategorie 😐

22 godziny temu, jacmiszcz92 napisał:

Ślepe testy audiofilskich kabli

  Reduktora szumu na YT polecam. Prowadzący raz, że wie co i o czym mówi, dwa, zna się na rzeczy, trzy, tępi audiofilskie "prawdy" z konsekwencją godną polecenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności