Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

GiFaudio - premiera


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

GiFaudio… Kto nie słyszał o tej młodej polskiej marce audio? Najpewniej zdecydowana większość osób, gdyż właśnie dzisiejszy dzień wybrali na premierę swoich pierwszych produktów. Niestety przez sytuację pandemiczną, jest to premiera papierowa, a na rynku pojawią się z dwutygodniowym opóźnieniem.

Skąd o tym wiem? Otóż jakiś czas temu dostałem prośbę o szczerą opinię i podzielenie się swoimi wrażeniami na temat trzech par słuchawek jakie wyszły spod tej marki: dokanałowych Bies oraz Mara, nawiązujących nazwami do mitologii słowiańskiej i skierowanych do audiofilów z mniej zasobnymi portfelami, gdyż kosztują odpowiednio 129 oraz 149 złotych, oraz nausznych Pop!, które mają powalczyć na rynku słuchawek do telefonów, ze swoją ceną na poziomie 79 złotych.

Jako że mija właśnie embargo na wiadomości o tym projekcie, czas je zaprezentować szerszemu gronu. Tylko czy są one powalczyć wśród szerokiej konkurencji, często wspartej znaną nazwą, czy jednak data 1 kwietnia okaże się złą wróżbą i całość skończy jako żart losu?

 

Czy z tego ziarna będzie chleb? Moje pierwsze wrażenia pod poniższym linkiem :) 

https://muzostajnia.wordpress.com/2021/04/01/gifaudio/

 

gif.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zdradź gdzie kupić, może marketing bezpośredni :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Inszy napisał:

Z tego co wiem, na razie pójdzie przez własny sklep i Alledrogo, dalej szukają partnerów. Ale chwilowo akcja musiała stanąć przez covida.

Jak bedziesz miał namiary na sieciową dostępność daj znać, gdzie moze coś sobie od nich kupię

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@inszy prima aprilis już się kończy, więc przyznaj się do żartu. Na żadnym zdjęciu nie widać znaków firmowych, a wszystkie trzy modele to znane są pod zupełnie innymi nazwami. ;) udał Ci się zart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jaro54 napisał:

@inszy prima aprilis już się kończy, więc przyznaj się do żartu. Na żadnym zdjęciu nie widać znaków firmowych, a wszystkie trzy modele to znane są pod zupełnie innymi nazwami. ;) udał Ci się zart

Czekaj do 24.00 ! Daj jeszcze łudzić się nadzieii na rekreację, reaktywację, restytucję polskiego, rodzimego, sosnowego audio od somsiada!

Elementy importowane z Chin celowo pomijam...

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko somsiad jest z Polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

26 minut temu, Jaro54 napisał:

Tylko somsiad jest z Polski :)

Somsiad jak somsiad, ale logo fpyte, nazwa firmy wpada w oko i w ucho - fpyte, nazwy IEM: mary i bies - to już nawet nie fpyte, tylko genialne! Ceny? Wybitne! Tylko faktycznie zaimportować coś dobrego z Chin -  kto lepiej wie, jak @Inszy , rebrandować - pod strzechy, prawda. Kolega biznes plan odwalił, ino sponsora szukać, a może jaki somsiad sam się znajdzie? 

P.S. Piszę na lapku a z ipada słucham koncertu i oglądam https://muzostajnia.wordpress.com/2021/03/28/piano-week-international-festival/ żeby nie było. Chinka/japonka/koreanka, jest zażywna, ale gra szybko, dynamicznie, precyzyjnie, z werwą. 

 

@InszyJeśli nie żart, tym lepiej, dwa komplety zamówiłem. Wariant z drewna sosnowego, jak jest wybór, jak nie to to dębowe może być.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariantów nie będzie 🤷‍♂️

Po kolei - jak najbardziej jest to żart, ale... słuchawki istnieją, grają i opis dotyczy się dokładnie ich. I były składane przeze mnie, więc informacja o rebrandach naprawdę mocno mnie zaskoczyła, bo jestem prawie pewien, że nie ma drugiej takiej samej kombinacji, a obudowy dobrałem tak, żeby nie było na żadnych Aliexpressach tak wyglądających doków (choć oczywiście są podobne).

A podane ceny, to lekko zawyżony koszt materiałów :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności