Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wzmacniacz mocy 2x3W lampa appj mini 2013


pua

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie .

W ramach eksperymentu kupiłem ten wzmacniacz na allegro na aliexpres koszt 400zł.

Myślałem że 3W to mało ale nie wychodzę z głośnością poza godzinę 12 na potku i to chinskie maleństwo potrafi naprawdę zagrać z dużą klasą.

Jest to czysta lampa nie hybryda 4 lampy i trafo.

Podpięte  kolumny podstawkowe koda 2000b mk1 86db  skuteczności

Dźwięk czaruje bass potrafi zejść na dianie krall naprawdę nisko choć piszą na forach że nie jest to wzmacniacz dla bassheadów.

Ożeniłem to ze starym technicsem i oczywiście dac-iem na tda1541 tchenics podaje tylko sygnał z selektora radio ,cd, mag i dac na vcr1

To podpięcie pozwoliło na wykorzystanie VU meters gdyż głośniki są podpięte do końcówki lampy

Wszystko pięknie gra polecam początkującym którzy chcą poznać dźwięk prawdziwej lampy za małe pieniądze .

 

wgląd w środek link i parametry

 

Ps

Jutro mają dojść parowane 6p1pEW i 6ż1pEW zobaczymy na tych lampach jak będzie grał

Rosja założona niech się grzeje

 

http://audiovintage.fr/leforum/viewtopic.php?t=54008

 

 

20210331_201443_HDR.jpg

20210331_181028_HDR.jpg

20210331_201358_HDR.jpg

20210331_201630.jpg

20210331_201820_HDR.jpg

20210331_224417.jpg

20210331_224240.jpg

20210402_131554_HDR.jpg

Edytowane przez pua
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A  jakie  lampy  były  oryginalnie zamontowane  ??????

  a  ja  kupilem  takie   cudo  z  wytwórni   skosnych  oczu ;

https://www.thephonograph.net/fx-audio-tube-p1-review/

 A  jakie  lampy  były  oryginalnie zamontowane  ??????

  a  ja  kupilem  takie   cudo  z  wytwórni   skosnych  oczu ;

https://www.thephonograph.net/fx-audio-tube-p1-review/

Screenshot_40.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja   kupilem  uzywke  w  cenie  bodajze  550 zł  ,  z tym  faktem  ze  sprzedajacy dał  mi  gratis  2 koplety  ruskich  lamp chyba sovteka  rprod 69 i  sobie przekladam , tak  jak  napisali na stronie z linku  , fx  gra  troche szczupłym  dołem  .   u  mnie  sytuacja  jest  troche  inna  bo  sa  zamontowane  stockowe lampy ,daja  mi   na  słuchawkach  ciut wiecej   basu .

glosnikow  nie  posiadam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności