Skocz do zawartości
  • 0

Wokółuszne zamknięte z ANC do 1000 zł


MgM

Pytanie

Cześć!

Mam niełatwe zadanie, liczę że uda się tu znaleźć pomoc. Postaram się zwięźle:

 

Zastosowanie: uniwersalne (słuchanie muzyki w środkach komunikacji, słuchanie muzyki w domu, trening siłowy, trening na bieżni)
Typ: wokółuszne, mniej chętnie nauszne; zamknięte
Charakterystyka: raczej w kierunku solidnych basów; nawet podobało mi się jak grały moje AKG K518
Budżet: do 1000 zł
Inne cechy: bezprzewodowe, ANC
Rodzaj muzyki: właściwie to wszystkiego po trochę

 

Tak, wiem że uniwersalne zastosowanie brzmi tutaj trochę śmiesznie, ale próbowałem już dokanałowych na trening biegowy i nie jestem w stanie ich zdzierżyć. Kupiłem Jabra Elite Active 75t i jestem bardzo niezadowolony, nie mogę znaleźć dopasowania i ogólnie nie leży mi ten typ słuchawek.

 

Zrobiłem wstępny research i mam aktualnie na liście takie modele: 

 

Edifier W860NB
Plantronics BackBeat FIT 6100
Harman Kardon Fly
SKULLCANDY CRUSHER EVO
JBL Live 650BTNC

 

Z góry dzięki za wszelkie sugestie i pomoc w wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To dorzuć do listy Huawei FreeBuds Studio ANC. Jak trafisz na promocję jak ja to za 599 pln można dorwać. Super wygodne, dźwiękowo wg lepsze od Sony, (ale to kwestia gustu), ANC działa dobrze, nasłuch pozwala rozmawiać bez zdejmowania słuchawek, ale w bardzo głośnym środowisku lepiej go wyłączyć, bo uszy mogą krwawić :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
18 godzin temu, Blizniak napisał:

Sony XM3 albo Bose QC 35, wymiatać nie będą ale dobry anc, duża wygoda i dźwięk względnie ok. Ciężko raczej o lepsze bezprzewodowe wokokuszne. 

Dzięki, a w skali od 1 do 10 (gdzie 1 to totalny niewypał a 10 to mega komfort) jak oceniłbyś potencjalne wrażenia po odbyciu treningu siłowego lub na bieżni w takich modelach? Zakładam na logikę, że powinno mi zależeć na względnej oddychalności (o ile w ogóle jakaś będzie, bo ANC wymaga dobrej izolacji), jak najmniejszej masie/rozmiarze i dobrym trzymaniu się głowy. Wspomniane AKG K518 trzymały się głowy aż za bardzo, nawet ktoś kiedyś żartował, że to dobre słuchawki dla osób z odstającymi uszami ;) Faktycznie, nie dałem rady wytrzymać więcej niż godzinę w nich, ale też żaden bieg nie był w stanie ich zrzucić.

 

17 godzin temu, Jaro54 napisał:

To dorzuć do listy Huawei FreeBuds Studio ANC. Jak trafisz na promocję jak ja to za 599 pln można dorwać.

Brzmi ok, tylko że aktualnie nie widzę ich już za mniej niż 8XX a to bardzo zbliżona cena do np. wspomnianych wcześniej Bose QC 35. Dodatkowo, mając na uwadze moje doświadczenia ze sprzętem od Huawei czy Xiaomi wolałbym jednak unikać tych marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Akurat te słuchawki tylko maja na obudowie napis "Huawei" i dystrybutorem w Polsce jest Huawei Polska. Na podstawie własnych doświadczeń z nimi polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

https://www.sony.pl/electronics/support/articles/00231111 :D 

Te bose to analogiczna konstrukcja, z tych dwóch wolałbym soniaki. (chodzi o model 1000xm3)

Mają bardzo dobry system wyciszający, możesz sobie sprawdzić w mediamarktach. 

 

 

Edytowane przez kamil_jarmusik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności