Skocz do zawartości

Unique Melody (UM) - fanklub


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
11 minut temu, Palpatine napisał(a):

@saudiomocniejszy niż w Azla?

Tak u mnie lepiej się dopasowują, Azla mają u mnie tendencję do wysuwania się i dość ciężko je dopasować, W1 są delikatniejsze nieco wyższe. One są z medycznego silikonu i u mnie powodują mniejszy dyskomfort niż Azla, teraz sprawdzam CP100 ledwo wchodzą na tulejki Mestów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6 z Mest Mk2 tworzą świetną synergię, jedną z lepszych jakie słyszałem z tymi słuchawkami, a sama średnica to creme de la creme. Niemniej z RS6 jest taki problem, że szumi z czułymi iemami (dużo brudu od elektroniki), dlatego też zastosowano ciekawy patent, a mianowicie pomiędzy utworami wyłączany jest wzmacniacz xd.

Co więcej na niektórych iem midbas tak mocno dominuje, że subbas bardzo na tym cierpi.

Edytowane przez Palpatine
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Palpatine napisał(a):

RS6 z Mest Mk2 tworzą świetną synergię, jedną z lepszych jakie słyszałem z tymi słuchawkami, a sama średnica to creme de la creme. Niemniej z RS6 jest taki problem, że szumi z czułymi iemami (dużo brudu od elektroniki), dlatego też zastosowano ciekawy patent, a mianowicie pomiędzy utworami wyłączany jest wzmacniacz xd.

Co więcej na niektórych iem midbas tak mocno dominuje, że subbas bardzo na tym cierpi.

Co prawda słucham na nim drugi dzień ale 3 iemy były podpięte i szumów nie słyszę ale ja to generalnie głuchy jestem ;) . Natomiast midbas dominuje ? Nic takiego nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomek1777 napisał(a):

Właśnie mam je w uszach😀. Wolę jednak poczekać na spokojną ocenę a nie będę Was tu raczył moimi huśtawkami 😁.

Rozumiem...moje początki z nimi też nie były najłatwiejsze, a zaraz będzie dwa lata jak są moimi jedynymi słuchawkami

Tu kilka moich słów o nich:

https://muzostajnia.wordpress.com/2021/06/07/8137/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Palpatine napisał(a):

Rozumiem...moje początki z nimi też nie były najłatwiejsze, a zaraz będzie dwa lata jak są moimi jedynymi słuchawkami

Tu kilka moich słów o nich:

https://muzostajnia.wordpress.com/2021/06/07/8137/

Zaraz przeczytam . Dziękuję .

Już jestem po lekturze . Gratuluję doświadczeń i widzę że zjadłeś już zęby na mobilnym audio . Jak oprócz tego co opisuje w ostatnich dniach niewiele słyszałem . To moje raczkowanie na wyższych poziomach wtajemniczenia🙂

 

Tylko dodam że razem z Mestem dostałem też Mexty i to jest dość ważna informacja ..😁

Edytowane przez Tomek1777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zbaranialem. Jakie rozmiary Azla Xlestec doloczone są do UM Mest MK2. Używam środkowych z zestawu ale nie wiem czy to są SM cz M. Chciałem dokupić po prostu na wymianę. Ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, zielinskitomasz napisał(a):

Zbaranialem. Jakie rozmiary Azla Xlestec doloczone są do UM Mest MK2. Używam środkowych z zestawu ale nie wiem czy to są SM cz M. Chciałem dokupić po prostu na wymianę. Ktoś pomoże?

Na tipsach powinno być napisane, bardzo małe literki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tipsach powinno być napisane, bardzo małe literki 
Jeśli jest to widoczne pod mikroskopem. Masakra. Komu tam potrzebne wiedzieć jaki to rozmiar nosi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, zielinskitomasz napisał(a):
1 godzinę temu, Dirian napisał(a):
 
"Z MEST MKII dostępne są nakładki SednaEarfit Xelastec w trzech rozmiarach (SS, MS i M)".

Dzięki. Czyli potrzebuję MS.

Jak będziesz zamawiać to mogę odkupić jedną parę w tym rozmiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz zamawiać to mogę odkupić jedną parę w tym rozmiarze.
Wczoraj przeglądałem oferty na aliexpress. Trochę tego tam jest. Zastanawiam sie ile z tego podróbek. Ktoś zamawiał u producenta? Jakie koszty przesyłki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, zielinskitomasz napisał(a):

Wczoraj przeglądałem oferty na aliexpress. Trochę tego tam jest. Zastanawiam sie ile z tego podróbek. Ktoś zamawiał u producenta? Jakie koszty przesyłki?

Azla Xelastec zamawiałem ze sklepu Hifigo i przesyłka wyszła 14 usd. Generalnie zakup mało ekonomiczny, ale co zrobić jak człowiek czegoś bardzo potrzebuje ;). 

PS. Moim zdaniem tipsy nie są złe, korzystam...  wpływ na dźwięk nie jest negatywny a zdarzyło mi się inaczej ;), niemniej wartość do ceny nie jest powalająca. Poza tym teraz bym chyba poszedł w Crystal, bo Xelastec są takie dla mnie za lepkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności