Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Unique Melody (UM) - fanklub


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

Dystrybutor po prezentacji tego obrazka pisał ze ich produkcja będzie bardzo kosztowna bo kopułki są ceramiczne (zaprezentowano je na NYCanJam). Natomiast jak Musictek je zdjął z oferty to napisał ze to był jakiś projekt z wczesnej fazy produkcji. Może faktycznie było za drogo i efekt mamy dzisiaj na głównej stronie UM czyli kopułki z karbonu z faceplate z drewna o wyglądzie zbliżonym do Indigo. Generalnie niezła maniana xD za ok 10k zł. Natomiast istnieje proste rozwiązanie jeśli komuś nie pasuje wygląd. Dodając tysiaka albo dwa można zamówić CIEMy i wybrać sobie pasująca kolorystykę ;)

 

Ciekawie natomiast wygląda kabelek...

12070477.jpg

Edytowane przez Palpatine
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
58 minut temu, Dirian napisał(a):

Fajna recka, zostaje jeszcze poczekać na porównania do MKII bo to najbardziej mnie interesuje.

Zgadzam się. Tylko ten wygląd…taki chiński. Trzeba czekać na pomiary, one wszystko pokażą.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mesty MKII wyglądają świetnie, a tutaj... no takie bazarowe to trochę - ale może na żywo jest ładniej. Dziwi mnie natomiast, że dali praktycznie takie same kopułki jak w Indygo - pomysły się skończyły? W ogóle dziwna ta akcja, bo wcześniej miały być te niebieskie ceramiczne kopułki, później na ostatnią chwilę pokazali tę wersję ala Indygo. Nie kumam po co to zamieszanie i czemu to miało służyć. Tym bardziej, że nawet na CanJam była ta wersja ceramiczna, a ostatecznie do sprzedaży trafia coś zupełnie innego. Ah te Chinole ;)

 

Z kablem tez trochę polecieli po bandzie, nie dość, że nie wygląda za dobrze (na fotkach jeszcze ok, ale tu na filmiku to wg mnie słabo), to jeszcze gościu mówi, że nie jest zbyt "flexible". Z drugiej strony ten drut od PW Audio do MKII to też nic fajnego użytkowo (bo dźwiękowo inna bajka) - za sztywny.

 

Nie podoba mi się też, że wtyk 2-pin nie jest zagłębiony podobnie jak w MKII - wg mnie obowiązkowo przy 2 pin powinno być zagłębienie bo to dodatkowa ochrona pinów i mniejszy stres dla usera.

 

 

Edytowane przez Dirian
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czekam na 3ki majac 2ki z wypiekami na twarzy przyznam. A jak według Was wypada starcie Mestow z Odinami czy Cerberusami albo  Aroma Jewel? Faktycznie inna liga czy każde grają na lvl TOTL? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Palpatine napisał(a):

Raczej kwestia barwy...przyrost technikaliów w iem od 1500 do 5000$ dla mnie jest niewielka. 

Podobno Multiverse Mentor od UM dopiero podniósł poprzeczkę. Piszą ze największa scena ever, najlepsze technikalia, szybkość…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób można dojść do mkx za każdym razem zmieniając trochę strojenie i faceplate. Wykresy nie grają, ale tak na oko to mkii dla mnie chyba najbardziej udane, a i mki niewiele gorsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tommir napisał(a):

W ten sposób można dojść do mkx za każdym razem zmieniając trochę strojenie i faceplate. Wykresy nie grają, ale tak na oko to mkii dla mnie chyba najbardziej udane, a i mki niewiele gorsze

Grają słuchawki, wykres robiony na tym samym sprzęcie, tą samą metodologią pokazuje tylko jakie są różnice między nimi.

Myślę, że odcięli kupony, jak większość chińskich firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Filip77 napisał(a):

Jakoś entuzjazmem nie kipi :D

Kurczak, ale jeżeli dla niego FatFreq Maestro Mini mają lepszy dół od Mest2, to ja sam nie wiem co o tym myśleć ;) Zgodzę się natomiast z tym, że żadne inne doki nie zagrały mi taką holografią, jak EJ07.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2023 o 16:18, Najner napisał(a):

Kurczak, ale jeżeli dla niego FatFreq Maestro Mini mają lepszy dół od Mest2, to ja sam nie wiem co o tym myśleć ;) Zgodzę się natomiast z tym, że żadne inne doki nie zagrały mi taką holografią, jak EJ07.

 

 

Shouery EJ07M? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Elos napisał(a):

Shouery EJ07M? :)

Nie, właśnie zwykłe EJ07. Sprzedałem swoje @ksyhoo, ciekawe jak on odbiera holografię ;)

 

 

25 minut temu, Palpatine napisał(a):

Na jakich tipsach MK2 słuchasz?

Najczęściej azla z zestawu. Maestro Mini miały dla mnie zdecydowanie za dużo dołu, był buczący, nie było tam za dużo detalu. Walił po głowie slamem, ale oprócz tego jakoś specjalnie mnie nie urzekł. Na pewno ten w Mest2 dużo lepiej oddaje struny gitary basowej czy kontrabasu.

Edytowane przez Najner
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Najner napisał(a):

Najczęściej azla z zestawu.

Również najczęściej sięgam po Azla, szczególnie z Hugo2. Jak chcesz więcej subbasu i midbasu to sprawdź Symbio W Peel. To takie tipsy dla basheadów z Mk2 ;)

 

Edytowane przez Palpatine
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Najner napisał(a):

Nie, właśnie zwykłe EJ07. Sprzedałem swoje @ksyhoo, ciekawe jak on odbiera holografię ;)

 

 

Najczęściej azla z zestawu. Maestro Mini miały dla mnie zdecydowanie za dużo dołu, był buczący, nie było tam za dużo detalu. Walił po głowie slamem, ale oprócz tego jakoś specjalnie mnie nie urzekł. Na pewno ten w Mest2 dużo lepiej oddaje struny gitary basowej czy kontrabasu.

Możesz mi podlinkować to może kupię aczkolwiek teraz kuszą mnie Jeszcxe Dunu Sa6, nowe P2 planary od TINHIFI skubane są ze złota i ponoć grają tak ze gęba opada i Blessingi 3 lub S8, trudny wybór 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linsoul. Moim zdaniem EJ07 wciągają SA6 i Blessing2 jedną dziurką od nosa. Reszty wymienionych przez Ciebie nie słuchałem. Może ktoś z forumowiczów będzie miał na sprzedaż używki, bo w cenie nowych z powyższego sklepu masz już naprawdę bardzo mocną konkurencję. 

 

@Palpatine Sprawdzę te symbio, dzięki. W tym momencie na bas z Shanlinga M3Ultra zupełnie nie narzekam, ale być może da się jeszcze lepiej.

 

Edytowane przez Najner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności