Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Unique Melody (UM) - fanklub


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Palpatine napisał(a):

Nie mam jeszcze S2. Póki co trwa pojedynek M15 z Mojo2.

 

A co myślicie o Ifi Go Bar?

Znajac iFi, to bez iEMatcha, pewnie będzie szumial, chyba, że ma wbudowany... generalnie jakoś nie przypadł mi Cirrus w ich implementacji (i nie tylko ich 😕 ), zdecydowanie wolałem jak konstruowali z BB 🥰.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.03.2023 o 17:41, Palpatine napisał(a):

A co myślicie o Ifi Go Bar?

 
Według mnie cienizna nie warta swojej ceny, z Mestami zagrał IMHO fatalnie.

 


btw czytałem jakieś pierwsze wrażenia z Mestow MKIII z Canjam. Nie ma tego dużo, ale niektórzy narzekali na „dziwna” górę i twierdzili, ze MKII grają lepiej ;) Chyba to będzie znów skok w bok jak pierwsze Mesty względem MKII, no ale zobaczymy.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dirian napisał(a):

 
Według mnie cienizna nie warta swojej ceny, z Mestami zagrał IMHO fatalnie.

 

Dzięki za info. Myślałem nawet o Gold. Sklep we Francji sprzedaje za 499€, mniej niż w komisie na HF. No nic, czekam na FC6

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby GOLD zagrał wyraźnie lepiej, wiec absolutnie nie polecam za taka kasę. IMHO iFi mocno przestrzelilo z tym donglem i to pierwszy ich produkt który mi się nie podobał. Jakość wykonania, funkcjonalność super, ale dźwiękowo słyszałem dongle za 1/4 ceny które grały lepiej.

 

Zreszta to nie tylko moja opinia bo pożyczyłem go dwóm kolegom z forum i tez byli zawiedzeni 😛 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, side napisał(a):

@Palpatine Wiem, że to nie wątek o donglach, ale czy używałeś S2?

Nie miałem okazji.

3 godziny temu, Dirian napisał(a):

 wrażenia z Mestow MKIII z Canjam. Nie ma tego dużo, ale niektórzy narzekali na „dziwna” górę i twierdzili, ze MKII grają lepiej ;) Chyba to będzie znów skok w bok jak pierwsze Mesty względem MKII, no ale zobaczymy.

Czekam na pierwsze pomiary MK2 vs MK3. Po nich będę wiedział wszystko. Natomiast za sam wygląd należą się im baty..no i zobaczymy jaka będzie cena.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Najner napisał(a):

Próbowałeś UA5? Słucham od kilku dni Mest2 z M3 Ultra i jestem bardzo zadowolony, a z pamięci gra podobnie do UA5 właśnie, tak "shanlingowo" ;)

Niestety. Mest Mk2 słuchałem chyba ze wszystkimi Astellami, Mojo2, Dx300, Quetyle M15, Sony WM1A.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Dirian napisał(a):

Wątpię żeby GOLD zagrał wyraźnie lepiej, wiec absolutnie nie polecam za taka kasę. IMHO iFi mocno przestrzelilo z tym donglem i😛

Dobrze, że zapytałem bo bym utopił $

 

22 godziny temu, Mayster napisał(a):

Preorder na FC6 już trwa :)

Niestety ponad tydzień czasu czekałem na info na PW i się nie doczekałem, więc kupiłem gdzie indziej.

4 godziny temu, pancer napisał(a):

Dla mnie jest to zestaw przenośny zastępujący stacjonarkę. Do użycia w domu lub ewentualnie na wyjeździe np. w hotelu. Do parku i komunikacji ( jak ktoś jeździ), to szkoda tego używać.

U mnie tak samo. Jest to zestaw przenośny, ale domowy. Do słuchania w biegu/pracy mam Airpodsy Pro2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Z wyglądu mi się nie podobają, no ale doki mają grać, a nie wyglądać ;) Myślałem, podobnie jak @Weird_O, że będzie możliwość przełączania sygnatury, ale chyba chodziło im po prostu o dwa kolorki kopułek, szkoda. Btw czy ktoś z posiadaczy Mest2 próbował U4S?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności