Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Unique Melody (UM) - fanklub


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, zielinskitomasz napisał(a):

Wczoraj przeglądałem oferty na aliexpress. Trochę tego tam jest. Zastanawiam sie ile z tego podróbek. Ktoś zamawiał u producenta? Jakie koszty przesyłki?

Jak byś zamawiał i para SS była by Ci zbędna to chętie odkupię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z to co widzę na Amazon.pl też są 
Z tego co widzę na Amazonie są komplety. Ja potrzebuję jedynie MS. A tak to oferują na Ali.
Możemy zrobić grupowe zamówienie jak ktoś chętny na konkretny rozmiar.






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zielinskitomasz napisał(a):

Z tego co widzę na Amazonie są komplety. Ja potrzebuję jedynie MS. A tak to oferują na Ali.
[url=. 59,00 zł 50%OFF | AZLA Xelastec końcówki słuchawek dousznych do SONY WF-1000XM4 1000XM3 wkładki douszne 1697ti qdc antypoślizgowe unikaj wypadania wokalne lepkie zatyczki do uszu
[/url]
Możemy zrobić grupowe zamówienie jak ktoś chętny na konkretny rozmiar.



 

Trochę bym się chyba bał kupić lepkich zatyczek z Ali bo Bóg jeden tylko wie co przyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się swoim doświadczeniem. Najlepiej mi się je słucha gdy-uwaga- jest cisza i ciemno. Rzeczywiście gdy np patrzę mimochodem na włączony tv to muszę głośniej. Przy mocno jasnym świetle również. Brzmi to groteskowo ale u mnie tak po prostu jest.
Jak jest cisza i relaks wowczas Mesty raczą mnie swoim pięknem przy niskiej głośności. Z pewnością jest na to jakieś racjonalne wytłumaczenie.
A tak w kontekście głównego wątku - kapitalne IEMy. Dla mnie end game.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, zielinskitomasz napisał(a):

Z pewnością jest na to jakieś racjonalne wytłumaczenie.

Jak się wyłącza jeden zmysł, to inne zaczynają działać lepiej, przynajmniej ja sobie to tak tłumaczę. Niezależnie od słuchawek najbardziej lubię słuchać muzyki z zamkniętymi oczami.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/3/2023 at 5:41 PM, Najner said:

Jak się wyłącza jeden zmysł, to inne zaczynają działać lepiej, przynajmniej ja sobie to tak tłumaczę. Niezależnie od słuchawek najbardziej lubię słuchać muzyki z zamkniętymi oczami.

 

Tak mniej więcej właśnie jest i zwie się to fachowo deprywacją sensoryczną :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=79677]zielinskitomasz[/mention] mi się Mk2 na Xelastec najbardziej podobały...szczególnie przewodnictwo kostne
Muszę jeszcze JVC wypróbować. Musiałem zamówić nowe bo mi obecne już zżółkły po kąpieli. I jakieś takie miękkie się zrobiły. Wrzątkiem nie lałem a mam wrażenie że trochę straciły na elastyczności i ogólnie na właściwościach wyjściowych.
A how much one?
101, 67 za jedno opakowanie x2 pary
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JVC++ są świetne jak chcesz dodać czystości na średnicy i podciągnąć wysokie.
Kusi mnie ten kierunek i pamiętam jak już wspominaleś o charakterystyce JVC++. Jednocześnie podoba mi się co teraz pokazują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Palpatine napisał(a):

Możecie sprawdzić jeszcze W1

 

Tak, nad tymi też się zastanawiałem, aczkolwiek coś mnie powstrzymało, chyba m.in., że przeczytałem, że też są takie trochę lepkie jak Xelastec. Niemniej pewnie warto by przetestować. Też Crystal potencjalnie chciałbym sprawdzić.

 

A jak Wasze wrażenia z tymi tipsami ? Używacie zawsze jednych "najlepszych" na każdych IEM czy rotujecie ?

 

U mnie jest mix, tj. czasem rotacja a czasem jakieś tak podpasują, że już nie zmieniam.

 

Z tymi Xelastec miałem na początku problem, bo niby otwierały dźwięk nie koncentrując się na jakiejś konkretnie tonach, a taki efekt generalnie chciałem mieć, ale czułem jakieś niepożądane "mikrowibracje" w dźwięku. Niemniej przy drugim podejściu już się polubiliśmy i wylądowały na Kinerach Nanna (dają większe otwarcie, przestrzeń niż Type E z zestawu i trochę wyostrzają dźwięk bardziej niż pianki o szerokim otworze , które też są w zestawie).

 

Skolei Type E z zestawu Kinera wylądowały ostatnio na S12 pro i polubiłem to zestawienie, wyostrzają delikatnie bas i łagodzą górę, może trochę kosztem przestrzeni...

 

Natomiast pianki o szerokim otworze z S12 pro pracują na Mele i efekt jest super. Jest więcej góry, dźwięk taki pełny totalny ;).

 

Z zabaw tipsami to miałem jeszcze przyjemność lub nieprzyjemność z Ikko i Planet. Nie polecam. Miały łagodzić wysoki tony w IKKO OH10, nic takiego nie usłyszałem, a moim zdaniem zniszczyły bas, który stał się nijaki, a w tych słuchawkach chodziło właśnie o bas :). Próbowałem ich na innych IEM, ale jak już gdzieś dały radę to zostawały w uchu przy wyjmowaniu sluchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności