Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Nauszne, bezprzewodowe - do 600zł


White Tiger

Pytanie

Witam.

Poszukuję słuchawek bezprzewodowych w budżecie do 600zł. Słuchawki mają służyć do pracy (więc mikrofon musi być w porządku) i do słuchania muzyki. 
Do niedawna korzystałem z Taotronics tt-bh085 (przestał działać bluetooth) i byłem zadowolony z wygody, czasu działania i dźwięku, ale mikrofon był tragiczny (ściągał wszystko z otoczenia, nawet szczekanie psa gdzieś za oknem) + ANC było słabiutkie.

Ważne aby słuchawki były możliwie jak najbardziej wygodne jako, że będę w nich spędzał sporo czasu. 

 

Będę wdzięczny za pomoc i dziękuję z góry za wszystkie sugestie

Edytowane przez White Tiger
Zmiana opisu i tytułu, inne preferencje co do słuchawek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wszystkie tanie słuchawki mają marne ANC, to tylko bajer na papierze. Niektóre radzą sobie jako tako ze stałym hałasem, typu szum uszarki czy coś podobnego. Tylko zazwyczaj włączenie wyciszania wpływa bardzo negatywnie na dźwięk. Dobre słuchawki to Sony WH-900N ale już ich nie produkują i ciężko będzie o nowe, na olx widziałem za 445zł używki. Mają nieduże nausznice, więc może być problem z wygodą. Lepiej z wygodą było by w modelu 1000XM3, tylko nowe kosztują 850zł więc są poza budżetem no i ANC jedne z najlepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za odpowiedź. Po przeczytaniu kilku tematów i recenzji zawęziłem wybór do Audio-Technica i modeli ATH-SR50BT i ATH-M50xBT i ostatecznie zdecydowałem się na zamówienie ATH-M50xBT ze względu na dodatkowy mikrofon na kablu, dłuższy czas działania na baterii i podobno trochę bardziej rozrywkowe brzmienie niż w SR50. Co prawda przekroczyły mój budżet (699zł), ale mam nadzieję, że będę zadowolony.

Myślę, że pasywne tłumienie mi wystarczy, bo ostatecznie ANC i tak by pewnie było średnie dla rodzaju dźwięków których chce się pozbyć (dziecko, żona, TV) a dodatkowo pogorszyło dźwięk i żywotność na baterii.

Dzisiaj odbiorę słuchawki i w weekend przetestuję i dam tu znać na ile spełniły moje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności