Skocz do zawartości

[S] Verum One v2, Dekoni i FAW Claire HPC 1,5 m do HD6xx,


ossomac

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż dziś mam:

 

Violectric V181 - znana Niemiecka jakość bardzo dobry wzmacniacz, jestem drugim właścicielem pełen komplet stan bardzo dobry na spodzie i na górze drobne 1-2  obtarcia ledwo widoczne, technicznie idealnie, jak inne modele ma możliwość zamontowania modułu DAC. Cena xxxx + KW

 

Verum Audio  Verum 1 v2 - najnowsza edycja słuchawek z wyeliminowanymi poprzednimi problemami, słuchawki, które budzą skrajne emocje ale nikt im nie zarzucił, że słabo grają :). Dla mnie w tej cenie rewelacja, sprzedaje jedynie z powodu przejścia na LCD-X bardziej techniczne ale bardzo podobne brzmieniowo. Jakbym miał określić dźwięk Verum to jest to coś pomiędzy LCD-2 a LCD-X, jaśniej niż LCD-2 ale mniej technicznie niż LCD-X, dosyć łatwe do napędzenia ale wiadomo prąd lubią. Same słuchawki tak jak przyjeżdzają ;) to co na zdjęciu, mają chyba jakieś 3-4 miesiące technicznie idealnie brak problemów, dobrze zrobiona sztuka ;).  Cena 1000 + KW.

 

Pady DEKONI Hybrydowe Skóra/Welur Sennheiser HD600, kupione miesiąc temu od krajowego dystrybutora, założone raz ale na HD650 od razu zdecydowałem, że to nie jest to i spakowałem do pudełka miały czekać na inne słuchawki ale może ktoś będzie potrzebował. Cena 170+KW

 

FAW Claire HPC mk 2 z wtykiem Furutech 6,3mm, kabel o długości 1,5 m, razem z woreczkiem. Pasuje do słuchawek hd 600, 650, 660s. Cena 300 + KW

 

 

 

 

 

 

IMG_3431.jpg

IMG_3432.jpg

IMG_3434.jpg

IMG_3433.jpg

IMG_3435.jpg

IMG_3436.jpg

Edytowane przez ossomac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ossomac zmienił(a) tytuł na [S] Verum One v2, Dekoni i FAW Claire HPC 1,5 m do HD6xx,
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności