Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Nauszne, przewodowe 100-150 złotych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Planuję zakup słuchawek. Tanich, bo wiem, że tanie słuchawki też mogą fajnie grać. Kiedyś na tym forum Philipsy SHP 5400 nazywano "wykwintnymi". Moje Philipsy SHP2700 niestety znów się popsuły (jack przerywa, a takich rzeczy nikt nie naprawia bo podobno kabelki cienkie jak włoski). V-Jaysy są spoko, ale chcę czegoś co bardziej okala całe ucho, jest wygodne i trochę odcina od dźwięków otoczenia. Ale tylko trochę. Słuchawki będą używane głównie do PS5 (ale nie chcę raczej słuchawek gejmingowych, myślałem niby o Sony 3d Pulse dedykowanych PS5, ale podobno dźwięk taki sobie) i trochę do laptopa/Galaxy S21. Aha, i fajnie jakby nie miały długiego kabla. 2m to raczej max, ale 1-1,5 byłoby idealnie. Wiem, duże wymagania.

 

Jakie tanie słuchawki, które aktualnie można kupić są "wykwintne"? Przeszukałem chyba 50 stron tego forum i tematów o BARDZO tanich słuchawkach jest mało, a ja nie chcę wydawać dużo skoro i tak niedługo popsuje się jack i trzeba będzie wyrzucić do śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności