Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

AirPods pro vs Jabra elite 75t. A może coś innego?


Tocksick

Pytanie

Witam.

Pomóżcie w wyborze słuchawek dokanałowych. Chodzi mi o to aby miały fajny dźwięk, dobra jakość rozmów w różnych warunkach, może anc oraz współgrały z telefonami od appla. Pierwszy wybór padł na AirPods pro tylko czy jest sens płacić za markę skoro może można mieć coś bardzo podobnego w mniejszych pieniądzach. Może Jabra elite 75t bo widziałem dobre opinie, a może coś innego? Pomóżcie w wyborze z góry dziękuje ;)

Edytowane przez Tocksick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli masz iPhone'a to mogę w ciemno polecić Airpodsy Pro. Współpracują idealnie, grają przyjemnie (poziom topowych IEMów na kablu to to nie jest, ale to oczywiste), rozmawianie jest super, bateria trzyma spoko i ogólny komfort użytkowania stoi na wysokim poziomie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dodatkową zaletą AirPodsów jest możliwość dostosowania ich brzmienia z iPhona lub iPada. Oczywiście Apple nie mogło zrobić zwykłego korektora wiec dostajemy to: https://support.apple.com/pl-pl/HT211218?cid=mc-ols-audio-article_ht211218-ios_ui-06042020
Mówiąc krótko, warto się pobawić niestandardową konfiguracją, aby znaleźć to czego szukamy.

 

Edytowane przez D7D
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
41 minut temu, D7D napisał:

Dodatkową zaletą AirPodsów jest możliwość dostosowania ich brzmienia z iPhona lub iPada. Oczywiście Apple nie mogło zrobić zwykłego korektora wiec dostajemy to: https://support.apple.com/pl-pl/HT211218?cid=mc-ols-audio-article_ht211218-ios_ui-06042020
Mówiąc krótko, warto się pobawić niestandardową konfiguracją, aby znaleźć to czego szukamy.

 

Dziękuję, o tym nie wiedziałem 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A może ktoś testował inne słuchawki dokanałowe Bt z iPhone 12 ?

9 stówek to trochę drogo zwłaszcza że w moim przypadku docelowo mają być głównie do rozmów. Muzyka to raczej na 20 miejscu albo i dalej.

 

Naprawdę nie ma innej sensownej alternatywy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, rezystor napisał:

A może ktoś testował inne słuchawki dokanałowe Bt z iPhone 12 ?

9 stówek to trochę drogo zwłaszcza że w moim przypadku docelowo mają być głównie do rozmów. Muzyka to raczej na 20 miejscu albo i dalej.

 

Naprawdę nie ma innej sensownej alternatywy?

Zerknij na Anker Liberty Air 2 Pro, do rozmów są bardzo spoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 7.03.2021 o 16:14, Palpatine napisał:

Ile realnie trzyma bateria tylko podczas rozmowy?

 

Tego ci nie powiem. Miałem model bez dopisku Pro, to jakoś super długo nie trzymała, ale już nie pamiętam dokladnie. Poleciłem je, bo mają niezle mikrofony, więc pewnie w wersji Pro jest przynajmniej równie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli rozmowy to priorytet Airpods PRO będę jedynym słusznym wyborem. Anc działa również dla rozmow i dzwoniącego. Metro tramwaj zgiełk ulicy nie są już problemem.
Tryb passthrue też jeden z lepszych.
Ja pro używam do rozmów i sonego wf do muzyki.


M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności