Skocz do zawartości

Cześć :) brt5 vs 5k vs paw s1


Rekomendowane odpowiedzi

Kochani jesteście, że się tak martwicie :) ale zupełnie niepotrzebnie. Od jedzenia słodyczy psują się zęby, a jednak... życie jest niezdrowe i pełne zagrożeń, dlatego nie mam zamiaru się ograniczać i czerpię z niego całymi garściami, bez względu na koszty, czego i wam życzę

Edytowane przez JanSobWwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, JanSobWwa napisał:

Kochani jesteście, że się tak martwicie :) ale zupełnie niepotrzebnie. Od jedzenia słodyczy psują się zęby, a jednak... życie jest niezdrowe i pełne zagrożeń, dlatego nie mam zamiaru się ograniczać i czerpię z niego całymi garściami, bez względu na koszty, czego i wam życzę

Takie tematy czytają też inne osoby. Myślę, że korzystnym jest by mówić o takich sprawach na wypadek, gdy ktoś nie pomyślał. Taka przestroga dla bezpieczeństwa jak w reklamach leków. Jeśli świadomie wybierasz jakieś mało optymalne rozwiązanie, to ok. 

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W izolujących słuchawkach chodzenie na zewnątrz może być jeszcze bardziej niebezpieczne, znam sytuację, kiedym dziewczyna wpadła pod pociąg, bo wjeżdżał na peron nie tym torem co zawsze - miała słuchawki w uszach i nie słyszała sygnału pociągu. Śmierć na miejscu. Niektórzy też jeżdżą autem w słuchawkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MrBrainwash napisał:

Takie tematy czytają też inne osoby. Myślę, że korzystnym jest by mówić o takich sprawach na wypadek, gdy ktoś nie pomyślał. Taka przestroga dla bezpieczeństwa jak w reklamach leków. Jeśli świadomie wybierasz jakieś mało optymalne rozwiązanie, to ok. 

Rozumiem i jeszcze raz dziękuję. Masz rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szwagiero napisał:

W izolujących słuchawkach chodzenie na zewnątrz może być jeszcze bardziej niebezpieczne, znam sytuację, kiedym dziewczyna wpadła pod pociąg, bo wjeżdżał na peron nie tym torem co zawsze - miała słuchawki w uszach i nie słyszała sygnału pociągu. Śmierć na miejscu. Niektórzy też jeżdżą autem w słuchawkach...

To akurat wina jej głupoty, a nie słuchawek. Jak odcinasz się od dźwięków zewnętrznych, to czujniej się rozglądasz, a nie idziesz w klapkach na oczach.

To samo dotyczy jazdy autem. Przecież osoby głuche mogą nimi jeździć, tylko muszą uważać na to co się dzieje wokół nich.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jazda rowerem ze słuchawkami na uszach też nie jest zabroniona. Tylko czy takie działanie jest rozsądne? Na odcinku 5 km do pracy potrafiłem mieć 3 sytuacje zagrożone kolizją i to bez słuchawek i na ścieżce rowerowej. Chcącemu nie dzieje się krzywda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi niedawno wyjechał pod koła rowerzysta bez słuchawek - ot, stwierdził, że super pomysłem jest wyjechanie z bramy bloku prosto na jezdnię.

Naprawdę, do takich zdarzeń nie potrzeba słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autobusu czy metra w nich nie chodzę, a na ulicy to mam wy.... jeśli nie słuchaliście nigdy otwartych słuchawek chodząc po mieście to wiele straciliście. Za to najbardziej kocham isine10, bo mnie nie izolują.
Wszystko dobrze ale słuchasz remix dj. ulica, a nie swojej muzyki ale jak kto woli

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wfmsiekierka napisał:

Wszystko dobrze ale słuchasz remix dj. ulica, a nie swojej muzyki ale jak kto woli

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu 

Podaj adres, wyślę maść na ból dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sukces, bo dokonałem wyboru i nie jest to ifi! Kierując się jedynie tym co przeczytałem postawię na topping nx4. Może za miesiąc lub dwa kupię w końcu wymarzone hd600 i sprawdzę, czy i jak sobie poradzi. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wypowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności