Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

M17


Zamoy72

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Rafacio said:

Kupowanie w preorderze zawsze rozzuchwala sprzedającego-producenta. To psucie rynku po prostu.

 

Psucie rynku to windowanie marży przez wołanie za sprzęt nie wiadomo jakich kwot tylko dlatego, że należy do segmentu premium. Veblen to ładnie opisał. Pomijam fakt wzrostu kosztów.

 

Powiedziałbym raczej, że to konsumenci są rozzuchwalani przez nakręcanie hajpu. Ale jeśli ktoś charakteryzuje się wysokim apetytem na ryzyko i woli samemu przetestować sprzęt, to czemu nie? Nie mój geld. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pre order czyli +/~ 20% rabat i jeszcze sklep zarabia pewnie z 10-20% , oczywiście nie na każdym produkcie ale na b dużej części produktów są takie marże... Chociażby kabelki słuchawkowe kupowane przy zamówieniu 50 szt gdzie sztuka to 300 zł a sprzedawane są za ponad 700 złotych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 minut temu, Blizniak napisał:

Vgp 2022 już "wygrane" 

Hb0a952d182ba4ec4a7954bae97386a37i.jpg_640x640q90.jpg

Szybko ta nagroda za rok 2022 , szczególnie że mamy listopad 2021 😂🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maciux napisał:

Podstawka całkiem elegancka:

3a.jpg

 

Ledwo utrzymałem w trakcie fotografowania:

4a.jpg

Kiedy jakieś info jak to gra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, maciux napisał:

 

Jeszcze trochę, dzisiaj się do niego dobrałem :)

O Arya w tle? Ja się paruje z M17?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, maciux napisał:

 

Spróbuję wyrobić się w dwa tygodnie. Porównanie z M15-tką oczywiście będzie :)

Super. Wrzuć proszę w tzw międzyczasie jakieś wrażenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, maciux napisał:

 

Spróbuję wyrobić się w dwa tygodnie. Porównanie z M15-tką oczywiście będzie :)

Jak to możliwe to z dx300 też poproszę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2021 o 14:05, wegiel21 napisał:

Jak to możliwe to z dx300 też poproszę :)

 

Spróbuję, ale raczej nie uda mi się wypożyczyć DX300.

 

2 minuty temu, wegiel21 napisał:

Czy podstawka i etui jest w zestawie?

 

Na to wygląda. Co do etui nie mam wątpliwości, bo jest zapakowane razem z odtwarzaczem. Natomiast dock DK3 jest w oddzielnym pudełku, ale wszystko wskazuje na to, że to część zestawu. Podstawka jest uwzględniona na stronie dotyczącej modelu M17 (https://www.fiio.com/m17) i nie jest sprzedawana oddzielnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie dotrzymam słowa - miałem urwanie głowy w pracy i nie wyrobię się z testem tak szybko, jak myślałem. Nie spędziłem też z odtwarzaczem tyle czasu, ile chciałem, ale jestem zachwycony. To bardziej mobilny tor stacjonarny niż odtwarzacz, autentycznie zamiennik stacjonarnego toru. Zaliczyłem kilkukrotnie opad szczęki, brzmienie jest naprawdę dużego formatu.

 

Jeśli chodzi samo brzmienie, to M17 to raczej rozwinięcie neutralno-zrównoważonego M11 Plus LTD niż bardziej dociążonego FiiO M15. Z drugiej strony M17-tka ma cechy obu modeli tzn. odtwarzacz jest jednocześnie zrównoważony, przestrzenny i rozdzielczy, ale nadal muzykalny. Nie ma ścięcia w basie czy też żyletek w sopranie, ale to już raczej dojrzałe, transparentne granie. Co raczej nie zaskakuje, zważywszy na bebechy, cenę i ceglasty rozmiar :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastąpiłem X7mk2 M17-ką.

Muszę się przyznać, że po kilku dniach noszenia tego monstrum zaczynam wymiękać. Nie jestem przyzwyczajony do tak ciężkiej pracy fizycznej. Potrzebny mi jakiś chlebak, plecak czy jakieś inne nosidełko.

P.s.

Jakość dźwięku mnie powaliła (w pozytywnym sensie oczywiście) i to na słuchawkach bt audio technica ath dsr9bt - moje subiektywne odczucie.

Niedługo stanę się posiadaczem hd820 i sądzę, że dopiero będzie się działo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności