Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

M17


Zamoy72

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Wkrótce opublikuję naszą ofertę przedsprzedazową na M17 stay tuned.

A tymczasem nie wiem czy widzieliście jak ten potwór jest skonstruowany ale wygląda imponująco




Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kurop napisał:

Wkrótce opublikuję naszą ofertę przedsprzedazową na M17 stay tuned.

Będzie inna jak ta z q21?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rafik87 napisał:

Q21 bierze sprzęt Fiio od Audiomagic więc jest szansa na ciekawszą ofertę. Chociaż ta z Q21 już jest dobra bo pomimo niższej ceny można dodatkowo skorzystać z 20 rat 0%

Drapnięte z Mi 10
 

Tylko jest bez etui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest bez etui
Nie dziwi mnie to, M15 też było bez etuii, trzeba było kupić oddzielnie, chyba że jakiś dystrybutor zrobi ofertę i będzie dodawał etui od siebie o ile Fiio wypuści je równolegle z odtwarzaczem a nie jak w przypadku M15 z dużym opóźnieniem

Drapnięte z Mi 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, rafik87 napisał:

Nie dziwi mnie to, M15 też było bez etuii, trzeba było kupić oddzielnie, chyba że jakiś dystrybutor zrobi ofertę i będzie dodawał etui od siebie o ile Fiio wypuści je równolegle z odtwarzaczem a nie jak w przypadku M15 z dużym opóźnieniem

Drapnięte z Mi 10
 

W trybie bateryjnym ma on podobno mniej mocy jak m15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trybie bateryjnym ma on podobno mniej mocy jak m15.
Szczerze napiszę że nawet tego nie sprawdzałem, ale w czysto praktycznym rozumowaniu to wydaje się to nawet logiczne bo raczej promil ludzi którzy zakupią tego DAPA będzie go używało mobilnie z pełnowymiarowymi wysokoprądowymi puszkami a do iemów nawet tych wieloprzetwornikowych prądu powinno wystarczyć, z resztą zastanawiam się czy znajdzie się odważny który będzie go targał w kieszeni, w zimę w kurtce może się jeszcze miejsce znajdzie ale w lato będzie ciężko nawet kieszenie w bojówkach się poddadzą, pewnie pasek nie wystarczy i będzie trzeba w szelki zainwestować

Drapnięte z Mi 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rafik87 napisał:

Szczerze napiszę że nawet tego nie sprawdzałem, ale w czysto praktycznym rozumowaniu to wydaje się to nawet logiczne bo raczej promil ludzi którzy zakupią tego DAPA będzie go używało mobilnie z pełnowymiarowymi wysokoprądowymi puszkami a do iemów nawet tych wieloprzetwornikowych prądu powinno wystarczyć, z resztą zastanawiam się czy znajdzie się odważny który będzie go targał w kieszeni, w zimę w kurtce może się jeszcze miejsce znajdzie ale w lato będzie ciężko nawet kieszenie w bojówkach się poddadzą, pewnie pasek nie wystarczy i będzie trzeba w szelki zainwestować

Drapnięte z Mi 10
 

Oczywiście w zimie chętnie go wsunę do kieszeni spodni aby grzał mi klejnoty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem może za mało mam intelektu albo na telefonie nie umiem znaleźć miejsca do wpisania kodu, więc jaka jest ta tajemna cena w preorderze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, wegiel21 napisał:

To ja nie wiem może za mało mam intelektu albo na telefonie nie umiem znaleźć miejsca do wpisania kodu, więc jaka jest ta tajemna cena w preorderze?

Jest miejsce na wpisanie kodu, szukajcie a znajdziecie.. bo warto dla tych 18 % :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wegiel21 napisał:

To ja nie wiem może za mało mam intelektu albo na telefonie nie umiem znaleźć miejsca do wpisania kodu, więc jaka jest ta tajemna cena w preorderze?

Trzeba najpierw dodać do koszyka, a później kod rabatowy wpisać po prawej stronie, o tu

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, all999 napisał:

A skąd wiesz, że warto?

:)

Warto szukać dla zniżki ;) 

Pewnie gra super, bo te dopieszczone dapy już dźwiękowo niewiele się różnią.. 

Edytowane przez hibi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
17 minut temu, Rafacio napisał:

Widzę, że kupowanie kota w worku dotyczy nie tylko rynku gierek i mieszkań (w tym przypadku mamy przysłowiową dziurę w ziemi).

 

Nie rozumiem ... Dlatego masz taniej w preorderze.

Jak chcesz bez worka, to czekasz, bierzesz na odsłuch i jak się spodoba kupujesz po cenie.

Każdy zrobi jak zechce, choć można też bez końca marudzić, biadolić i narzekać.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności