Skocz do zawartości

Audeze Euclid


Wisting

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.audeze.com/products/euclid

Cena 1299  USD

 

Audeze is proud to announce Euclid, our first closed-back planar magnetic in-ear. Engineered with Audeze's award-winning patented technology inside a precision-milled aluminum housing, Euclid delivers heightened detail retrieval and sonic accuracy with a soundstage and dynamic range so robust you'll forget you're listening to a closed-back in-ear. The miniaturized 18mm single planar magnetic driver has no crossovers, resulting in superior cohesion across the entire frequency spectrum. Euclid boasts an incredible 105 dB/mW efficiency and a max SPL well over 120dB, giving it the highest dynamic range of any in-ear in its size category.

ADZ_Euclid_Product1_800x.jpg

ADZ_Euclid_Product3_800x.jpg

ADZ_Euclid_Product0_800x.jpg

Edytowane przez Wisting
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Chciałbym odświeżyć ten wątek. Szukam wzmacniacza słuchawkowego z DAC do Audeze Euclid - najlepiej przenośny i na kościach AKM. Słucham tych słuchawek aktualnie z Astell&Kern HC2, na biurko mam Audioengine D1 (ten jest na AKM), ale sprawdzałem też na sprzecie stacjonarnym, który mam w domu: Pathos Converto MK1, czy wzmacniaczu słuchawkowym wbudowanym we wzmacniacz stacjonarny stereo Denon 1700AE i... na Audioengine wydaje mi się, że brzmią najlepiej - co akurat jest trochę śmieszne, bo z tego wszystkiego co wymieniłem jest... najtańszy. Brzmienie po prostu najbardziej mi odpowiada. Szukałem jakiś lepszych wzmacniaczy słuchawkowych na kościach AKM, ale trudno znaleźć. Ktoś / coś ? Ewentualnie czy ktoś coś innego poleca konkretnie do tych słuchawek ? Sam znalazłem Fiio Q3, ale zastanawiam się także na Chord Mojo 2 (wiem, nie jest na AKM). Lubię lekko ocieplone, nasycone brzmienie. Chciałbym wykorzystać potencjał tych słuchawek. Nie wykluczam też zakupu odtwarzacza, ale musiałby mieć wbudowany TIDAL, bo nie słucham z plików tylko z tego serwisu. Najlepiej jednak jako źródło wykorzystałbym telefon. Słuchawki służą jako sprzęt czysto przenośny i relaksacyjny - nie słucham z nich w jednym miejscu odsłuchowym, stąd zainteresowany jestem raczej sprzętem portable. Z drugiej strony mam małą możliwość postawienia jakiegoś wzmacniacza z DAC obok łóżka, ale wolałbym sprzęt bardziej mobilny. Kolejna sprawa to to, że musi być kompatybilny z Apple (Iphone 13 wzwyż). Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności