Skocz do zawartości
  • 0

Słychawki wokółuszne 350-400zł Sennheiser zamknięta konstrukcja.


Grzybek1595

Pytanie

Cześć,
jako, że podczas pracy używam słuchawek przez co najmniej 8h dziennie stwierdziłem, że czas dać odpocząć uszom, bo podczas kilkugodzinnego słuchania w nausznych Majorach III mocno dają o sobie znać.

Chciałem słuchawki wokółuszne, ale o zamkniętej konstrukcji (żeby ludzie obok nie narzekali na hałas dochodzący z słuchawek), które będą miały bardzo dobrą jakość dźwięku i będą przyjemne w użytkowaniu nawet po tych 8h bez przerwy na głowie. Chciałbym też aby miały opcje transmisji dźwięku zarówno po kablu jak i po bluetooth tak jak moje Marshalle, gdzie do laptopa jestem wpięty po kablu, a jak przechodzę na TV to przepinam się na BT.

 

W słuchawkach głównie słucham muzyki (różne gatunki, głównie Rock, Pop, Rap) i oglądam filmy.

Kieruję wzrok ku marce Sennheiser, ponieważ miałem kiedyś słuchawki tej marki i jakość dźwięku była świetna a poduszki pod uszy były bardzo wygodne.

Czy możecie polecić jakieś konkretne modele? Budżet w granicach 400zł, ale jak będziecie znali droższe to podeślijcie, może rozważę rozciągnięcie go, albo polowanie na grubą promkę.

P.S. Nie jestem pewien bo nie miałem nigdy do czynienia z konstrukcją półotwartą- czy bardzo dokuczliwe dla otoczenia są takie słuchawki?

Dzięki!

Edytowane przez Grzybek1595
uszczegółowienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Co do półotwartych - zależy od modelu, ale zazwyczaj nie słychać z nich wszystkiego jak to często bywa w przypadku otwartych.

 

A słuchawki zamknięte jakie mogę polecić w tym budżecie to na pewno Soundmagic HP151 - są bardzo wygodne, mają bardzo przyjemny bas i średnicę, jedynie góra jest trochę wycofana. 

Inny model jaki myślę, że mógłby się sprawdzić to Audio Techniki M40x - dość neutralne brzmienie, tylko oryginalne pady nie są najwygodniejsze.

 

Co do sennheiserów - to niestety zależy. W tym budżecie jedyne sensowne brzmieniowo to HD 559 , ale ... są to słuchawki otwarte 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@MP3store Lodz Dzięki za sugestie, wgryzłem się w te propozycje i powiem Ci, że te Soundmagic HP151 prezentują się bardzo fajnie, mają świetne recenzje i cena jest naprawdę przystępna, ale nie mogę znaleźć nigdzie ich w wersji z opcją bezprzewodowego połączenia przez BT, czy jest może u was dostępna taka wersja?

Jeszcze mam pytanie odnośnie dwóch modeli Sennheiserów:
model HD 458BT- czy męczą podczas dłuższych sesji?

I drugie mam opcje kupić Sennheiser PXC 550-II za ok 450zł, jakie opinie o nich macie? Czy łatwo się nadziać na podróbki ponieważ nie jest to zakup w sklepie i niestety bez dowodu zakupu, więc gwarancji pewnie też nie ma?

Edit:
Po przemyśleniu sytuacji nie wiem czy nie dołożyć i zapolować na Sony wh 1000xm3 za 700zł, widzę, że da się za tyle dorwać, miał ktoś je na uszach podczas 8h sesji i może powiedzieć jak z komfortem dla uszu?

Edytowane przez Grzybek1595
uszczegółowienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 4.02.2021 o 19:16, Grzybek1595 napisał:

Budżet zwiększony do 700zł

Jeśli chodzi o komfort Sonych - po wymianie padów są idealne, jednak ich dźwięk jest doś... specyficzny, żeby nie powiedzieć dyskotekowy, z tym rozlewającym się wszędzie basem. Generalnie w okolicach tej ceny można dostać (moim zdaniem) bardzo ciekawe Focale Wireless.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności