Skocz do zawartości
  • 0

Bardzo tanie słuchawki dokanałowe: które najlepsze? (mam swoje typy)


nfr85

Pytanie

Ponieważ w moim budżecie czyli 35 zł na allegro można znaleźć co najwyżej podróbki, a z chin tak tanich słuchawek sprowadzać nie ma sensu postanowiłem ograniczyć się do słuchawek które mogę kupić w lokalnym media expert (tylko do niego mam dostęp) i oficjalnego sprzedawcę xiaomi.

 

Liczy się dla mnie wygoda, jakości dźwięku (wiem na co mogę liczyć w tej cenie i godzę się na to) i trwałość. Pilot mile widziany.

 

Mam nadzieję że podpowiecie mi które z tych słuchawek brzmią najlepiej bo wygoda jest chyba dość subiektywna.

 

Moje typy:

Xiaomi Mi In-Ear Headphones Basic - aktualnie w promocji więc mieszczą się w budżecie mimo wysyłki

PANASONIC RP-HJE125E - kiedyś miałem i znam ich brzmienie (nieco za dużo bassu ale wygodne i trwałe choć kabel o ile dobrze pamiętam był bardzo sztywny)

PANASONIC RP-TCM115E - też panasonic ale nie wyglądają tak wygodnie i normalne kolory przekraczają budżet

JBL T110 - tu liczę że szeroki przewód będzie wytrzymały i nie będzie się plątał

SONY MDR-EX15LP - po prostu mieszczą się w budżecie i są od znanej firmy

SONY MDR-EX15AP - chyba to samo co wyżej ale z mikrofonem

 

* Wiem że dużo osób zachwyca się KZ EDX które mieściłyby się w moim budżecie ale nie wyglądają na zbyt wygodne (kabel za uchem? często śpię ze słuchawkami)

i czekać miesiąc na dostawę sam nie wiem i w realu wyglądają dość odpustowo (na renderach fajnie)

 

Najbardziej zastanawiam się między Xiaomi bo o firmie słyszałem dużo dobrego i JBL bo fajnie wyglądają (tak to głupie) i HJE125 które po prostu kiedyś miałem.

 

Mam nadzieję że ktoś odpowie mimo niskiego budżetu bo może się wydawać że nie ważne co wezmę to będą kiepskie słuchawki.

To był ciężki rok a nowy nie zapowiada się lepiej. Trzymajcie się.

 

Edytowane przez nfr85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Zerknij na outlet w Media Markt. Urbanista ma kilka modeli. Te co wymieniłeś nie mają startu do EDX w żadnej kategorii. OTE to bardzo wygodny sposób noszenia dokanałówek, wygodniejszy od kabla w dół. Na Aliexpress są jeszcze niedrogie KZ ED9. Poniżej 10 $. Też niezłe dźwiękowo. 

Przy tym budżecie zapomnij o znanych firmach. Za te pieniądze dostaniesz od "znanych" firm badziew 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tych dostępnych w polsce - śmiało mogę polecić Brainwavz Omega. Z aliexpress to jak wspominali koledzy bardzo dobrym wyborem mogą być KZ Edx - jak na ten budżet trudno o coś lepszego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności