Skocz do zawartości

xDuoo XD05 Bal.


P1gu

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z koniecznością przygotowania gotówki na XD05Pro zmuszony będę pożegnać się z zakupionym w Audioheaven w maju 2022 XD05 Bal. Komplet producenta, używany tylko w domu, bateria w super stanie. Zainteresowanych proszę o prywatną wiadomość ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wojtekmarchewka napisał(a):

@Elhaz_77 Ja jeszcze, wstrzymam się, ze sprzedażą Xduoo POKE 2 i Link2 Bal 😁 Mam nadzieję że Xduoo Xd-05 Pro, nie przekroczy 3 tyś zł. 

Wydaje mi się że przekroczy. I to pod 4k lekko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wojtekmarchewka napisał(a):

@Elhaz_77 Ja jeszcze, wstrzymam się, ze sprzedażą Xduoo POKE 2 i Link2 Bal 😁 Mam nadzieję że Xduoo Xd-05 Pro, nie przekroczy 3 tyś zł. 

 

Raczej marzenie ściętej głowy przy takiej funkcjonalności + wymiennych modułach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
4 godziny temu, Inszy napisał(a):

Mnie ciekawi, dlaczego na tych SMSL Sanskrit 10th są znaczki Beats i Poke 🤔

Naklejki są na stojaku/obudowie,do którego/której włożono te sprzęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Już by mogli w końcu przestać pompować balonik i przesłać sprzęt do dystrybutorów...

 

FB_IMG_1680785774352.jpg

FB_IMG_1680785766904.jpg

Edytowane przez Elhaz_77
Dodanie zdjęć
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Elhaz_77 napisał(a):

Już by mogli w końcu przestać pompować balonik i przesłać sprzęt do dystrybutorów...

 

FB_IMG_1680785774352.jpg

FB_IMG_1680785766904.jpg

Oj było by miło, co jak co ale Xduoo do najbardziej przejrzystych(marketingowo) firm nie należy :) 

Zresztą wystarczy że dali by pełną specyfikację, cenę i orientacyjna datę wydania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Xduoo Xd-05 balanced (bal) v2 ma pojawić się w przyszłym miesiącu. Taką odpowiedź otrzymałem bezpośrednio od xduoo. Dziwne, że ze strony wsparcia zniknął firmware 1.02 do v1.

Edytowane przez tomaszewski
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, tomaszewski napisał(a):

Xduoo Xd-05 balanced (bal) v2 ma pojawić się w przyszłym miesiącu. Taką odpowiedź otrzymałem bezpośrednio od xduoo. Dziwne, że strony wsparcia zniknął firmware 1.02 do v1.

A o wersji Pro coś Ci napisali ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Shozimus napisał(a):

A o wersji Pro coś Ci napisali ?:)

Pytałem tylko o bal, ale pewnie też się pokaże niebawem. Duży ten pro :). Na FB też już jest zajawka:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=813207876944914&set=a.565607271704977

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tomaszewski napisał(a):

Xduoo Xd-05 balanced (bal) v2 ma pojawić się w przyszłym miesiącu. Taką odpowiedź otrzymałem bezpośrednio od xduoo. Dziwne, że ze strony wsparcia zniknął firmware 1.02 do v1.

 

Nie śledziłem tematu, czymś konkretnym się różni ten BAL V2 od pierwowzoru? 


Swoją drogą marketingowcy xDuuo to chyba największe trolle w całej branży audio. Tam ktoś kto wrzuca te lakoniczne posty / fotki na fora i social media, jednocześnie nie odpowiadając na żadne pytania jakie zadają potencjalni kupujący, musi mieć z tego niezły ubaw 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dirian napisał(a):

 

Nie śledziłem tematu, czymś konkretnym się różni ten BAL V2 od pierwowzoru? 


Swoją drogą marketingowcy xDuuo to chyba największe trolle w całej branży audio. Tam ktoś kto wrzuca te lakoniczne posty / fotki na fora i social media, jednocześnie nie odpowiadając na żadne pytania jakie zadają potencjalni kupujący, musi mieć z tego niezły ubaw 😏

Poszperałem trochę i wygląda to całkiem nieźle w specyfikacji:

 

https://www.0db.co.kr/FREE/2959918

 

Marketingowo są specyficzni, ale xd05 bal jest mega. Właśnie przyjechały do mnie bursony v5i. Bajka, ale napiszę parę słów w oddzielnym wątku.

 

 

 

 

 

C.jpg

A.jpg

B.jpg

Edytowane przez tomaszewski
uzupełnienie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, tomaszewski napisał(a):

Pytałem tylko o bal, ale pewnie też się pokaże niebawem. Duży ten pro :). Na FB też już jest zajawka:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=813207876944914&set=a.565607271704977

Transportowalny. Szumnie (przynajmniej na ich FB) o nim jest już od początku roku, z ciągłym zaznaczeniem "niebawem" Tyle że ani cen ani pełnej specyfikacji nie widać. 

 

3 godziny temu, Dirian napisał(a):


Swoją drogą marketingowcy xDuuo to chyba największe trolle w całej branży audio. Tam ktoś kto wrzuca te lakoniczne posty / fotki na fora i social media, jednocześnie nie odpowiadając na żadne pytania jakie zadają potencjalni kupujący, musi mieć z tego niezły ubaw 😏

I to doskonale ich opisuje :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Shozimus napisał(a):

Transportowalny. Szumnie (przynajmniej na ich FB) o nim jest już od początku roku, z ciągłym zaznaczeniem "niebawem" Tyle że ani cen ani pełnej specyfikacji nie widać. 

 

I to doskonale ich opisuje :)

Zerknij post wyżej (coś wyszperałem)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomaszewski napisał(a):

Poszperałem trochę i wygląda to całkiem nieźle w specyfikacji:

 

https://www.0db.co.kr/FREE/2959918

 

Marketingowo są specyficzni, ale xd05 bal jest mega. Właśnie przyjechały do mnie bursony v5i. Bajka, ale napiszę parę słów w oddzielnym wątku.

 

 

 

 

 

C.jpg

A.jpg

B.jpg

 

Dzięki, no to dodaje na listę do obserwowania. Bardzo fajnie dla mnie, że jest tryb stacjonarny. Może być ciekawa opcja do zastąpienia Toppinga G5 który tej funkcji nie posiada - ale w sumie dobrze działa ciągle podłączony pod USB wiec niejako to nie problem.

 

Docelowo bardziej czekam na XD05 Pro, ale obawiam się finalnej ceny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2023 o 18:06, Dirian napisał(a):

 

Dzięki, no to dodaje na listę do obserwowania. Bardzo fajnie dla mnie, że jest tryb stacjonarny. Może być ciekawa opcja do zastąpienia Toppinga G5 który tej funkcji nie posiada - ale w sumie dobrze działa ciągle podłączony pod USB wiec niejako to nie problem.

 

Docelowo bardziej czekam na XD05 Pro, ale obawiam się finalnej ceny ;)

XD05 BAL robi takie cuda z denonami 9200, że raczej nie będę celował w nic większego, ale jeżeli okaże się, że sonicznie v2 będzie nawet ciut lepszy, to rozbiję skarbonkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 18.05.2023 o 20:32, tomaszewski napisał(a):

jeżeli okaże się, że sonicznie v2 będzie nawet ciut lepszy, to rozbiję skarbonkę. 

No i jest cena Xduoo Xd-05 Bal2

I co ciekawe, jest taka sama, jak wersji pierwszej 😄

429$ (ok 1800zł) 

Screenshot_20230605-131427_Samsung_Internet_1.thumb.jpg.0f06664557895b5657b92125d57a8cb6.jpg

Zastanawiające jest, że na ostatnich udostępnionych materiałach, przedni panel ma inne funkcje.

Bass zamiast Gain

Turbo zamiast Boost, tu jednak może to ta sama funkcja, tylko zmieniona jest nazwa

 

Tak jak każdy chciał aby przełącznik Bass wrócił do Xd-05, który był zastąpiony "nie działająca" funkcją Boost. Tak dziwne by było pozbycie się funkcji Gain. No chyba że teraz ta funkcja, nazywa się Turbo 😁

Screenshot_20230605-133045_Samsung_Internet_1.thumb.jpg.1bfbfba262918b8e9c84fbb385e91456.jpgA.jpg.e451806410d2b49101b6628c27f4a9ed_1.jpg.46f1423d180949b3e898c93a5b152116.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wojtekmarchewka napisał(a):

No i jest cena Xduoo Xd-05 Bal2

I co ciekawe, jest taka sama, jak wersji pierwszej 😄

429$ (ok 1800zł) 

Tak, dziś rano zrobili wrzutkę na fb. Tyle, że na razie nawet na ich stronie nie ma nic więcej na ten temat 🙃. Dodali dobre funkcje, wygląda na rzetelny upgrade - chyba trzeba brać kredyt 🙃.

No to xduoo xd05 bal 2 w końcu się zmaterializował:

 

https://shenzhenaudio.com/collections/headphone-amplifiers/products/xd05-bal2-portable-dac-headphone-amplifier?_pos=15&_fid=9614138f0&_ss=c

Edytowane przez tomaszewski
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tomaszewski napisał(a):

chyba trzeba brać kredyt 🙃.

No to xduoo xd05 bal 2 w końcu się zmaterializował:

Poczekaj, może @bigmaras będzie miał, w dobrej cenie i raty 0% 😁

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności