Skocz do zawartości

xDuoo XD05 Bal.


P1gu

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie sprzęty xDuoo ogólnie nie są problematyczne jeśli chodzi o dopasowanie słuchawek. Bardziej trzeba kombinować z hybrydami, bo lampy wpływają na brzmienie i w różną stronę może ono iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 22.03.2022 o 20:30, 1grzecho napisał:

Xduoo kupione. :)

z jakimi słuchawkami łapie synergię ten amp?

Na czym go słuchacie?

Słucham na tym sprzęcie Xduoo słuchawek Fostex TH610 oraz Beyerdynamic t5 v.2. Fostexy graja fantastycznie, Beyery bardzo dobrze. Na tym wzmaku świetna jest scena, separacja instrumentów i stereofonia. Obie pary słuchawek sprawdzałem na kablu fabrycznym na wejściu SE oraz na kablach zamawianych na wejściu BAL. Te drugie jest znacznie głośniejsze, zatem z tą specyfikacją jest coś nie tak ;).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

planuję dokupić go do HiFiMan Edition XS (i pewnie wymienić op-amp) Na Burson v5i ktoś go testował w takiej konfiguracji? może polecicie coś równie ciekawego do Edition XS? zależy mi na szerokiej scenie, transparentności dźwięku i dociążeniu basu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Elhaz_77 napisał:

Kurcze blaszka- ma wymienne dacki 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bajerancko, ja w sumie mógłbym żyć z XD-05 Plus, genialne urządzenie w swojej cenie że nie powiem w używanej kwocie -> żadne tam Mojo-jojo mydelniczki jakieś! 

Do tego 2W to sądząc po tym jak mi jednowatowa PiątkaZplusem targała Monolitami tutaj będzie realnie tyle a nie to co w toppingu jakim L30 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2022 o 14:42, Elhaz_77 napisał:

Właśnie wiem, że idzie następca i zastanawiam się czy w takim wypadku czekać :) wiadomo, że z PRO w nazwie to przynajmniej dwa razy bardziej audiofilsko będzie brzmiało ;) i w zasadzie wygląda na to, że może pomijając potencjometr to wszystkie zmiany na plus i większa moc więc patrząc przyszłościowo jak bym zmieniał na poć pokroju Arya to może i warto zaczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, w wersji Bal była taka opcja więc oby z tym nie robili kroku wstecz. Ma to co prawda potężną baterie ale zobaczymy, póki co może zaczekam na cenę :) a jutro powinien być kabel 4.4 z FAW więc będę mógł sprawdzić jak M11 Plus gra ze zbalansowanego a to trochę więcej mocy jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
17 minut temu, Elhaz_77 napisał(a):

Pojawiły się fotki XD05 ProFB_IMG_1669623827485.thumb.jpg.29dfa2a4ad166739561647577ecde1ba.jpgFB_IMG_1669623842852.thumb.jpg.d4169d6b4f420030bc1ad6ad8ff9d7da.jpg

 

Ciekawe ile sobie za to zaśpiewają

Xd05bal już google indeksują w granicach 2k

A jedyna oferta na allegro z wysyłką z chin 1600 i zapewne opłaty celne do tego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2022 o 09:45, hubercik12311 napisał(a):

Ciekawe ile sobie za to zaśpiewają

Xd05bal już google indeksują w granicach 2k

A jedyna oferta na allegro z wysyłką z chin 1600 i zapewne opłaty celne do tego 

Czekam, z niecierpliwością, oby cena nie zabiła mojego zapału😁. Myślę, że przedział 2500-3000 zł. Z opłatami celnymi byłby do zaakceptowania. Jeżeli by się okazał, podobnym potworem jak Ifi Gryphon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ciekawostka, po dość krótkim okresie użytkowania xd05 bal...przesiadłem się na Gryphona, więcej bajerów, xspace i xbass, ciągłe aktualizacje. Ciekawe czy wersja Pro naprawdę będzie pro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Shozimus napisał(a):

No i ciekawostka, po dość krótkim okresie użytkowania xd05 bal...przesiadłem się na Gryphona, więcej bajerów, xspace i xbass, ciągłe aktualizacje. Ciekawe czy wersja Pro naprawdę będzie pro :)

Byłbym zadowolony, z podobnych funkcji, a już szczęśliwy gdyby miał jeszcze USB UAC 1.0. Jeżeli nie,  to kupie Xduoo POKE 2, który ma wbudowany EQ Gra/Film/Muzyka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Shozimus napisał(a):

No i ciekawostka, po dość krótkim okresie użytkowania xd05 bal...przesiadłem się na Gryphona, więcej bajerów, xspace i xbass, ciągłe aktualizacje. Ciekawe czy wersja Pro naprawdę będzie pro :)

 

A co, szykują jakiegoś nowego Gryphona w wersji Pro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dirian napisał(a):

 

A co, szykują jakiegoś nowego Gryphona w wersji Pro?

Jeszcze jakiś czas temu (w sumie to ostatnio) iFi na headfaju komunikowali, że nie planują żadnej nowej wersji Gryphona, dodając coś na zasadzie „ale w przyszłości, kto wie”, ale raczej to dalsza przyszłość niż bliższa, tak przynajmniej można to było odebrać. Z drugiej strony oni wypuszczają sporo sprzętu, więc różnie może być.

Edytowane przez Artorias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dirian napisał(a):

Jakby zrobili Gryphona z zewnętrznym zasilaniem / trybem stacjonarnym to brałbym z pocałowaniem ręki ;) 

Ifi odpisało mi, że iDSD micro Signature mogę mieć cały czas podłączone do ładowarki byle prąd był większy niż pobór aktualnie podłączonych słuchawek. Nie wiem jakie zastosowali rozwiązanie ale nawet jak wewnętrzna bateria szybciej przez to siądzie to wymiana raz będzie łatwa, dwa zapewne patrząc po pojemności będzie to koszt poniżej 50 zł więc nie oszczędzam i podłączam jak mnie się podoba :D Co do samego ładowania to przeszedłem na poniższy system : 

20221208_185643.jpg

 

Bez ciągłego wpinania, wypinania. Wtyki USB-C i microUSB siedzą w gnieździe a przytykam tylko końcówkę magnetyczną jednego uniwersalnego kabelka.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Na Facebooku Xduoo są już fotki przodu i tyłu XD 05 Pro, nie mogę się doczekać.

FB_IMG_1673173954881.jpg

FB_IMG_1673173965059.jpg

Edytowane przez Elhaz_77
Dodanie zdjęć
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności