Skocz do zawartości

xDuoo XD05 Bal.


P1gu

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, wojtekmarchewka napisał(a):

Czekałem na tego Xd-05 Pro, cenowo jest ok, ale waham się między nim a Xduoo XA-10 (ok 1500zł używka). W tej chwili mam Poke 2 i Hifimy Edition XS

Przez dobrą chwilę użytkowałem kiedyś xa-10 z edition XS. 

Bardzo fajna synergia, przestrzennie i muzykalnie. 

Polecam szczególnie po balansie. 

Screenshot_20230811_164530_com.android.gallery3d.jpg

Edytowane przez Tecnoselfrx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, zgreg napisał(a):

Jak widzę masz trochę szpeju, dlatego mam pytanie czy zawsze warto iść w balaced na słuchawkach czy nie jest to jednoznaczne?

Niestety niejednoznaczne , są sprzęty z różną implementacją gniazd, wykonaniem całej ścieżki ,zasilania itd...temat rzeka 

Jednakże jak mamy w pełni zbalansowany dac połączony z w pełni zbalansowanym amp-em połączonymi razem odpowiednimi kabelkami warto wtedy skorzystać . 

Inna kwestia konstrukcji i technikalii samych słuchawek , jest na rynku sporo takich które cały swój potencjał potrafią pokazać z samej pojedyńczej dziurki . 

W ostatnim czasie sfokusowałem się na otwartych hifimana które raczej zyskują na takich połączeniach . Najbardziej widoczne od Arya w "górę" .

Edytowane przez Tecnoselfrx
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tecnoselfrx napisał(a):

Przez dobrą chwilę użytkowałem kiedyś xa-10 z edition XS. 

Bardzo fajna synergia, przestrzennie i muzykalnie. 

Polecam szczególnie po balansie

Takie komentarze kuszą do zmiany i zakupu 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze od siebie, gdyby ktoś się skusił na zakup z Chin Xduoo Xd-05 Pro (czy innego sprzętu ) wybierajcie oferty, gdzie są przesyłki kurierskie (DHL/UPS, FedEx nie wiem). Po pierwsze czas dostawy zazwyczaj do 5 dni. Po drugie opłaty celne, są pobierane z deklaracji celnej chińczyka (czasami trzeba potwierdzić, w formularzu co jest w paczce i czy kwota z deklaracji się zgadza). Zaoszczędzimy czas i trochę złotówek.

 

Przykład: Chińczyk wysłał mi smartfona przez DHL, za 4.5 tys zł. Zadeklarował 230$. Opłata celna (VAT) importowy) wyniosła 23% kwoty z deklaracji, czyli 214,13zł

 

Chińczyk wysłał mi ten sam telefon, przez Aliexpress Standard Shiping (Poczta Polska). Czas dostawy ok 20 dni, sporo papierkowej roboty, skanów z transakcji, pdf przelewu, jeszcze więcej roboty jeżeli musimy udać się do placówki i wypełnić (jednorazowo) upoważnienie dla poczty, do obsługi celnej. Kwota do zapłaty 23%, z potwierdzenia przelewu, to  1 035zł + 8.50zł (opłata pocztowa).

 

Przy pierwszej metodzie zostaje nam 829,37zł, w kieszeni 😆

Edytowane przez wojtekmarchewka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności