Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

xDuoo XA-10


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

xDuoo wchodzi z nowym stacjonarnym combo, tym razem pozbawionym lamp. W środku AK4493EQ, dwa OPA1612, obsługa apt-X HD, LDAC, MQA, DSD do 512 i morze mocy - na wyjściu SE 6,3mm 3000mW, na balansie XLR 4pin i jacku 4,4mm po 4000mW. Wejścia BT, coax, optyk i USB.

Całość za 479 dolarów.

 

1.thumb.jpg.df1606692acf3778b74fd936da1663ce.jpg

2.thumb.jpg.bdf30133f80db58aa30a67df75bb5d4c.jpg

3.thumb.jpg.b688e3b75aaf540550f0702138492091.jpg

4.thumb.jpg.a1c2e73a5c7fee76dda3f805cf8ee682.jpg

5.thumb.jpg.d3c0ed2805ecdd15b90c0ec4e8b63965.jpg

6.thumb.jpg.34ec8d9cb7fe044b684d55324c39925d.jpg

 

 

 

Edytowane przez Inszy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee bez lamp. Łeee na AKM zamiast na jakimś 9038. Oryginalny wygląd, brzydki jak cholera, ale oryginalny - robopiesek z jednym okiem. Klocek trochę ciekawy, a trochę nie. Brak XLR pod głośniki, łeee. Wzbudził we mnie mieszane uczucia, nie dałabym 479 zielonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2021 o 15:46, bob2000 napisał:

Łeee bez lamp. Łeee na AKM zamiast na jakimś 9038. Oryginalny wygląd, brzydki jak cholera, ale oryginalny - robopiesek z jednym okiem. Klocek trochę ciekawy, a trochę nie. Brak XLR pod głośniki, łeee. Wzbudził we mnie mieszane uczucia, nie dałabym 479 zielonych.

Już się zgłosiłem u Marka jako chętny do wypożyczenia na odsłuch. Ja również żałuję, że jest tylko wyjście rca, a nie ma xlr :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Elhaz_77 napisał:

Już się zgłosiłem u Marka jako chętny do wypożyczenia na odsłuch. Ja również żałuję, że jest tylko wyjście rca, a nie ma xlr :(

Gdybyś posłuchał to napisz co sądzisz o tym czerwonookim cyklopie.

Edytowane przez bob2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nadszedł czas, aby naskrobać parę słów o tym czerwonookim cyklopie.

Pierwsze moje wrażenia to naprawdę muzykalne, żywiołowe brzmienie, ale na minus jest duża różnica między coaxem a usb. Przez coax podłączam odtwarzacz cd Atoll CD 100 SE 2 (przetwornik BurrBrown PCM 1796), a przez usb telefon na androidzie. Dynamika, czystość sygnału na korzyść coax, na usb jest ciszej, a dźwięk jest zmulony.

Marek poradził, aby pokombinować z ustawieniami usb w opcjach programisty w telefonie. Przestawiłem, ale poprawa jest niewielka.

Gdy podłączam odtwarzacz cd analogowo przez rca oraz cyfrowo przez coax, to różnica jest na korzyść połączenia rca.

Zatem na mój chłopski rozum ten sprzęcik jest lepszy jako wzmacniacz słuchawkowy, a gorszy jako DAC. Być może po podłączeniu do kompa i zainstalowaniu dedykowanego oprogramowania byłoby lepiej, ale ja słucham muzyki z odtwarzacza cd, telefonu i DAP, więc tej opcji z pecetem nie sprawdzałem.

Mocy ma naprawdę sporo, więc powinien sobie poradzić z odpowiednim wysterowaniem większości słuchawek.

Reasumując, niezły sprzęt, ale nie dla mnie.

Wielkie dzięki dla Marka za wypożyczenie sprzętu.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham z usb z Audirvany i nie zauważyłam żadnego zamulania. Podobnie przez RCA słuchając winyli. Dac działa bardzo dobrze- jest dynamicznie, ale leciutko i sprężyście. Z telefonu z Androidem, zawsze będzie ciszej i gorzej niż z Pc czy CD gdzie sygnał z wyjścia cyfrowego jest mocniejszy. Mam tak na mobilnym Oriolusie czy Fiio, dlatego używam laptopa kiedy tylko mogę. Mam pod Xduo podłączoną chińska lampę i czego mi trochę brakuje to regulowanej mocy wyjścia liniowego. Trzeba zadbać o dobre źródło. Słuchając Eagles w DSD można odlecieć. :)   Ciekawe z jakiej aplikacji na androidzie słuchałeś. Jak dla mnie Neutron daje najlepsze efekty.

657401AD-C46D-49BA-9EB1-92EA4E4353B4.jpeg

B84C1980-E151-4BA3-9DA1-D973D430F247.png

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem na Androidzie przez UAPP. Zgadzam się z tym, że trzeba zadbać o dobre źródło.

Natomiast w kwestii sygnału z cd i jakości dac'a to znacznie lepsze brzmienie było z odtwarzacza cd podłączonego analogowo przez rca, niż z tego samego odtwarzacza podłączonego cyfrowo przez coax.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Inszy napisał:

Podpiąłem po USB do kompa i od zmulenia, to xDuoo jest daleko. Tu bym raczej winił oprogramowanie lub telefon.

 

I skubany podoba mi się jak nie wiem 🙂

 

IMG_20210430_170140.thumb.jpg.98f22ca45bd933456c8bb53781c3fe38.jpg

Po wtyczce widzę, ze podpiąłeś Aiva. Jak one grają?

 

Zamówiłem dodatkowo i chcę podłączyć pod line out MT-602. Trochę pożongluję z różnymi lampkami. Szkoda, że line out nie jest regulowany, ale mam nadzieję, że napięcie nie będzie zbyt duże i nie wystąpi przesterowanie.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...
W dniu 30.04.2021 o 17:18, Inszy napisał(a):

skubany podoba mi się jak nie wiem

Mi też.IMG_2001.jpeg

Nie jestem członkiem ugrupowania Synergistów; ale muszę stwierdzić że parka ze zdjęcia jest bardzo udana.

Słychać wyraźnie ten bufor w klasie A (jak na moje uszy to ten sam co w ta 20 plus) i jako żywo wspomnienie z hegla hd25.

Przepiękne, dźwięczne (z lekkim i niedrażniącym blikiem) soprany (lepsze znacznie niż w mojo2), przejrzysta średnica rysowana dość precyzyjnym piórkiem i jak to w klAsycznej klasie A podpompowany i poluzowany trochę bas.

Na low gain - precyzja, kultura, spokój, lepsza góra i kompresja dynamiki. Na high gain bardzo dobra dynamika lepszy wykop i nadal świetny klarowny holograficzny przekaz.

Dziwi mnie tak mało zachwytów nad tym klockiem. Czy to nie zasługa tych jełopów z ASR przypadkiem?

Dzięki @bigmaras za możliwość posłuchania.

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności