Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz do słuchawek Mrspeakers aeon closed


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem słuchawek Mrspeakers aeon closed. Do tej pory napędzałem je dźwiękiem z Fiio x3 2gen i Macbooka pro. Grają z nimi poprawnie, ale czuje, że nie wykorzystuje ich pełnego potencjału z takimi źródłami plus brak Tidala na Fiio jest mega irytujący😅 Zmierzając do celu, postanowiłem kupić jakiegoś DAPa, w oko wpadł mi Astell&Kern Kann Cube i tu mam pytanie do was, co sądzicie o takim połączeniu, ewentualnie czy znacie jakiegoś alternatywnego DAPa, który sprawdziłby się lepiej do tych słuchawek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kann Cube ze sporym zapasem napędzi aeony. Dociąży brzmienie i zaprezentuje świetną scenę. Do Aeonow polecić można też Astell Kern Alpha, SP2000cu, SP1000cu. Pewnie też sporo innych grajków będzie odpowiednich. Polecam tylko te które słuchałem z Ether flow. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 28.01.2021 o 20:28, panboss13 napisał:

Witam, jestem posiadaczem słuchawek Mrspeakers aeon closed. Do tej pory napędzałem je dźwiękiem z Fiio x3 2gen i Macbooka pro. Grają z nimi poprawnie, ale czuje, że nie wykorzystuje ich pełnego potencjału z takimi źródłami plus brak Tidala na Fiio jest mega irytujący😅 Zmierzając do celu, postanowiłem kupić jakiegoś DAPa, w oko wpadł mi Astell&Kern Kann Cube i tu mam pytanie do was, co sądzicie o takim połączeniu, ewentualnie czy znacie jakiegoś alternatywnego DAPa, który sprawdziłby się lepiej do tych słuchawek?

Nie ma sensu się uwsteczniać, kann alpha to dobry wybór a jak chcesz alternatywę to M15. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2021 o 10:12, Roo_Volt napisał:

Spokojnie Panowie.

Pytający rzucił pytaniem i już nie zagląda na forum. :)

Zagląda ;) Niestety miałem bardzo pracowity tydzień i nie miałem kiedy tu zajrzeć. I oczywiście dziękuję wam za wszystkie odpowiedzi :) 
 

 

W dniu 4.02.2021 o 14:15, kurop napisał:

Nie ma sensu się uwsteczniać, kann alpha to dobry wybór a jak chcesz alternatywę to M15. 

 

 

Co masz na myśli z tym uwstecznianiem? To, że alpha jest modelem nowszym?

Edytowane przez panboss13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kurop napisał:

Że jest nowszy mniejszy bardziej przyjazny w uzytkowaniu

To chyba się skuszę na Kann Alphe. To jeszcze mam dwa pytania :) Pierwsze, jak myślicie jak podłącze go po rca do aktywnych głośników(Edifier S300 pro) to uzyskam lepszą jakość niż jakbym puszczał muzykę po usb z laptopa? Tak na chłopski rozum to chyba tak, bo będzie lepszy Dac. Drugie, @kurop czy masz u siebie w sklepie Kann Alphę i  Fiio M15 od ręki czy trzeba się wcześniej umówić na odsłuch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, panboss13 napisał:

Pierwsze, jak myślicie jak podłącze go po rca do aktywnych głośników(Edifier S300 pro) to uzyskam lepszą jakość niż jakbym puszczał muzykę po usb z laptopa?

 

Na pewno poprawa będzie, chociaż jakichś spektakularnych efektów bym nie oczekiwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności