Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do 800 zł. Głównie gry.


Majfa

Pytanie


Cześć.Szukam słuchawek pod fpsy głównie cs, czasami odpalę coda,valoranta czy tam jakiegoś innego shootera, ale 98% czasu spędzam grajac w csa.
Aktualnie posiadam Logitechy G35  ( https://www.morele.net/sluchawki-logitech-g35-981-000549-639709/ ) szukam czegoś lepszego od tych które mam aktualnie.Potrzebuje żeby słuchawki były wygodne,żeby w przyszłości można było wymienić pady no i oczywiście żeby dźwięk był naprawdę ok (pozycjonowanie przeciwnika). Nie zależy mi na żadnych 5.1/7.1
Nie chcę słuchawek z przytłaczającym basem, chyba najlepszym rozwiązaniem bedzie średnie i wysokie pasmo zeby bardzo dobrze słyszeć kroki przeciwników?
Karta dźwiękowa zintegrowana realtek alc1150 115db snr hd audio z wbudowanym wzmacniaczem.Nie wiem czy idzie coś "wykrzesać" z tej karty bo słuchawki które mam aktualnie są na usb.Jeżeli będzie potrzeba dokupie kartę muzyczna czy tam daca.
Zastanawiałem się nad:
1.CM MH 751
2. Fnatic Reat (nigdzie nie znalazłem opini o nich, może ktoś z was używał?  Średnica przetworników 53 mm i pasmo 20hz-40kHz będzie dobrze to grało?)
3.Logitech X Pro
4.Soundblaster x7
5 Hyperx cloud 2/alpha ( nie wiem jakie sa różnice)
6.Takstar pro 82
7. JAKIEŚ INNE wasze propozycje?
Dodam od siebie że fajnie by było zeby to był headset lecz nie musi aż tak ponieważ mam mikrofon osobno.
Budżet:700zł ( no chyba ze parę zł warto do czegoś dołożyc ponadto)
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam. 

Edytowane przez Majfa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
44 minuty temu, BearPL napisał:

Hmm, nie widzę, żeby miały mikrofon. Nie znam tego modelu, ale na zdjęciach wygląda tak jakby miały plastykowy pałąk (ale mogę się mylić). 

Mialem kiedyś takie Shury. Sprzedałem błyskawicznie.

MMX300 powinny spełnić wszystkie wymagania, tym bardziej, że szkoła Beyer'a nie jest Ci obca, szkoda kombinować imo. ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szukam słuchawek w okolicy 800-1000zł z mikrofonem. Źródłem będzie laptop MSI GE76 Raider na Intelu 11gen. Fajnie jakby miały opcję bezprzewodową do pracy i wdzwaniania się na "spotkania". Służyć mają do gier i słuchania muzyki. Zależy mi, żeby można było długo w nich siedzieć komfortowo. HyperX Cloud już się "przeterminowały", że tak powiem. 

Zastanawiałem się nad Audio-Technica ATH-M50XBT, ale przy samym BT chyba nie ma mikrofonu? 

Co polecicie? Jakiś DAC i gorsze słuchawki? Budżet 1k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam.

Do gamingu przypominają mi się 2 marki Creative i Turtle Beach. Jakieś wiekowe z dobrą tradycją bez dopalaczy i lekkie czy nadal są warte swej jakości czy bardziej celować w coś innego?

Często czytam Philips shp9500 - to chyba uniwersalne słuchawki i nie trzeba ich napędzać. 

Jak bardzo się różnią od tego starego modelu shp9500? Czy drivery są te same? Pamiętam że w starych był 3m kabel z możliwością regulacji dźwięku oraz były w większości plastikowe a na dodatek lekkie oraz pady płaskie z materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 28.01.2021 o 13:29, x X x napisał:

teraz gram na Philips SHP9500. Obie pary mocno polecam

Oj tak, Philipsy bardzo fajne allroundery, zwłaszcza po wymianie padów i przywróceniu im basu. Referencyjne brzmienie, dobra scena, otwartość dźwięku i bardzo dobry  komfort, to główne atuty, ale całościowo jak ktoś chce słuchawki do grania, to na pewno mają potencjał. (Sam w nich gram)

Edytowane przez Artorias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -1

Osobiście grałem na xboxie w Beyerdynamic Custom One, teraz gram na Philips SHP9500. Obie pary mocno polecam. Sparowane z mikrofonem Beyerdynamic Custom. Customy mają więcej basu (chyba, że je skręcisz na zero), za to Philipsy mają większą scene, więcej powietrza - w końcu otwarte. W obu pozycjonowanie jest imho bardzo dobre. No ja na lepszych nie grałem, ale też nigdy nie testowałem słuchawek pod gaming. Dla mnie jest wystarczająco, a gram w BF, COD multi, Warzone, więc pozycjonowanie podstawa.

Edytowane przez x X x
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności