Skocz do zawartości

Odtwarzacz z MQA


Rekomendowane odpowiedzi

To zalezy jakie masz wymagania.
Przez dłuższy czas używałem v30 i v40 z UAPP +FH5. Gralo to zadowalająco. Jako opcja budżetowa super rozwiązanie. Polecam do v30 kupić UAPP. Dx160 to jednak inna liga ale i cena. Jeśli ma być super mobilnie i tanio bierz v30 + przyzwoite iemy +UAPP. Będziesz zadowolny.

Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kowal00071 napisał:

Witam obecnie posiadam ibasso dx-150 amp7 i szukam czegoś z MQA pod Tidal max 1700zł czy dx160 będzie lepszy? A może sprzedać dx150 i kupić używanego LG V30 za 350zł ??

Jakie masz słuchawki, jakiej słuchasz muzyki, jaką lubisz sygnaturę dzięku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy jakie masz wymagania.
Przez dłuższy czas używałem v30 i v40 z UAPP +FH5. Gralo to zadowalająco. Jako opcja budżetowa super rozwiązanie. Polecam do v30 kupić UAPP. Dx160 to jednak inna liga ale i cena. Jeśli ma być super mobilnie i tanio bierz v30 + przyzwoite iemy +UAPP. Będziesz zadowolny.

Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka


A jak się na UAPP do obsługi Tidala?
Czy wchodzi się w UAPP i z poziomu tej aplikacji obsługuje Tidal czy jak?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Najner napisał:

Jakie masz słuchawki, jakiej słuchasz muzyki, jaką lubisz sygnaturę dzięku?

Audio Technica MSR7, Blon Bl-03, Tin Hifi t2 plus, muzyka różna, ale przeważnie filmowa, np Yann Tiersen, Agnes Obel 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, kowal00071 napisał:

przeważnie filmowa, np Yann Tiersen, Agnes Obel 

 

DX160 fajnie gra muzykę filmową, bo dobrze prezentuje scenę, jest szeroko i holograficznie. Wokale damskie też zagra. 

Nie jestem tylko pewien czy z takimi słuchawkami poczujesz duży przeskok z DX150 z Amp7. Miałem taki setup, później miałem również DX160 i ten drugi podobał mi się zdecydowanie bardziej, nie wygładzał tak dźwięku, grał bardziej dynamicznie, ale czy jest to różnica, jakiej oczekujesz - ciężko stwierdzić. Ja ze swojej strony dodam tylko, że o ile DX160 gra naprawdę klasowo, to ma pewne problemy z czystością sygnału przy włączonym wifi - na ten aspekt narzeka wielu użytkowników, w tym ja.

 

Na naszej giełdzie masz w Twoim budżecie również bardzo dobrze ocenianego Shanlinga M6 - ja niestety jeszcze go nie słyszałem, ale jest bardzo chwalony, poczytaj tutaj opinie chłopaków:

 

 

 

Co do samego MQA - nie napalaj się na to jakoś mocno - w mojej opinii na wymienionych przez Ciebie wyżej słuchawkach oraz na DAPie w takim budżecie nie będzie wielkiej różnicy między HiFi, które brzmi już świetnie w Tidalu.

 

 

Edytowane przez Najner
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo podoba mi się brzmienie dx150 wydaje mi się że jest takie nudne, nie potrafi niczym zaskoczyć, wcześniej miałem opus 1 i z tego co pamiętam grało to lepiej, zmieniłem bo potrzebowałem dap z Wifi pod Tidal 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, kowal00071 napisał:

Nie za bardzo podoba mi się brzmienie dx150 wydaje mi się że jest takie nudne, nie potrafi niczym zaskoczyć

Miałem to samo, dlatego go sprzedałem :)

Jak nie masz daleko do jakiegośvMP3Store, to możesz sprawdzić też Fiio M11, wg mnie również lepszy DAP od DX157.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie i wymaganiach, to DX160 jest najbardziej zadziornym odtwarzaczem jaki słyszałem, zaraz za nim FiiO M11.

Jak na DX150 jest nuda, to i raczej na M6 będzie, bo gra gładko, choć oczywiście dużo robi dopasowanie słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności