Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Kabel USB do AMP/DAC


wfmsiekierka

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem dwie oferty od tej samej firmy.

Jeden z nich jest potrójne ekranowany miedź cynowana,a drugi miedź OFC z dopiskiem wysokiej jakości ekranowanie(myślę że skoro nie pochwalili się 3 krotnym ekranowaniem to co co najwyżej ekranowany 2 razy a może raz)

Nie wiem na co postawić. Na ekranowanie czy miedź OFC

Długość jaka jest mi potrzebna to 3 m

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być i 8 razy ekranowany, a całościowo nadal do dupy. Kabel za 1700zł przy 2m długości potrafi przerywać transmisję, co się objawia trzaskami. Magia rynku audio. Ja na razie nie trafiłem kabla USB w cenie powiedzmy do 3000zł, który by zagrał choćby tak dobrze jak to, co sobie sam wydziergam. Oczywiście w moim systemie, ale też jak się wpakujesz na jakąś hajpową wydmuszkę, to potem będziesz musiał kupować dziwnie grające sprzęty i słuchawki, żeby tego w ogóle dało się słuchać nie mając nawet w pamięci, że kabel USB spycha Ci całokształt np. w stronę nieznośnego rozjaśnienia i nabłyszczenia dźwięku.

 

OFC w USB nie ma znaczenia. Może być, może nie być. Ekran powinien być zwłaszcza na danych, a zasilanie możliwie odseparowane od bezpośredniego wpływu linii danych. Jeśli kabel ma regularny, okrągły przekrój, to wspomnianej sytuacji prawie na pewno nie będzie.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

@majkel tak zmieniając trochę temat, testowałeś już Fidatę? 

Tak. Ponadto korespondowałem z jednym klientem, który też ją miał i nabył kabel u mnie, więc mogę podesłać fragmenty wymiany spostrzeżeń na PW. Tam jest też o innych kablach. Nie chcę się wypowiadać publicznie o konkurencji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ponadto korespondowałem z jednym klientem, który też ją miał i nabył kabel u mnie, więc mogę podesłać fragmenty wymiany spostrzeżeń na PW. Tam jest też o innych kablach. Nie chcę się wypowiadać publicznie o konkurencji.
To ja poproszę

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, majkel napisał:

Tak. Ponadto korespondowałem z jednym klientem, który też ją miał i nabył kabel u mnie, więc mogę podesłać fragmenty wymiany spostrzeżeń na PW. Tam jest też o innych kablach. Nie chcę się wypowiadać publicznie o konkurencji. ;)

Właśnie to zrobiłeś;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
W dniu 17.01.2021 o 13:03, majkel napisał:

Tak. Ponadto korespondowałem z jednym klientem, który też ją miał i nabył kabel u mnie, więc mogę podesłać fragmenty wymiany spostrzeżeń na PW. Tam jest też o innych kablach. Nie chcę się wypowiadać publicznie o konkurencji. ;)

Można też prosić? Szukam jakiegoś dobrego kabla USB. Pomyślałem, że mógłbym @majkelu do Ciebie zagadać. Być może mnie przekonasz, jeżeli zechcesz oczywiście. Jestem otwarty na propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2021 o 23:12, MichalZZZ napisał:

Można też prosić? Szukam jakiegoś dobrego kabla USB. Pomyślałem, że mógłbym @majkelu do Ciebie zagadać. Być może mnie przekonasz, jeżeli zechcesz oczywiście. Jestem otwarty na propozycje :)

Podaj mi maila na PW albo skopiuję tekst z maila do PW. U mnie możesz wybrać długość i kolor oplotu. Np. ciemnobrązowy polecam - barwa czekolady deserowej. Do tego możliwość optymalizacji pod XMOS. W sensie odejście od standardu dające poprawę na tych konwerterach. Ja z tego korzystam od długiego czasu i każdy bitrate przechodzi, łącznie z 768kHz 32 bity. Ceny też mam umiarkowane. Przekonałem? :) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności